in , ,

Farming Simulator 19 için Yerleştirilebilir Tohum ve Gübre Tankları

Farming Simulator 19 için Yerleştirilebilir Tohum ve Gübre Tankları

Ya çiftçilik çok zor şurada son model traktörümle gübre, tohum satın alıp onları römorka yüklemeye üşeniyorum diyenlere profesyonel modlama takımı Giants Software’dan çok güzel bir mod çıktı. Malum şu sıralar Farming Simulator 19’da Giants Software diye bir modlama takımı bir sürü içerik paylaşıyor. Kendilerini tebrik ediyoruz. Placeable Refill Tanks isimli mod çalışması bizlere tohum, sıvı ve katı gübre ile herbisit tanklarını çifltiğimizin uygun bir köşesine yerleştirmemizi sağlıyor. Böylece mağazaya gidip ayrı ayrı tohum paletleri almaya gerek kalmadan bu tanklar sayesinde otomatik olarak makinelerinizi doldurabiliyorsunuz.

Modu kullanabileceğiniz platformlar: PC/MAC, PS4, XB1

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

6 Comments

Leave a Reply
   • R tuşu çıkmıyor ama. Doldurmak için illa römork tanker tarzı bir makine mi lazım? Bende Maestro 12 SW ekim makinesi var?

    • hayır alakası yok o mibzere doldurulur ancak r tuşu çıkmıyorsa oyununuzun kontrollerinde bir sıkıntı var demektir bu bize oyun ilk geldiğinde yaşanan bir sorundu sonradan çözüldü – sizin oyununuz güncel sürümde mi? + direksiyon seti vb. cihaz bağlıysa söküp öyle girin kontrolleri karıştırıyordu ama artık karıştırmıyor

     • Sadece bunda R tuşu çıkmıyor. Bigbag Tohum paketini doldurabiliyorum mibzerime. Direksiyon seti bağlı değil. Sürüm 1.2.0.1, öyle olsaydı tohum paketini de dolduramazdım diye düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 19 için Hükümet Destekli Finansal Yardım Paketi (Para Hilesi)

Farming Simulator 19 için Daha Çok Kirlenelim Modu