in , ,

Farming Simulator 19’dan İlk Bilgiler Geldi!

Farming Simulator 19’dan İlk Bilgiler Geldi!

FS19’da neler olacak? Cattle and Crops hakkında ne düşünüyorlar?

Focus Home Interactive tarafından gerçekleştirilen #WhatsNext basın etkinliğinde Fransız dergisi Paysan Breton, Giants Software baş tasarımcısı Marc Schwegler ile röportajını yayımladı. Bu röportajda Farming Simulator 19‘dan ilk bilgileri resmi ağızdan öğrenebiliyoruz.

Farming Simulator 19’da Marc Schwegler açıklamasına göre iki yılın FS19’u geliştirmek için çok fazla bir zaman olmadığını ve hala düşünme aşamasında olduklarını belirterek bizleri sabırsızlandırmaya başlıyor. Tabii hala önlerinde 2 yıl var.

Peki diğer özellikler? Soruları cevaplamaya devam eden oyunun baş tasarımcısı Marc Schwegler, Farming Simulator 19’da hayvan üreme aşamasının artırılacağını bunun hayvan taşıma, üremesi, sığırların cins seçimleri gibi özellikler anlamına gelebileceğini açıklıyor. Daha fazla süt üretimi, et üretimi gibi ayrıntılar da var. Sektörde olan yeniliklere paralel olarak oyuna eklenebilecek özellikler bulunuyormuş. Hava durumu ve mevsimler ile ilgili olarak ise oyun daha çok tarım makinelerinin kullanımı üzerine odaklanmıştır. Bir kış mevsimi için küçük bir şansın olduğunu kış aylarında traktörlerin hangarda kaldığını ancak ürünleri düşündüklerinde sel gibi durumlar için sıcaklık değişimlerini düşündüklerini ifade ediyor. Ama bu özelliklerin hala düşünce aşamasında olduğunu önemle altını çiziyor.

Cattle and Crops hakkında ne düşünüyorlar?

Oyun şu an Alfa aşamasında olduğu için konuşmanın zor olduğunu ifade ediyor. Grafiksel olarak oyunun güzel göründüğünü fakat son halini görmek için beklediklerini gözlerinin C&C üstünde olduğunu belirtmiş.

Gerçekçi toprak dokusu? Bununla ilgili bir açıklama yapılmamış. Farming Simulator 19’un hala planlama aşamasında olduğunu varsayarsak hala bir umut var diyebiliriz. Tahminlere ve Giants Software oyun geliştirme stratejine göre FS19, 2018’in son çeyreğinde çıkış yapacak. Farming Simulator 17‘nin tadını çıkarmaya bakın! 🙂

 

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply
  1. Türkçe dil desteği konusunda baskılar ve istişareler yapılırsa eklenebilir diye düşünüyorum. hasan bey hatta sizin öncülüğünüzde bir grup oluşturulursa ve grup olarak mail veya iletişime geçebileceğimiz bir sistemle türkçe dil desteğini eklenmesini talep edemezmiyiz.?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

No 70: Eye of Basir 15 Nisan’da Çıkıyor!

Forza Horizon 3 Playseat Araç Paketi Çıkış Yaptı!