in , ,

ETS 2 İsviçre’nin Bern şehri artık yepyeni görünüyor…

ETS 2 İsviçre’nin Bern şehri artık yepyeni görünüyor…

İsviçre yenileme güncellemesinin Bern şehri için ekran görüntüleri paylaşıldı. ETS 2‘nin 2023 yılında alacağı ilk güncelleme ile İsviçre’nin tamamen yenilenmesi bekleniyor. Alpler’e açılan kapı vazifesini gören bu harika şehir SCS’in DLC’lerdeki kalite standartlarına yükseltilmiş ve şehir ile çevresi yeniden inşa edilmiş. Daha önce Bern şehrinde oyuncuların teslimat yapabileceği 2 lojistik deposu ve 1 çiftlik alanı bulunuyorken SCS ekibi 5 yeni depo(şirket) ve mevcut olan endüstrilerden ikisini de elden geçirmiş. Çikolata fabrikası, süpermarket ve demiryolu deposu eklenmiş. Şehrin dışında ise çiftlik alanı, kereste fabrikası ile taş ocağı bulunuyor. Garaj ve tamir(servis) alanlarının yanına ise MAN Trucks bayisi konulmuş.

Bern şehrine giden yol kavşakları dahil olmak üzere tüm yol ağını gerçek hayattaki muadili kadar iyi temsil edecek şekilde elden geçirmişler. Bern Sarayı, Bern Katedrali, yerel bir kilisi ve popüler olan bir alışveriş merkezi de öne çıkan simgesel yapılardan olmuş. İsviçre küçük bir ülke olmasına rağmen çok önemli bir noktada bulunuyor. Bern şehri çevresinde otoyol ağı yeniden konumlandırılarak daha gerçekçi bir standartla yeniden düzenlenmiş. Diğer İsviçre şehirleri de yenilendiği için daha önce gelen büyük Avusturya yenileme güncellemesi sayesinde Alpler bölgesi harika görünecek.

 

1.47 güncellemesi ile ETS 2’ye dahil olacka mı bunu göreceğiz. SCS Software, 20 Aralık akşamı yılbaşına özel canlı yayın yapacak. Orada daha önce duyurulmayan özellikler yanı sıra mevcut gelişmelerle ilgili bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The BUS için eCitaro otobüsü ile v2.0 Güncellemesi Çıktı!

ETS 2 & ATS Yılbaşı Etkinliği 2022 Başladı! (World of Trucks)