in , ,

Construction Simulator için Kramer Pack DLC’si yayınlandı

Construction Simulator için Kramer Pack DLC’si yayınlandı

Construction Simulator için yayınlanan çeşitli iyileştirme güncellemelerinin ardından ilk DLC çalışması Kramer markasının kepçeleri için geldi. Kramer Pack DLC ile yepyeni üç makine ekleniyor. Kramer 5507 teleskopik yükleyici, Kramer 8155 wheel loader kepçe ve daha küçük alanlar için Kramer 5035 mini tekerlekli yükleyici bulunuyor. Steam’de 75 TL olarak fiyatlandırılmış. weltenbauer ve Astragon takımları çeşitli inşaat markaları için bu gibi içerik DLC’leri ile yeni makineler sunmaya devam edecek görünüyor. Bunun yanında oyundaki özelliklerin gelişmesi ve eksiklerin tamamlanması topluluk için harika olabilir.

PlayStation Store‘da 69 TL’den satılırken Xbox Store tarafında ise 75 TL olmuş.

Kramer Paketi, yepyeni üç makine ile koleksiyonunu genişletir ve inşaat kontratlarını tamamlamak için sana daha fazla çeşitlilik sunar!

Kramer 5507, Construction Simulator’daki ilk Teleskopik Kollu Yükleyicidir. Yük paletlerini daha rahat bir şekilde hareket ettirmeni ve düzenlemeni sağlar.
Kramer 8155 geniş şantiyeler için tasarlanmışken Kramer 5035 küçük ve dar alanlar için üretilmiş bir Mini Tekerli Yükleyicidir.

 

One Comment

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 & ATS Yılbaşı Etkinliği 2022 Başladı! (World of Trucks)

ETS 2 için Türkiye’den TIRSAN Dorselerinin Lisansı Alındı! Kassböhrer dahil mi?