in , ,

Construction Simulator için Stadyum İnşaatı DLC’si duyuruldu!

Construction Simulator için Stadyum İnşaatı DLC’si duyuruldu!

 

Construction Simulator – Stadium Expansion, 6 Haziran’da yayınlanacak. Bu DLC ile 6 saatlik stadyum ve ilgili tesislerin inşaat görevi getiriliyor. Sıfırdan bir stadyum inşa etme sürecini Construction Simulator’da yaşayabileceksiniz. 5 ayrı eğlenceli hikaye modu görevleri de eklenecek. Toplamda Avrupa haritası için 30 saatlik zevkli bir inşaat serüveni geliyor.

 

 

Global satış fiyatı olarak 12.99 EUR / 12.99 USD (SRP)  belirlense de MENA bölgesinde farklı olabilir. Bu içerik paketi Year 2 Season Pass sahiplerine ücretsiz eklenecek.


Barajın üzerinden bir şut! Gol mü? Kıl payıyla kaçtı çünkü heyecan verici futbol maçları aynı derecede etkileyici sahalarda oynanmalı! Construction Simulator için Stadium Expansion ile bir stadyumun yanı sıra onunla ilgili tesislerin inşaatına sen de katkıda bulunabileceksin. Bu DLC, altı klasik görevin yanında beş görevlik eğlenceli bir hikâye moduyla oyununun Avrupa haritasına 30 saatlik zevkli bir inşaat serüveni ekliyor. Stadium Expansion’ın ana teması ise sıfırdan bir stadyum inşa etme süreci. Bu süreç yaya köprüsü ve çeşitli stantlar ile ilgilenmenin yanı sıra VIP localarını ve stadyum girişini inşa etmeyi ve nihai stadyumun harika manzarası eşliğinde sahanın yapımını içeriyor.


Tanıtım videosu

 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alaskan Road Truckers: Highway Edition Konsollara Çıkıyor!

ETS 2 ve ATS için JCB Equipment Pack DLC çıktı!