in , , ,

Construction Simulator 3 şimdi de konsollara geliyor! Peki ama yenisi nerede?

Construction Simulator 3 şimdi de konsollara geliyor! Peki ama yenisi nerede?

Konsol oyuncuları inşaat simülasyonlarından mahrum kalmasın diye var gücüyle çalışıyorlar. Construction Simulator 3, 2019 yılında mobil platformlara yayınlanmıştı. Şimdi ise PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için duyuruldu. Şu an kesin çıkış tarihi belirtilmiyor ancak önümüzdeki ilkbahar aylarında çıkabileceğini söyleyebiliriz. Daha önce ise Construction Simulator 2 US oyunu PS4, XO ve Nintendo Switch için çıkmıştı. Astragon‘a hem yeni oyunu hem de CS3’ün durumunu sorduk. CS3’nin PC için uyarlanmayacağını ve takımın Construction Simulator 2015‘in yeni PC sürümüne odaklandığını belirttiler. Söz konusu konsol çıkışı gerçekleştikten sonra gözümüz yeni oyunun duyurusunda olacak. 🙂

Geçtiğimiz yıl yeni Construction Simulator için Burning-Gamers.de sitesinin videosundan özel bilgiler verilmişti. Fiziklerin geliştirildiği ve araçların interior modellerinin daha ayrıntılı yapıldığı aktarılmıştı. Oyunun ışıklandırma sistemi ve bitki örtüsü sistemini de yenilemişlerdi. Konsollar ve PC sürümü arasında cross-play multiplayer desteğinin de olabileceği videoda söyleniyordu.

Özetle yeni oyun duyurusu için birkaç ay kaldı! 😀

Tanıtım videosu

SimülasyonPark – Şantiye forumuna bekliyoruz.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. Boş yere PC için beklemeyin. Android emülatör indirip PC de oynayın. Konsol sürümüne sadece ayna eklemişler. Tek fark bu. Daha ayrıntılı olsa süper bir oyun olur aslında. ETS 2 grafikleri gibi falan olsa.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SnowRunner için olası çıkış tarihi ve tanıtım görselleri

Farming Simulator 19 Direksiyon Seti Ayarları ve Feedback Problemi Çözümü [Video]