in , ,

Civilization 6, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılıyor…

Civilization VI, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılıyor…

Ücretsiz GTA 5 kampanyasının ardından bu kez strateji oyunu Civilization VI ücretsiz dağıtılmaya başlandı. 216 TL değerindeki sıra tabanlı 4X strateji oyunu Civilization 6, Epic Games Store’da 28 Mayıs 2020 saat 18.00’e kadar ücretsiz verilecek. Hesabınıza eklediğinizde tamamen sizin oluyor ve istediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Ayrıca bu oyunu ekledikten sonra hesabınızda 1 Kasım 2020’ye kadar 80 TL ve üzeri oyunlarda kullanabileceğiniz 60 TL indirim kuponu veriliyor. Ayrıca Maya and Gran Colombia isimli yeni bir eklenti paketi de çıktı.

 

Ücretsiz Civilization VI almak için buraya tıklayın.

Standart sürüm veriliyor ancak yanında Aztec DLC’si hediye geliyor.

ÜCRETSİZ ALMAK İÇİN SON TARİH: 28 MAYIS 2020 18.00

60 TL İndirim Kuponu İçin Son Tarih:  1 Kasım 2020


Civilization VI, dünyanızla etkileşim kurmanın, imparatorluğunuzu daha fazla genişletmenin, kültürünüzü geliştirmenin ve zamana meydan okuyan bir uygarlık inşa etmek üzere tarihin en büyük liderleriyle mücadele etmenin yeni yollarını sunuyor.

Sid Meier’s Civilization® VI

Civilization VI, dünyanızla etkileşim kurmanın, imparatorluğunuzu daha fazla genişletmenin, kültürünüzü geliştirmenin ve zamana meydan okuyan bir uygarlık inşa etmek üzere tarihin en büyük liderleriyle mücadele etmenin yeni yollarını sunuyor.

BÜYÜK İMPARATORLUKLAR:

İmparatorluğunuzun harikalarının daha önce hiç olmadığı şekilde haritaya yayılmasını izleyin. Yerel arazilerden tam olarak faydalanmak üzere şehirlerinizi özelleştirilmiş şekilde kurabilmeniz için her bir şehir birden fazla karoya yayılır.

ETKİN ARAŞTIRMA:

Uygarlığınızın tarih boyunca ilerleme hızını artıran güçlendirmelerin kilidini açın. Daha hızlı ilerlemek üzere aktif bir şekilde keşif yapmak, çevrenizi geliştirmek ve yeni kültürler keşfetmek için birliklerinizi kullanın.

DİNAMİK DİPLOMASİ:

Çatışmanın hayatın bir gerçeği olduğu ilkel ilk etkileşimlerden oyunun ilerisindeki ittifaklar ve anlaşmalara kadar, diğer uygarlıklarla olan etkileşimler oyun süresince değişir.

BİRLEŞTİRİLMİŞ BİRLİKLER:

“Karo başına bir birim” tasarımı genişletilmiş olarak artık destek birimleri, piyadeli anti-tank desteği veya yerleşimcili bir savaşçı gibi diğer birimlerle birlikte bütünleşik hale getirilebilir. Benzer birimler, güçlü “Müfreze” birimleri oluşturmak için birleştirilebilirler.

GELİŞTİRİLMİŞ ÇOK OYUNCULU MOD:

Geleneksel çok oyunculu modlara ilaveten, hepsi de tek bir oturumda kolayca tamamlanmak üzere tasarlanan çeşitli durumlarda arkadaşlarınızla iş birliği yapın ve yarışın.

A CIV FOR ALL PLAYERS

Civilization VI, deneyimli oyunculara en büyük başarı şansını elde etmek üzere uygarlıklarını inşa edecekleri ve düzenleyecekleri yeni yollar sunar. Yeni eğitim sistemleri, yeni oyunculara kolayca işe koyulabilmeleri için temel konseptleri tanıtır.

Epic Games Store nedir?

Unreal Engine 4’ün sahibi ve geliştiricisi Epic Games tarafından Fortnie başarısı sonrasında tıpkı Steam gibi bir oyun marketi haline geldi. AAA oyunlardan indie oyunlara bir sürü oyun Epic Games Store’da satışa sunulmaya başlandı. Her hafta ücretsiz oyunlar dağıtılıyor.

GTA 5’i nasıl ücretsiz alabiliriz?

Buradan Epicgames.com’da üye olun. Ardından GTA V sayfasına gelerek oyunu Al butonuna basarak kütüphanenize ekleyin. İstediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz. Kalıcı olarak hesabınıza eklenecektir. Sadece Windows sürümü için geçerlidir. — UYGULAMA ÜZERİNDEN OYUNU ALMAYA ÇALIŞIN.

Epic Games Store’daki orijinal DLC’lerle çalışabiliyor. Diğer platformlardan oyun olarak herhangi bir farkı yoktur.

Epic Games Store için program var mı?

Evet Steam gibi onun da bir istemcisi bulunuyor. Buradan indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SnowRunner için v5.0 İçerik Güncellemesinin Açık Betası Başladı!

F1 2020 için Monaco pisti oynanış videosu paylaşıldı