in , , ,

Car Mechanic Simulator konsollara çıktı!

Araba tamir simülasyonu Car Mechanic Simulator 2018‘in PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri konsol oyuncuları için yayınlandı. Konsol sürümlerinde resmi adı Car Mechanic Simulator olarak geçiyor. PC’de mevcut olan modlama desteği burada yer almasa da geri kalan tüm özellikler simülasyonun konsol sürümünde bulunuyor. Şu an için Türkçe dili desteklenmiyor. Red Dot Games tarafından geliştirilen oyun PlayWay S.A. tarafından yayımlanıyor. Xbox One için 85 TL’den satılıyor. PlayStation 4 için ise 134 TL’den fiyatlandırılmış.


Car Mechanic Simulator’da arabaları tamir et, boya, ayar çek ve direksiyonuna geçip sür. Samanlık ve Hurdalık modlarında eski, klasik arabaları bulup tekrar hayata döndür.
Bu göz alıcı ayrıntılarla bezeli son derece gerçekçi simülasyon oyununda kendi servis imparatorluğunu kur ve genişlet. Araçlardaki detaylara inanamayacaksın.
Oyun yepyeni, fotogerçekçi grafikler ile hiç olmadığı kadar çok araba (48), alet (10+), seçenek ve parça (1000+) sunuyor. Kolları sıvayıp işe koyul!

Car Mechanic Simulator’da ayrıca eski arabaları satın alıp koleksiyonuna katabileceğin veya elindekileri satabileceğin açık arttırma modu da bulunuyor. Oyunun rastgele oluşturulan sonsuz sayıdaki görevleri ile başını işten (elini yağ ve kirden) alamayacaksın.

Çıkış videosu

 


 

 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. Hadi hayırlısı olsun, konsollarda rahatlıkla ve gerçeği aratmayacak bir otobüs simulasyon oyunuda çıkarsalar fena olucak aslında ama bir bunu yapmadı kimse sanırım 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

theHunter: Call of the Wild için Yukon Vadisi haritası çıktı!

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’sinin sınır kapılarından ilk ekran görüntüleri