Car Mechanic Simulator 2018 – Dodge RAM DLC'si yayınlandı
Connect with us

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018 – Dodge RAM DLC’si yayınlandı

Car Mechanic Simulator 2018 için yayınlanan Dodge RAM DLC’si ile simülasyonda 2006 Dodge Ram SRT-10 ve 2013 Dodge Ram 3500 model pickup ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Car Mechanic Simulator 2018 için yayınlanan Dodge RAM DLC’si ile simülasyonda 2006 Dodge Ram SRT-10 ve 2013 Dodge Ram 3500 model pickup ekleniyor. 8.3 V10 OHV, 5.7 HEMI 4×4, 5.7 HEMI RWD motorları ile gelen bu araçlar için motor modifiye parçaları ile ücretsiz olan Tuning DLC’sine uyumluluk da var.

 

Steam

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator’ın PS4 ve Xbox One çıkış tarihi açıklandı

Araba tamir simülasyonu Car Mechanic Simulator sonunda konsol platformuna geliyor. Red Dot Games tarafından geliştirilen oyun 25 Haziran 2019’da PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına yayınlanacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Car Mechanic Simulator’ın PS4 ve Xbox One çıkış tarihi açıklandı

Araba tamir simülasyonu Car Mechanic Simulator sonunda konsol platformuna geliyor. Red Dot Games tarafından geliştirilen oyun 25 Haziran 2019’da PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına yayınlanacak. Oyunun konsol sürümünde 48 tane araba 10’dan fazla alet ve 1000’den fazla mekanik parça bulunacak. PC’de yaptığınız her şeyi konsolda da yapabileceksiniz. Ancak modlama desteği bulunmuyor. Ön siparişler de henüz başlamadı. Gelişmeleri aktaracağız.

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018 için Maserati Araç Paketi Çıktı

Araba tamir simülasyonu Car Mechanic Simulator 2018 için Maserati Remastered paketi yayımlandı. Şimdi zaten yok muydu? Evet Car Mechanic Simulator 2015’te eklenmişti ancak yeni oyun için tekrar elden geçirip bir DLC olarak satışa sundular.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Car Mechanic Simulator 2018 için Maserati Araç Paketi Çıktı

Araba tamir simülasyonu Car Mechanic Simulator 2018 için Maserati Remastered paketi yayımlandı. Şimdi zaten yok muydu? Evet Car Mechanic Simulator 2015’te eklenmişti ancak yeni oyun için tekrar elden geçirip bir DLC olarak satışa sundular. Maserati GranTurismo MC Stradale, Maserati Sebring ve Maserati Quattroporte arabalarını artık oyunda tamir edebilecek, alıp sıfırdan toplayabileceksiniz.

 
1 Mart’ta Steam üzerinden satışa sunulan paketin fiyatı 10,50₺

 

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

 

 

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator, Nintendo Switch Platformuna Yayımlandı

Popüler araba tamir simülasyon oyunu Car Mechanic Simulator artık Nintendo Switch kullanıcıları tarafından oynanabilecek. PC ve mobil cihazlarda 12 milyondan fazla oyuncuya ulaşan oyun serisinin Nintendo Switch versiyonunu daha önce mobil sürümünü hazırlamış olan ECC Games üstlenmiş.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Popüler araba tamir simülasyon oyunu Car Mechanic Simulator artık Nintendo Switch kullanıcıları tarafından oynanabilecek. PC ve mobil cihazlarda 12 milyondan fazla oyuncuya ulaşan oyun serisinin Nintendo Switch versiyonunu daha önce mobil sürümünü hazırlamış olan ECC Games üstlenmiş. 20 farklı aracı Car Mechanic Simulator’ın Nintendo Switch sürümünde tamir edebileceksiniz. Çeşitli ambarlarda araba parçaları bulma görevi bu sürümde de yer alıyor. ECC Games şu sıralar drift simülatörü DRIFT 19 için çalışıyor.

15 Şubat’ta Nintendo eSpop üzerinden 14,99 EUR/14,99 USD fiyatla satışa sunulan Car Mechanic Simulator’ı buradan alabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler