Car Mechanic Simulator 2018 – Dodge RAM DLC'si yayınlandı
Connect with us

Haber

Car Mechanic Simulator 2018 – Dodge RAM DLC’si yayınlandı

Car Mechanic Simulator 2018 için yayınlanan Dodge RAM DLC’si ile simülasyonda 2006 Dodge Ram SRT-10 ve 2013 Dodge Ram 3500 model pickup ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Car Mechanic Simulator 2018 için yayınlanan Dodge RAM DLC’si ile simülasyonda 2006 Dodge Ram SRT-10 ve 2013 Dodge Ram 3500 model pickup ekleniyor. 8.3 V10 OHV, 5.7 HEMI 4×4, 5.7 HEMI RWD motorları ile gelen bu araçlar için motor modifiye parçaları ile ücretsiz olan Tuning DLC’sine uyumluluk da var.

 

Steam

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Radyasyonlu çatıyı temizleyen likidatörlerin simülasyonu Chernobyl Liquidators Simulator geliyor!

1986’da yaşanan Çernobil nükleer felaketi sırasında santralin radyasyonlu çatısına çıkan sivil ve asker personelinden oluşan likidatörlerin simülasyon oyunu Live Motion Games tarafından geliştiriliyor. PlayWay tarafından yayınlanacak olan Chernbyol Liquidators Simulator isimli yapımda likidatörlerin bakış açısından oynayacağız.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

1986’da yaşanan Çernobil nükleer felaketi sırasında santralin radyasyonlu çatısına çıkan sivil ve asker personelinden oluşan likidatörlerin simülasyon oyunu Live Motion Games tarafından geliştiriliyor. PlayWay tarafından yayınlanacak olan Chernbyol Liquidators Simulator isimli yapımda likidatörlerin bakış açısından oynayacağız. Yüksek radyasyon seviyesi nedeniyle özel kıyafetlerle sadece 3 dakika durulabilen çatıdaki grafitli parçaları temizleyeceğiz. Aynı zamanda helikopterle taşınan likidatörler özel ekipmanlar kullanarak radyasyonlu çatıyı temizleyecek ve bu işlemin ardından temizlenecek. Çatıda kalma süresini aşan likidatörleri ise radyasyon zehirlenmesi tehlikesi bekliyor. Gerçek hayatta yaşanan dünya’nın en büyük nükleer felaketlerinden birisinde likidatörlerin gözünden oynayacağımız oyunda hayatta kalmaya çalışıyoruz. Ayrıca Çernobil nükleer santrali ile Pripyat ve çevresini de keşfedeceğimiz belirtilmiş. Tam olarak ayrıntılı bir oynanış görüntüsü olmadığı için yorum yapamıyoruz. Ancak Live Motion Games stüdyosunun birçok oyun projesi bulunuyor. Böylesine önemli bir simülasyon oyununda çok daha iyi özelliklerin olması, yaşanan felaketin gerçeğe dayalı olarak ve doğru şekilde aktarılacağını umuyoruz.

 

Likidatörlerin kıyafetleri

teaser video

ekran görüntüleri

 

Steam

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Çernobil nükleer felaketinin simülasyon oyunu “Chernobyl 1986” duyuruldu

26 Nisan 1986 tarihinde Sovyetler Birliği’ne bağlı Ukranya Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti’nin Pripyat şehrindeki Çernobil Nükleer Santrali’nin 4 numaralı reaktöründe gerçekleşen kazanın simülasyon oyunu geliyor. Creative Forge Games S.A. tarafından geliştirilen Chernobyl 1986 isimli simülasyon oyununda tüm bu felaket sürecini ve orada çalışanları kontrol edebiliyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

26 Nisan 1986 tarihinde Sovyetler Birliği’ne bağlı Ukranya Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti’nin Pripyat şehrindeki Çernobil Nükleer Santrali‘nin 4 numaralı reaktöründe gerçekleşen kazanın simülasyon oyunu geliyor. Creative Forge Games S.A. tarafından geliştirilen Chernobyl 1986 isimli simülasyon oyununda tüm bu felaket sürecini ve orada çalışanları kontrol edebiliyoruz. Bu nükleer kaza sırasında yaşanan patlama yerleri ve kontrol odalarında gerçek çalışanların isimlerinin de yer aldığı karakterleri yöneterek doğru karar vermeye çalışıyoruz. Elbette patlamanın önüne geçilmiyor ancak bu süreç simülasyon oyunu üzerinden tekrar canlandırılıyor. Gerçek tarihsel olaylardan ilham alan Chernobyl 1986 simülasyon oyunu 2019-2020 yıllarında PlayWay bünyesinde yayınlanacak. HBO’da yayınlanan Chernobyl dizisi sonrası bu felaket tekrar gündeme gelmişti ve şimdi bir simülasyon oyunu ile nükleer kazayı tamamen simüle edebiliyorlar. Oyunda amacımız radyasyon artışını ve felaketin yayılamasını engellemek, her türlü tedbiri almak üzere kurulu. Tüm aşamalar gerçek olaylara dayanarak dakikası dakikasına oluşturulmuş. Radyoaktif kirlilik, radyasyon seviyesi, mürettebat ve itfaiyecilerin durumu, yeni patlama tehlikeleri, panik, reaktörün sıcaklığı ile zamanın hızla geçişi bu oyundaki zorluklar olacak. Ve oyunun iyi grafikleri sayesinde Çernobil felaketinde yaşanan her şey gerçeğine uygun olarak aktarılıyor. Bu felaket ile başa çıkmak için birçok ayrı hedefi olan görevler olacak. Yangınları söndürmek, radyoaktif grafiti temizlemek, nükleer santral çalışanlarını tahliye etmek, radyasyon seviyesini kontrol etmek ve yaralılara yardım gibi farklı görevler bulunuyor.

Chernobyl 1986’da kontrol edebileceğimiz alanlar;

  • Çatı girişi
  • Çatı
  • Çatı deliği
  • Kontrol odası
  • Reaktör girişi
  • Reaktör salonu
  • Yan giriş

Kontrol odasında Aleksandr Novyk, Anatoly Dyatlov, Aleksandr Akimov, Leonid Toptunov, Viktor Proskuryakov, Aleksandr Kudryavtsev gibi gerçek çalışanları yönlendirebiliyoruz. İtfaiyeciler, likidatörler ve helikopter pilotları için de aynı durum geçerli.

Çernobil faciasının simüle edildiği Chernobyl 1986 simülasyon oyununu sabırsızlıkla bekliyoruz. Şu an dil desteklerinde Türkçe yer almasa da çıkışa doğru ekleneceğini umuyoruz.

 
Video

Ekran Görüntüleri

 

Steam

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde bulunan yerel endüstriler tanıtıldı

Utah eyaleti ile American Truck Simulator’ın oyun içi ekonomisinde önemi olan birçok yerel endüstri geliyor. SCS Software tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri yeni teslimat noktalarını gösteriyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde bulunan yerel endüstriler tanıtıldı

Utah eyaleti ile American Truck Simulator‘ın oyun içi ekonomisinde önemi olan birçok yerel endüstri geliyor. SCS Software tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri yeni teslimat noktalarını gösteriyor. Petrol endüstrisi hem ETS 2 hem de ATS’de her zaman topluluk tarafından talep edilen işlerden biriydi ve Utah eyaletinde bu endüstrinin tüm iş döngüsünü görebileceğiz ve aynı zamanda bunun için çalışabileceğiz. Petrol çıkarmada kullanılan sondaj kulelerinin olduğu maden alanlarından petrolü depolama yerlerine transfer edebileceğiz. Ve gerçekte olduğu gibi potash depolarına da denk gelebilecekmişiz. Ayrıca petrol endüstrisini ağır makine hizmet depoları ile sadece Utah için yeni yöntemlerle geliştirilen hem büyük hem de standart genel depolar temsil edecek. Ve Beehive state için özel olarak tasarlanan yeni yem fabrikası dahil olmak üzere eyaletteki çiftçilere her türlü teslimatı sağlayan eyalet mağazaları da bulunacak.

American Truck Simulator’ın Utah eyaleti bu yıl sonuna doğru yayınlanacak.

Steam

 

ATS – Utah DLC ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler