in , ,

Verygames.net, Farming Simulator 19 Multiplayer Sunucumuzu Hazırladı!

Verygames.net, Farming Simulator 19 Multiplayer Sunucumuzu Hazırladı!

20 Kasım’da Farming Simulator 19 çıkacak. Aynı tarihte oyun sunucuları satan firmalar da multiplayer için gerekli sunucuları açacak. Farming Simulator 17‘de bu yılın başında Verygames.net ile sponsorlukta anlaşmıştık. Verygames.net, FS 19 için bizim sponsorumuz olmaya devam ediyor. Şimdiden bir sunucuyu hazırladılar eğer yetmezse bir tane de ekleyecekler.

Farming Simulator 19 multiplayer sunucumuzun ana konusu burada bulunuyor. Gerekli bilgiler, modlar vb. her şey orada olacak. Daha önce kasaba sistemine katılan kişiler bu sunucuda da bulunacak. Yeni oyunda çiftlikler ayrılabildiği için daha düzenli olacağını umuyoruz ve bu nedenle ek bir sunucu çok güzel olabilir.

 

Sunucu Türü FS 19 VQS
Server
FS 19 VXP
Server
Dedicated IP address
DDoS koruma 480 Gbps + L7 480 Gbps + L7
Sınırsız bellek RAM 32 Go max 64 Go max
İşlemci i7-6700K i7-7700K
Overclock
Taban frekans 4.0 Ghz 4.7 Ghz
Turbo frenkans 4.2 Ghz 5.0 Ghz
Disk alanı 5 GB SSD 5 GB SSD

Verygames.net Fransız bir firma ve çok güzel sunuculara sahip. Her iki sunucu türünü de test ederek bunu gördük. Aylık olarak ödeme yapabiliyorsunuz, en az 6 slot(kişilik) sunucu almanız gerekiyor. VQS yani VeryGames Quality Server başlangıç fiyatı indirimle beraber 4,49 Euro olarak belirlenmiş. “simturk” hediye kuponu size %5 indirim sağlıyor.

 

Direkt ilgili sayfaya gitmek için https://www.verygames.net/en/shop/fs19-server-host-fs19-rental-mieten_54

VXP sunucular elbette daha iyi ama her iki sunucu türü de normal oyundan ziyade harita modları, traktör vb. tüm modları kaldıracak kapasitede hazırlanmış. Yalnız ilk kez üyelik açacak kişiler kimlik doğrulaması için gerekli belgeleri göndermek zorunda kalıyor bu kısa sürede hallediliyor. Onun dışında yukarıdaki görüntüde olduğu gibi bir sürü ödeme yöntemi var ve kullanabiliyorsunuz. Tavsiye etmek için ne olursa olsun bir firmanın hizmetinden memnun kalmak şart. Amacım hem Türk oyunculara böyle güzel hizmeti veren firmayı tanıtmaktı hem de daha düzgün yerlerde hizmet alınabildiğini göstermekti bu sayede biz de kendi sunucumuza daha kolay bir şekilde sahip olabildik. Sizlere tavsiyem eğer mümkünse 4-6 kişi oynuyorsanız bir sunucu kiralamanız ve çiftlikleri gerçekte olduğu gibi ayırarak oynamanızdır. Kasaba sistemi yeni oyunda çok güzel olacak…. 🙂

Sunucu hesabımızda hazır 🙂

Farming Simulator 19 forumu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

2 Comments

Leave a Reply
    • 55-65 civarı ping oluyor böyle sunucu özelliklerinde sıkıntı olmaz. Böyle kıymetli özellikler varsa dağda olsa oynarım 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 19 – Araç ve Ekipman Bilgi Görüntüleri – Bölüm #8

Fishing Sim World İncelemesi [Video]