PC Building Simulator'ın Yeni Güncellemesi
Connect with us

PC Building Simulator

PC Building Simulator’ın Yeni Güncellemesi

Yol haritasında planlanan güncellemeler bir bir çıkıyor. PC Building Simulator’ın 0.7.9.1 sürümü de dün yayınlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

PC Building Simulator’ın Yeni Güncellemesi

Yol haritasında planlanan güncellemeler bir bir çıkıyor. PC Building Simulator‘ın 0.7.9.1 sürümü de dün yayınlandı. Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ile Brezilya Portekizcesi eklenenler diller arasında yer alırken ayrıca AMD RX Vega 56 ve RX Vega 64 GPU modelleri eklendi. Bir de bunlara ek olarak artık müzik oynatıcıda güncelleme yapıldı. Artık oyun içine eklediğimiz kendi şarkılarımızı çalabileceğiz. Bununla sınırlı kalmayan stüdyo online radyo desteği de eklemiş. Klavye kontrollerini artık yeniden ayarlayabileceksiniz. Diğer değişikliklere buradan ulaşabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Reklam
2 Yorum

2 Comments

 1. Avatar

  ALİ CEM OĞUZ

  Nis 20, 2018 at 14:05

  bi de Türkçe dil getirsinler daha güzel olur. bazı yerlerde ingilizcede takılma yaşayanlar için benim gibi

 2. Avatar

  Nevdar

  Tem 31, 2019 at 20:26

  Oyunu hala Türkçe oynamak isteyenler olur diye yazıyorum. Oyunun Türkçe yaması var, internette aratırsanız bulabilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

PC Building Simulator ile konsollarda PC toplama dönemi başladı!

Bilgisayar toplama simülasyon oyunu PC Building Simulator 13 Ağustos’ta PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

PC Building Simulator ile konsollarda PC toplama dönemi başladı!

Bilgisayar toplama simülasyon oyunu PC Building Simulator, 13 Ağustos’ta PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlandı. Yayımcı şirketi The Irregular Corporation ile birlikte PC platformu için 750 bin kopyadan fazla satış ile başarı yakalamıştı. Intel, AMD, NVIDIA, ASUS, Deepcool, EKWB ve NZXT gibi birçok markanın 1000’in üzerinde gerçek parçaları simülatörde bulunuyor. Gerçek bir bilgisayar toplar gibi bu simülatörde oynayabiliyorsunuz. Gerçekçi BIOS ve işletim sistemi ile 3DMark benchmarking, overclock simülasyonları ile PC Building Simulator gerçek bir PC’de olup biten her şeyi vermeye çalışıyor. Artık konsol oyuncuları da bir simülasyon oyunu sayesinde PC toplayabilecekler. PC Master Race’de tarihe yazılacak bir gün diyebiliriz. 😀

Xbox mağazasında Play Anywhere seçeneği ile hem Xbox One hem de Windows 10’da oynayabiliyorsunuz. 51,25 TL fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

PlayStation 4‘te 79 TL fiyatla satılıyor.

Nintendo Switch için ise buradan satın alabilirsiniz.

 

Steam’de 32 TL

Çıkış videosu

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

PC Building Simulator Erken Erişimi Sürümünden Ayrılarak Tamamlandı

Bilgisayar toplama simülasyonu PC Building Simulator, 1 yıl içerisinde hızla gelişerek ve bünyesine kattığı bir sürü marka ile birlikte erken erişimden ayrıldı. 29 Ocak 2019 itibariyle artık tam sürüm olarak satılıyor. Tam sürümün çıkışına özel olarak da üç yeni marka simülasyona katıldı. Bunlar Nvidia GeForce, DeepCool(GamerStorm dahil), Thermaltake markaları oldu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Bilgisayar toplama simülasyonu PC Building Simulator, 1 yıl içerisinde hızla gelişerek ve bünyesine kattığı bir sürü marka ile birlikte erken erişimden ayrıldı. 29 Ocak 2019 itibariyle artık tam sürüm olarak satılıyor. Tam sürümün çıkışına özel olarak da üç yeni marka simülasyona katıldı. Bunlar Nvidia GeForce, DeepCool(GamerStorm dahil), Thermaltake markaları oldu. Aşağıdan eklenen ürünlere bakabilirsiniz. Ayrıca yeni bir zor oyun modu da eklendi. Kariyerde seviye 10’a geldiğinizde açılıyor ve size yardımcı olacak her şeyi kaldırıyor. Böylece gerçekte olduğu gibi toplamaya çalışıyorsunuz. Steam başarımları da eklendi.

 

Yeni eklenen markalar ve parçaları

 

Yenilenen arayüz

PC Building Simulator’ın macerası burada sona ermiyor. Geliştirmeler devam edecek. Yayımlanacak olan büyük güncellemelerle simülasyonun önemli sorunları çözülecek. Yeni lisansların da geleceği belirtiliyor. Ayrıca yine topluluğun isteği doğrultusunda yeni özellikler eklenebilecek. 200’den fazla parçaya sahip olan oyunda AMD, ASUS, CORSAIR, Deepcool, EVGA, Fractal Design, GIGABYTE, Intel, MSi, NVIDIA, NZXT, Razer, Thermaltake markalar ile birlikte 3DMark gibi lisanslı yazılımlar var. Bilgisayarlara sıvı soğutma, özelleştirebilir kablolalar ve overclocking gibi özelliklerle toplayabiliyorsunuz. İlk olarak 2017 yılında Claudiu Kiss tarafından yayımlanarak ücretsiz bir teknoloji demosu ile karşımıza çıkmıştı. Itch.io sitesinde en çok indirilen demo olmuştu. Ardından Londralı The Irregular Corporation ile yayımcılık anlaşması imzalandı ve birçok markanın simülasyon katılmasıyla PC Building Simulator giderek büyüdü.

Çıkış videosu

 

Steam’de fiyat değişikliği olmadı. 🙂

Overclocked Edition DLC’si ile birlikte NZXT H700 ve H500 kasalarının Brock Hofer  tarafından hazırlanan özel tasarımları ekleniyor. Ayrıca paketin içerisinde 10 tane şarkıdan oluşan soundtrack albümü de bulunuyor.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

ASUS ve ROG, PC Building Simulator’a Katıldı!

ASUS ve ROG donanımları bilgisayar toplama simülatörü PC Building Simulator’a bir güncelleme ile geldi.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ASUS ve ROG, PC Building Simulator’a Katıldı!

ASUS ve ROG donanımları bilgisayar toplama simülatörü PC Building Simulator’a bir güncelleme ile geldi. En son temmuz ayında ADATA markasının katıldığını görmüştük. An itibariyle donanım sektöründeki tüm önemli markalar simülatör içerisinde bulunuyor. Bu da oyunculara kendi donanımlarını bu simülatörde yeniden inşa etme fırsatı veriyor. Biz de öyle yaptık. Asus anakart ve grafik kartımızı ile diğer bileşenleri tekrar oluşturduk.

 

 

ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti OC Edition (GPU)

Anakartlar;

 

Güncelleme notları;

 • Yeni anakartlar: ASUS ROG Maximus X Formula (23), ROG Strix X470-I Gaming (17), ROG Maximus X Apex (23), ROG Strix Z370-E Gaming (15), PRIME Z370-A (15), ROG Strix Z370-I Gaming (15), ROG Maximus X Hero (Wi-Fi AC) (23) & ROG Strix Z370-G Gaming (Wi-Fi AC) (15).
 • Yeni grafik kartları(GPU): ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti OC Edition (24), ROG Strix Radeon RX570 OC Edition (23), Expedition Radeon RX 570 OC Edition (23), ROG Strix Radeon RX 560 OC Edition (23), Radeon RX 560 (23), ROG Strix GeForce GTX 1070 Ti Advanced Edition (24), ROG Strix GeForce GTX 1080 OC Edition (24), ROG Strix GeForce GTX 1070 OC Edition (24), ROG Strix GeForce GTX 1060 OC Edition (24), ROG Strix RX VEGA64 OC Edition (23), AREZ Strix Radeon RX VEGA56 OC Edition (23), AREZ Strix Radeon RX 580 (23) & Dual Series Radeon RX 580 OC Edition (23).
 • Yeni işlemci(CPU): Intel Core i7-8086K (22).
 • Yeni RAM: CORSAIR VENGEANCE RGB PRO (22).
 • Yeni SSD: CORSAIR Force Series – LE200 (14).
 • Yeni İşlemci Sıvı Soğutma(AIO CPU Cooler): CORSAIR H80i v2 (25).
 • ASUS anakartları için bios desteği eklendi. Added ASUS bios to support their motherboards.
 • MSI bios varlıkları güncellendi.Updated assets for the MSI bios.
 • Gigabyte bios varlıkları güncellendi. Updated assets for Gigabyte bios.
 • EVGA bios varlıkları güncellendi. Updated assets for EVGA bios.
 • GPU Tuner seçeneklerinde +/- tuşları ile yükseltme/düşürme eklendi.
 • Mağazada kasa fanları için ışıklandırma bilgisi eklendi.
 • Mağazada anakart bilgilerinde chipset türü eklendi.

Bundan sonra ne gelecek?

En çok istenen i9 işlemciler eklenecekmiş. 2066 soketli anakartları istediği için bunların hazır olması gerekiyor. Yakında gelecekte 2. nesil Threadripper işlemciler de eklenecek. Özel su soğutma sistemi üzerinde hala çalışılıyormuş.

 

Simülatörde en son oluşturduğumuz donanıma buradan bakabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler