in , ,

MudRunner, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılıyor

MudRunner, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılıyor

Off-road kamyon simülasyonu MudRunner, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılıyor. 26 Kasım’da başlayan kampanya 3 Aralık 2020 saat 19.00’a kadar devam edecek. Saber Interactive tarafından geliştirilen oyun 31 Ekim 2017 tarihinde Steam’de yayınlanmıştı. Şu an devam oyunu olan SnowRunner yaklaşık 1 yıldır Epic Games Store’da özel olarak satılıyor. Buraya tıklayarak MudRunner oyununu ücretsiz olarak Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Steam’deki arkadaşlarınızla multiplayer oynayabiliyorsunuz.

MudRunner ilk orijinal oyun olan Spin Tires‘ın farklı bir stüdyo tarafından devam ettirilen 2. oyunudur. Serinin 3. oyunu olan SnowRunner için buraya tıklayabilirsiniz.

American Wilds DLC’si dahil edilmemiş. Onu ayrı olarak satın almanız gerek.

Modlara ne olacak?

MudRunner’ın Steam Atölyesinde yüzlerce mod bulunuyor. Ancak bunları direkt olarak kolay bir şekilde Epic Games Store sürümünde kullanamıyorsunuz. Orijinal haritalar ve araçlarla oynadıktan sonra modları kullanabilmek pek mümkün görünmüyor. Çeşitli yollarla o modları oyunun ana dosyasına aktarabilseniz de bundan birkaç yıl önceki eski mod yükleme yöntemi ile oynamaya çalışmak oyuncular için çekilmez olabilir. Şu an Steam’de MudRunner %80 indirimli olarak satılıyor. Eğer oyunu beğendiyseniz ve modlarla oynamaya devam etmek istiyorsanız oradan satın alıp devam etmeniz daha faydalı olacaktır.


MudRunner

MudRunner, oyuncuları sürücü koltuğuna oturtan ve onları zorlu Sibirya ortamlarında yanlarında rehber olarak sadece bir harita ve pusula ile inanılmaz arazi araçlarını kullanmaya iten nihai bir off-road deneyimidir!
Her biri kendi özelliğine ve eklenebilir ekipmanına sahip 19 güçlü arazi aracını sür. Hedeflerini ve teslimatlarını, zorlu ve tehlikeli doğa şartlarında, gece gündüz fark etmeksizin, el değmemiş doğanın en zor koşullarında tamamlamaya çalış. Gelişmiş grafiklerle güçlendirilmiş, sürükleyici sandbox ortamını keşfet. Tamamı oyunun gelişmiş fizik altyapısıyla çalışan aracının ağırlık ve hareketlerine gerçekçi bir şekilde tepki veren çamurlu araziler, azgın nehirler ve diğer engelleri aş.
Haritanın, pusulanın, vincinin ve sürüş yeteneğinin desteğiyle ister tek başına ister üç kişiyle daha eşli çok oyunculu modda oyna.
• Nihai off-road deneyimi
• 19 inanılmaz arazi aracından oluşan geniş araç yelpazesi
• Seni içine çeken, el değmemiş Sibirya sandbox evreni
• Aşırı derecede gerçekçilik için elden geçirilmiş grafikler ve gelişmiş fizik motoru
• Ekstrem koşullarda tehlikeli hedefleri ve teslimatları tamamla
• İster tek başına ister 4 kişiye kadar çok oyunculu oyna!

Spintires MudRunner forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lojistik Deposu Yangını Multiplayer Firefighting Simulator The Squad #4

Sanal Türk Yıldızları’nın canlı yayın antrenmanı [video]