in ,

Gerçek ralli ve espor pilotları Ford Türkiye’nin düzenlediği e-Rallycross yarışında karşı karşıya gelecek…

Ford Türkiye’nin 19 Mayıs’ta düzenlediği e-Rallycross yarışının ikincisi geliyor! 1 Kasım saat 20.00’de Ford Türkiye YouTube kanalında hem gerçek yarış pilotları hem de e-spor pilotları karşı karşıya gelecek. Yarışı ise 2005’ten bu yana Türkiye’de Formula 1 yarışlarınının sesi olan Serhan Acar’ın @serhanacarf1 anlatımı ve Yiğit Tezcan @yigittezcano yorumuyla izleyebileceksiniz. Yarışlar iRacing’de Ford Fiesta RS ile olacak.
Türkiye’nin ilk ve tek Avrupa şampiyonu ralli takımı Castrol Ford Team Türkiye’nin ralli pilotları Murat Bostancı, Ali Türkkan, Ümit Can Özdemir, Emre Hasbay ve Can Sarıhan’ın e-spor ve yarış dünyasından Necati Akçay, Sinan Koç, Atakan Tarkan @atakantarkann , Ozan Ülkügil @ozanesk ve Emir Aşarı @emirasari ile mücadelesini izleyeceğiz.

 


19 Mayıs’ta gerçekleştirdiğimiz sanal yarış heyecanını 1 Kasım’da bir kez daha yaşamaya hazır mısınız?

Yıllardır destekçisi olduğumuz ve Avrupa Şampiyonluğu da dâhil birçok başarıya imza attığımız Castrol Ford Team Türkiye ralli takımımızla pandemi sürecinde tüm dünyada giderek daha fazla ilgi çeken e-spor organizasyonlarında yer alıyoruz. Tüm dünyada her yaştan otomobil ve yarış severin ilgisini çeken yeni trend e-sporu yakından takip ederek bu alanda çalışmalarını hızlandıran Castrol Ford Team Türkiye ile 1 Kasım’da yeni bir yarış daha düzenliyoruz!

Türkiye’nin ilk ve tek Avrupa şampiyonu ralli takımı Castrol Ford Team Türkiye’nin pilotları ile pist ve e-spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya getireceğimiz yarışta Castrol Ford Team Türkiye’nin ralli pilotları Murat Bostancı, Ali Türkkan, Ümit Can Özdemir, Emre Hasbay ve Can Sarıhan’ın e-spor dünyasından Necati Akçay, Sinan Koç, Atakan Tarkan, Ozan Ülkügil ve Emir Aşarı ile mücadelesini izleyeceğiz!

Yarış, 2005’ten bu yana Türkiye’de Formula 1 yarışlarını anlatan ve “Formula 1’in Sesi” olarak da bilinen Serhan Acar’ın muhteşem anlatımıyla ekranlara gelecek ve yine Yiğit Tezcan’ın yorumlarıyla renklenecek.

1 Kasım Pazar günü saat 20.00’de gerçekleşecek bu heyecan dolu yarış Ford Türkiye YouTube kanalından canlı olarak yayımlanacak! Tüm motor sporları tutkunlarını ve yarış severleri ekran başına bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 için 1:1 ölçekte gerçekçi Grand Utopia harita modu

Microsoft Flight Simulator için Boeing 787 Ultimate Collection eklentisi duyuruldu