in , , ,

Fishing: Barents Sea balıkçılık simülasyonu PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlandı

Fishing: Barents Sea balıkçılık simülasyonu PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlandı

Balıkçılık simülasyonu Fishing: Barents Sea an itibariyle PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için yayınlandı. Misc Games tarafından Unreal Engine 4 ile geliştirilen simülasyon oyunu Nintendo Switch için 10 Aralık’ta yayınlanmıştı. Şimdi ise konsol oyuncuları için çıktı. 2018’in Şubat ayında PC platformu için yayınlanan Fishing: Barents Sea, Norveç Barents denizin lisanslı ekipmanlarla donatılmış gemilerde birçok balık türünü avlayabiliyorsunuz.

Complete Edition olarak PlayStation 4‘te 134 TL fiyatla satılıyor. Xbox One‘da ise 85 TL’den satın alabilirsiniz. İçerisinde tüm paketler bulunmaktadır.


Fishing: Barents Sea dünyasında kendi balıkçı teknenizde dümenin başına geçin ve en iyi balıkçılık alanlarını bulmak için engin Norveç denizini keşfe çıkın. Büyükbabanızdan miras kalan küçük tekneyle başlayın, balık yakalayın ve yükseltmelerin yanı sıra daha büyük ve daha iyi tekneler için para kazanın. Barents Denizi’nin güzelliğinin keyfini çıkarın ve balıkçılıkla ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

Farklı teknelerde çeşitli balıkçılık ekipmanlarıyla farklı balık türlerini yakalamayı öğrenin. Her yöntemi öğrenmek kolaydır, ancak ustalaşmak zordur – marifetlerinizi gösterme zamanı geldi!

Kapı sensörleri ve TrawlEye gibi resmi lisanslı Scanmar ekipmanlarını kullanarak trol teknenizde tam kontrol sağlayın. En büyük balığı yakalayabilmeniz için teknenizi yükseltin! Ancak yıllık balıkçılık kotalarınızın altında kaldığınızdan emin olun, her adımın ve her balıkçılık faaliyetinin planlanması gerekir. 20 yıllık hava durumu verileri, Barents Denizi’ndeki mevsim ve su sıcaklığına göre hareket eden balık sürüleri için gerçekçi bir ortam yaratır. Her şeyi takip etmek ise size düşer.

Mürettebatı işe almak veya görevleri kabul etmek için limandaki bara uğramayı unutmayın. Limanda ayrıca gemilerinizi onarabilir veya yükseltebilir, bankadan kredi alabilir ya da mağazadan malzeme ve yem satın alabilirsiniz.

Kuzey Norveç’in çarpıcı manzaralarını yeniden yaratan açık bir dünya ortamını özgürce keşfedin. Sonar, radar ve GPS yardımıyla en iyi balıkçılık bölgelerini arayın ve kendinize en büyük kârı yakalayın.

Tanıtım videosu

Fishing: Barents Sea forumu için tıklayın.
SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Train Sim World için East Coastway: Brighton – Eastbourne & Seaford rota DLC’si çıktı!

Çok beklenen Toyota Supra RZ sonunda Forza Horizon 4 garajına katıldı!