in , ,

ETS 2 – TR Extended Map – Yeni Trafik İşaretleri ve Yenilenen Logo Tasarımı

ETS 2’nin TR Extended Map projesinin ilk sürümünde sizleri 200’den fazla özelleştirilmiş trafik işaretleri bekliyor. Yenilenen logo tasarımı ile takım son gelişmeleri aktarıyor.

Yenilenen Logomuz ve Yeni Trafik İşaretleri

Herkese Yeniden Merhaba! :raised_back_of_hand:

TR Extended Map Modu Projemizin ilk duyurusu üzerinden üç ay geçti. Bu süreç içinde paylaşımlarımız ETS 2 topluluğunda yeni bir heyecan oluşturdu ve çok güzel geri bildirimler aldık. Projemizi ilgiyle takip eden herkese teşekkür ederiz. Ekibimiz, İstanbul haritasının içeriğini zenginleştirmek için elinden geleni yapıyor. Ayrıca modumuzun sunumu ile ilgili tasarım çalışmalarımız da sürüyor. Bugün sizlere tasarım ve içerik ile ilgili gelişmeleri paylaşmanın mutluluğu içindeyiz.

Harita modumuzun kısa tanıtım videosunda yer alan logomuz üzerinde değişiklikler yaptık. İstanbul’dan Anadolu’ya geçişi simgeleyen köprü simgesini, Yavuz Sultan Selim Köprüsü olarak değiştirdik. Logomuzdaki renklere canlılık kazandırdık. İstanbul ile özdeşleşen martı figürlerinin sayısını bölgelerimizi temsilen 7’ye çıkardık. Logomuzda yer alan çekiciyi tanıyabildiniz mi?

Şimdi de modumuz için geliştirdiğimiz trafik işaretlerine yakından bakalım. Trafik işaretlerinin gerçekçi sürüş deneyimine katkı sağladığını düşünüyoruz. Ekibimiz, harita modumuz için 200’ün üzerinde yeni trafik işareti ve şablonu oluşturdu. Gerçekçiliği sağlama adına yeni levha modelleri de tasarlandı. Modumuzda keşfedeceğiniz trafik işaretlerinin ipuçlarını birkaç ekran görüntüsü ile sizlere sunmak istiyoruz. Daha fazlası için harita modumuzu bekleyin. Görüşmek üzere!

TR Extended Map Mod Ekibi

 

ETS 2 – TR Extended Map ana proje konusu için buraya tıklayın.

ETS 2 TR Extended Map – İstanbul’un Batı Kapısı: Silivri

 

Geçmiş blog yazıları;

İstanbul’un Yeni Model ve Yapıları

Anadolu’ya Geçiş: Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Bayram Tebriği ve İstanbul’un Köyleri

ETS 2 için TR Extended Harita Projesi Geliyor!

 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator – Idaho DLC’si ile manzaraları izleme özelliği geliyor!

American Truck Simulator için Idaho DLC’si 16 Temmuz’da çıkacak!