in ,

ETS 2 – Gerçek Reklamlar Modu 1.3

v1.3 güncellemesiyle gelen yenilikler

*Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya ve Rusya sokaklarında bulunan reklamlar değiştirildi.(91 reklam)

Genel Açıklama

Fransa, İtalya, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya ve Rusya sokaklarında bulunan reklamları gerçekleriyle değiştirir.

Çeşitli firmalar ve kuruluşları içeren 211 farklı reklam eklendi.

Gerçekçiliği arttırmak için; reklam sloganları genellikle bulunduğu ülkenin diline göre düzenlendi. Ayrıca ülkelerin yerel firmaları, kuruluşları ve kültürel yapıları göz önüne alındı.

1.33.x oyun sürümüyle uyumludur.

İyi eğlenceler!

Steam Atölye’de ABONE olmak için tıklayın.  (Uygulamadan DİREKT AÇMAK İÇİN TIKLA)

Gelişmelerden ve tavsiye edilen modlardan haberdar olmak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2 Comments

Leave a Reply
  1. Merhabalar, ETS2 için ilk defa bir mod yükleyeyim dedim pişman oldum. Oyun haritasında yollar tırtıklı gözüküyor, yani oyun içinde bir sorun yok sadece navigasyon ve haritada firmaların ve yolların etrafı titreşime maruz kalmış gibi hafif çözünürsüzlük hakim gibi. Modu sildim fakat değişen bir şey olmadı. Acaba nasıl eski haline getirebilirim, yardımcı olur musunuz?

    • Merhabalar. Hem sormuş hem de cevabını vermişsiniz aslında. Modu kaldırdığınızda herhangi bir değişiklik olmaması yaşadığınız sorunun modla ilgili olmadığı anlamına gelir. Ayrıca bu mod sadece panolarda bulunan reklamları değiştirir. Başka hiçbir şeye etki etmez. Yaşadığınız sorun oyun içi grafik ayarlarından, grafik kartınızdan… vb. şeylerden kaynaklanıyor olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by Ahmet Soydan

Türk Firmaları Modu, Türk Lojistik Firmaları Boya Paketi, Google Haritalar Navigasyon serisi, Gerçek Reklamlar Modu, Avrupa Lojistik Firmaları Boya Paketi ve Gerçekçi Tabelalar modu yapımcısı.

Farming Simulator 19 için “Landscaping” Arazi Düzenleme Özelliği Duyuruldu! [Video]

Tourist Bus Simulator’ı Tam Anlamıyla Gördük! [Canlı Yayından] #2