in , ,

Derail Valley için yeni bitki örtüsü güncellemesi çıktı!

Açık dünya tren simülasyonu Derail Valley için yayınlanan güncelleme ile yepyeni bir bitki örtüsüne kavuşuyor. Ve yıl sonunda Derail Valley: Simulator büyük güncellemesi bekleniyor. Bu güncelleme ile oyun çok değişecek ve çoğu özellik yeniden yapılacak. Overhauled sürümü ile zaten değişim başlatılmıştı. Yenilenen bitki örtüsü sistemi sayesinde hem manzaralar daha güzel görünüyor hem de yeni bitki türleri ekleniyor, uçurumlar, vadiler gibi alanların daha doğal görünmesini sağlıyor. Ve grafik ayarları panelinde bitki örtüsü için seçenekler geliyor.

Video

Yeni bitki örtüsü dikkatli bir şekilde geliştirildiği için performansı etkilemiyor. VR yanı sıra modern sistemlere sahip PC’de çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Eskiden “Ultra High” olan artık “High” yapılmış ve Ultra ayarın sahip olduğu kare hızlarını koruyor ve daha fazla canlılık, ayrıntı sunuyormuş. VR için maksimum ayar olarak bu öneriliyor. Yeni Very High ve Ultra High ayarları artık GPU’muzdan tam olarak yararlanıyor. Beta test sırasında GTX 1080 Ti grafik kartı ile oynanmış ve VR sahibi olmayan PC oyuncularının tüm grafik ayarlarını en üst düzeye çıkardığında sabit olarak 60 FPS’de oynayabileceğini onaylamışlar.

TruckersFM de oyundaki Boombox kaset çalar radyoda yerini alıyor. Trenlerin durup dururken hasar görmesi gibi sorunları çözmüşler.

Tam değişiklik listesine buradan ulaşabilirsiniz.


Steam

Derail Valley ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 ve ATS için Volvo Construction Equipment Transport DLC’si mi geliyor?

Train Sim World 2 için ilk Rush Hour rotası ve yeni yolcu sistemi güncellemesi yayınlandı!