in ,

Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]

Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]

PC’ye daha çok beklersiniz yine mobil platformlara geliyor.

Eylül ayında Construction Simulator 2, PC, PS4 ve Xbox One platformlarına gelmişti ancak daha önce çıkan mobil sürümün direkt aktarılmış versiyonuydu. PC ve konsollar için ayrı bir oyun geliştirildiğini açıklamışlardı. Şimdi ise iOS ve Android cihazlar için Construction Simulator 3 duyuruldu. Şaka gibi diyeceğim de değil. 2019’un ilk yarısında çıkacakmış. Öyle planlanıyormuş. Kapalı beta testleri için başvurular başladı. CGI video hazırlanmış ve onu paylaştılar. Harika görünüyor ama sonuçta CGI… Tabi biz şimdi PC ve konsollarda yine bu sürümün devamını oynayacağız orası belli de üzüyor….

Yepyeni özellikler olacak. Avrupa’da geçecek. Küçük bir inşaat şirketi olarak başlayacağız. 70’den fazla zorlu görev olacak. Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper markalarının lisanslı araçları devam ediyor. Tabi yeni yapımda CASE, BOMAG, WIRTGEN, VÖGELE, HAMM ve Bobcat markalarının araçları da dahil oluyor. Videoda büyük bir şantiye alanı gösterilmiş ve köprü inşa ediliyor.

 

 

Özetlersek bu yeni sürüm asıl PC ve konsollar sürümünün başlangıcı olacak gibi görünüyor. Yoksa orayı yıkarlar! 😀 CGI videodaki grafikleri anca o şekilde verebilirler. 2019’da birçok Astragon oyununda iyi grafikler bulunacak. Ve bizim istediğimiz yeni PC oyununda çok daha kapsamlı olmasıdır. Farming Simulator gibi sandbox bir oyun istiyoruz. Construction Simulator 2015 başarılıydı yeni çıkacak oyunla bunu ilerletmeleri gerek. Ayrıca videodaki teknik ayrıntılar oyunun bir parçası olacak gibi duruyor.

Geliştirici: Weltenbauer

Yayımcı: Astragon Entertainment

Platform: iOS & Android

Çıkış Tarihi: 2019’un İlk Yarısı

 

Construction Simulator 3 ana konusu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

2 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cities: Skylines’ın Industries DLC’si Çıktı!

Farming Simulator 19’un Manitou Araçlarına Tanıtım Videosu Yayınlandı