Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]
Connect with us

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]

PC’ye daha çok beklersiniz yine mobil platformlara geliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]

PC’ye daha çok beklersiniz yine mobil platformlara geliyor.

Eylül ayında Construction Simulator 2, PC, PS4 ve Xbox One platformlarına gelmişti ancak daha önce çıkan mobil sürümün direkt aktarılmış versiyonuydu. PC ve konsollar için ayrı bir oyun geliştirildiğini açıklamışlardı. Şimdi ise iOS ve Android cihazlar için Construction Simulator 3 duyuruldu. Şaka gibi diyeceğim de değil. 2019’un ilk yarısında çıkacakmış. Öyle planlanıyormuş. Kapalı beta testleri için başvurular başladı. CGI video hazırlanmış ve onu paylaştılar. Harika görünüyor ama sonuçta CGI… Tabi biz şimdi PC ve konsollarda yine bu sürümün devamını oynayacağız orası belli de üzüyor….

Yepyeni özellikler olacak. Avrupa’da geçecek. Küçük bir inşaat şirketi olarak başlayacağız. 70’den fazla zorlu görev olacak. Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper markalarının lisanslı araçları devam ediyor. Tabi yeni yapımda CASE, BOMAG, WIRTGEN, VÖGELE, HAMM ve Bobcat markalarının araçları da dahil oluyor. Videoda büyük bir şantiye alanı gösterilmiş ve köprü inşa ediliyor.

 

 

Özetlersek bu yeni sürüm asıl PC ve konsollar sürümünün başlangıcı olacak gibi görünüyor. Yoksa orayı yıkarlar! 😀 CGI videodaki grafikleri anca o şekilde verebilirler. 2019’da birçok Astragon oyununda iyi grafikler bulunacak. Ve bizim istediğimiz yeni PC oyununda çok daha kapsamlı olmasıdır. Farming Simulator gibi sandbox bir oyun istiyoruz. Construction Simulator 2015 başarılıydı yeni çıkacak oyunla bunu ilerletmeleri gerek. Ayrıca videodaki teknik ayrıntılar oyunun bir parçası olacak gibi duruyor.

Geliştirici: Weltenbauer

Yayımcı: Astragon Entertainment

Platform: iOS & Android

Çıkış Tarihi: 2019’un İlk Yarısı

 

Construction Simulator 3 ana konusu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3’ün Avrupa Haritası Tanıtıldı [Video]

Construction Simulator 3’ün Avrupa haritası Illertal vadisi yeni bir video ile tanıtıldı. 70’in üzerinde inşaat işi sunacak olan bu vadi 10 km² bir alana kurulu ve 3 bölgeden oluşuyor. Harita tasarımı olarak Construction Simulator 2015’i çok andırıyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 3‘ün Avrupa haritası Illertal vadisi yeni bir video ile tanıtıldı. 70’in üzerinde inşaat işi sunacak olan bu vadi 10 km² bir alana kurulu ve 3 bölgeden oluşuyor. Harita tasarımı olarak Construction Simulator 2015‘i çok andırıyor. Ayrıca başlangıçta Peckling am See kasabasında küçük bir inşaat şirketi olarak çalışmaya başlıyorsunuz. Harita Almanya’nın güneyinde Alp dağlarının eteklerine kurulmuş. Şirketiniz büyüdükçe modern bir Avrupa şehrine ve dibinde olan sanayi bölgesine doğru genişleyebileceksiniz. Harita için başta endişeliydim ancak Construction Simulator 2‘nin o çöl havasından tamamen kurtulmuşuz. Ve inşaat görevleri de çok iyi görünüyor ancak mobilde oynarken çeşitli arayüz bildirimlerinin olmadan akıcı şekilde serbestçe oynayabilmemiz gerek. Bu oyun bir sonraki PC ve konsollara çıkacak olan Construction Simulator sürümünün müjdecisi olabilir. Hepimiz onu bekliyoruz. 🙂

 

 

Construction Simulator 3, iOS ve Android cihazlar için 2019’un ilkbahar aylarında yayımlanacak.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3’ün Bobcat Marka Kepçeleri Tanıtıldı [Video]

Construction Simulator 3 için şimdi de Bobcat marka araçlar tanıtıldı. Mobil inşaat simülasyonunda ilk kez Bobcat S550 mini kepçe, Bobcat T590 mini paletli yükleyici ve Bobcat E55 mini ekskavatör kepçe bulunacak

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Construction Simulator 3 için şimdi de Bobcat marka araçlar tanıtıldı. Mobil inşaat simülasyonunda ilk kez Bobcat S550 mini kepçe, Bobcat T590 mini paletli yükleyici ve Bobcat E55 mini ekskavatör kepçe bulunacak. Paylaşılan tanıtım videosunda bu araçları iş üstünde görüyoruz. Kurgusal Avrupa şehri olan Neustein’de farklı inşaat görevlerinde Bobcat dahil bir sürü markayı kullanacağız. Weltenbauer stüdyosu tarafından geliştirilen oyun ilkbahar aylarında iOS ve Android cihazlar için Astragon Entertainment tarafından yayımlanacak.

Bobcat S550 mini yükleyici, Bobcat T590 ise aynı modelin paletli versiyonu olarak yer alıyor. Bobcat E55 ise küçük ekskavatör kepçe görevini üstlenecek. Her aracın kokpit kamera açısı da bulunuyor.

 

 

Construction Simulator 3’te Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper dışında yine bu oyunda ilk kez eklenecek olan CASE, WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, BOMAG ve Bobcat markaları bulunuyor.

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Construction Simulator 3

Construction Simulator 3’ün CASE Araçları Tanıtıldı [Video]

Mobil inşaat simülasyon oyunu Construction Simulator 3’te yer alan CASE markası için araçlarını içeren bir tanıtım videosu yayımlandı. 2019’un ilk yarısında iOS ve Android cihazlara çıkacak olan oyunda CASE marka dört yeni inşaat aracı bulunacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Mobil inşaat simülasyon oyunu Construction Simulator 3‘te yer alan CASE markası için araçlarını içeren bir tanıtım videosu yayımlandı. 2019’un ilk yarısında iOS ve Android cihazlara çıkacak olan oyunda CASE marka dört yeni inşaat aracı bulunacak. Bunlar CASE 1021G büyük kepçe, CASE 2050M bulldozer,CASE 321F kompakt kepçe ve CASE 856C greyder. Aşağıda gerçek fotoğrafları bulunuyor. Hemen altında ise Weltenbauer ve Astragon tarafından paylaşılan oyun içi video var.

Oyunda küçük işlerden başlayoruz. İnşaat şirketimiz büyüdükçe ev ve ofis binaları inşasına ardından köprü ve yol gibi farklı inşaat görevlerine geçiyoruz. Serinin son oyunu daha geniş inşaat işleri vadediyor. İkinci oyun Amerika’da geçerken serinin üçüncü oyunu tekrar Avrupa’ya dönüyor.

 

 

Construction Simulator 3’te CASE ile birlikte Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper dışında yine bu oyunda ilk kez eklenecek olan WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, BOMAG ve Bobcat markaları bulunuyor. Bomag ve Bobcat markalarının araçları da çok yakında tanıtılacak.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler