in , ,

Farming Simulator 19 için Yeni Grafik Motoru Fotorealistik Görüntüler Sağlayacak! [Yeni Bilgiler]

Farming Simulator 19 için Yeni Grafik Motoru Fotorealistik Görüntüler Sağlayacak! [Yeni Bilgiler]

Giants Software yeni grafik motoru ile fotorealistik görüntü sunmaya çalışıyor.

Focus Home Interactive tarafından her yeni yılın başlangıncında düzenlenen Le What’s Next de isimli basın toplantısı 7-8 Şubat’ta Fransız oyun basını için Paris şehrinde yapıldı. Farming Simulator serisinin yayımcısı olan şirket her yıl kendi bünyesinde çıkacak oyunları basına bu yolla tanıtıyor.

Daha önce Farming Simulator 17‘yi resmen öğrendiğimiz gibi bu kez Farming Simulator 19‘u logosu ile birlikte resmen görüyoruz. Daha önce yeni oyunun duyurusu hatta bilgileri bile paylaşılmıştı.

Fotoğraflarda dikkatimizi çeken ise oyunda yer alacak yeni hayvan türü olan at oldu. Atlar yıllardır bekleniyor. Rakip oyunlarda yer alsa da bir türlü Farming Simulator serisine gelememişti. Geçtiğimiz FS17 oyununda ilk kez domuzların yer almasından sonra FS19’da at satın alıp bakımını yapabileceğiz. Peki atlar başka hangi amaçla kullanılacak? Üzerine binip çiftliği gezmek harika olabilirdi.

-Farming Simulator 19, 2018’in son çeyreğinde PC, PlayStation 4  ve Xbox One için yayınlanacak. Doğal olarak iki yılda bir yeni bir Farming Simulator oyunun yayınlanmasına hala devam ediliyor. Zaten FS19 için de 2 yıllık bir gelişim süresi olmuş. Ama her iki oyunda bir değişen bir seri olduğunu hatırlatırsak FS19 farklı olacaktır. Tıpkı FS11>FS13 ardından FS15>FS17 gibi…

E3 2017‘de tanıtım videosunun ardından FarmCon 18‘de oyun içi görüntüler ve diğer bilgiler ile Gamescom 2018’de oynanabilir demosu yer alacak. Ardından Ekim-Kasım aylarında çıkış yapacak.

Fotorealistik görüntüler!

Giants Software daha önce Focus Home Interactive ile birlikte yaptığı açıklamada grafik motoru üzerinde ciddi bir bakıma gidildiğini ve oyunculara fotorealistik görüntüler sunmaya çalışacaklarını belirtmiş. Bunlara ek olarak birçok yeni ve çeşitli özellikler de oyunda yer alacağını vurgulamıştı. Fotorealistik grafik demek ciddi bir olay anlamına geliyor. Bu yeni grafik motoru ile her şeyin değişmesi demek. Gerçekten tüm efektlerin daha farklı olması, yağmurun daha gerçekçi hatta yerlerde su birikintileri gibi pek çok özellik gelebilir. Fakat gerçekçi toprak dokusu ile ilgili bir açıklama yok. Olmasa bile fotorealistik grafikler ile yenilenen oyun ve diğer özellikler sabırsızlıkla beklememize neden olabilir.

Claas markası ile lisans anlaşması zaten imzalanmıştı. Yeni oyunun kapağında Claas traktörünü görebiliriz. Tanıtım aracı olabilir.

Sesler!

Project CARS 2’nin ses mühendisi Lazslo Vincze, Farming Simulator serisi için Eylül 2017’de çalışmaya başlamıştı. Yeni oyunda sesler de ciddi bir takıma emanet olacak.

-Önümüzdeki aylarda Farming Simulator 19 ile ilgili bilgiler ve görüntüler paylaşılacak.

“Daha önce ne öğrenmiştik? Oyunun baş tasarımcısı Marc Schwegler, Farming Simulator 19’da hayvan üreme aşamasının artırılacağını bunun hayvan taşıma, üremesi, sığırların cins seçimleri gibi özellikler anlamına gelebileceğini açıklıyor. Daha fazla süt üretimi, et üretimi gibi ayrıntılar da var. Sektörde olan yeniliklere paralel olarak oyuna eklenebilecek özellikler bulunuyormuş. Hava durumu ve mevsimler ile ilgili olarak ise oyun daha çok tarım makinelerinin kullanımı üzerine odaklanmıştır. Bir kış mevsimi için küçük bir şansın olduğunu kış aylarında traktörlerin hangarda kaldığını ancak ürünleri düşündüklerinde sel gibi durumlar için sıcaklık değişimlerini düşündüklerini ifade ediyor. Ama bu özelliklerin hala düşünce aşamasında olduğunu önemle altını çiziyor.”

 

Farming Simulator 19 forumunu ziyaret edebilirsiniz. https://park.simulasyonturk.com/c/ciftlik/farming-simulator-19

Farming Simulator 19’da ilk bilgiler geçtiğimiz yılın başında gelmişti.

Farming Simulator 19’dan İlk Bilgiler Geldi!

 

Kullanıcıların Farming Simulator 19’dan beklentileri neler? Burada dile getirmişlerdi. Siz de yorum yapabilirsiniz!

 

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply
  1. gerçek tarla toprak istiyorum olabilir mi böyle birşey hasan irtibata geçebiliyonmu geçebiliyorsan eğer gerçek toprak efekti olsun 2019 serisinde cropstaki gibi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spin Tires: MudRunner’ın Ücretsiz The Valley DLC’si Çıktı!

Spin Tires: MudRunner’ın Amerikan Versiyonu Geliyor!