Delivery Simulator’dan Beklenen Açıklama Geldi!

15

Delivery Simulator’dan Beklenen Açıklama Geldi!

Türk yapımı lojistik simülatörü Delivery Simulator’ın geliştirici ekibi Simula Games’den çıkış tarihine ilişkin resmi bir açıklama yapıldı.

 

 

Delivery Simulator’ın mobil versiyonunun çıkış tarihini elimizde olmayan nedenlerden çok kez ertelemek zorunda kaldık. Planladığımız tarih olan Kasım 2017’ye maalesef oyunu yetiştiremeyeceğiz. Bu gecikmenin sebebi oyunun bilgisayar ve mobil sürümünü paralel bir şekilde geliştirmemiz için altyapısındaki sistemlerin büyük bir kısmını çoklu platform destekleyecek şekilde yeniden yazmamız gerekti. Ek olarak oyunun görsel kalitesiyle ilgilenirken zayıf performanslı cihazlarda uzun zamandır test yapmadık ve bu cihazları da destekleyebilmek için performans optimizasyonuna planladığımızdan daha çok vakit ayırmamız gerekiyor. Henüz net bir çıkış tarihi paylaşacak durumda değiliz fakat oyunu tahmini olarak 2018 Ocak’ta yayınlamayı planlıyoruz.

Delivery Simulator;

Facebook, Twitter, Website

Aşağıda Transit panelvan modeline ait ilk oyun içi görüntüler var.

Lisanssız MAN TGE panelvan modeli de geliştiriliyor. Önümüzdeki haftalarda bununla ilgili görseller yayınlanacak. Tüm bunların dışında PC sürümünün yayımcısı Aerosoft GmbH, Delivery Simulator’ı Avrupa’da tanıtmaya devam ediyor.

 

SimülasyonTÜRK

15 YORUMLAR

  1. Yıl olmuş 2017, oyundaki grafik ve doku kalitesi yerlerde. Çakma Mod yapımcıları oyun yapmaya kalkarsa böyle olur. Android oyunu olan Real Racing 3 bile çıktığı yıllar olmasına rağmen bu çıkacak oyunun PC sürümünün grafik ve doku kalitesini 10’a katlar. Biraz özen lütfen!

  2. Valla bu oyunda öncelikle tırımıza özellikle aksesuar ve modifiye yapabilecekmisiz yapimcimi yayincimi baba şunu dedi öncelik bu oyun çıkardığımız da ilerki guncellemerde aksesuar takabileceksiniz dedi bakalım doğru mu dedi yoksa yalanmış bakcaz hele bu oyun cıksında

  3. Add indicator icon on dashboard in car interior and add person in vehicles and make pedestrians walking around and make car models realistic please your the best

  4. Abi artik ciksin oyun mart ayinda dediler ay cıktı çıkacak sabırsızlaniyoruz türk yapimcilarimiza tam destek bu arada (çıkış tarihi hakkında bi bilginiz varsa abi bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz )

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here