Farming Simulator 17’nin Platinum Sürümü Çıktı!

0

Farming Simulator 17’nin Platinum Sürümü Çıktı!

Güney Amerika’da şeker kamışı işine giriyoruz.

Bir Farming Simulator oyunu daha sonlanıyor. Her sene bunu yazmak zor olsa da bu kez bir şeyler gerçekten değişiyor. Artık Farming Simulator serisine alternatif olarak gelen birkaç kaliteli çiftçilik simülasyonu var. Bu yeni oyunlar ile FS serisi artık zorlanacak. Ama bugün Farming Simulator 17‘nin Platinum sürümü yayınlandı. Hepinizin bildiği gibi yeni bir harita, yeni araçlar ve yeni bir özellik ekleniyor.

 

Estancia Lapacho isimli Güney Amerika haritasının eklendiği ve Case IH, Stara, TT, Bizon, Gessner Industries, Randon markalarının birçok yeni aracını ekleyen Farming Simulator 17 Platinum Edition an itibariyle PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir durumda. Şeker kamışı ekip biçeceğimiz yeni eklentide birçok özel araç geliyor. CASE IH A8800 MR biçerdöveri şeker kamışlarını hasat ederken kamış hasadında dünya lideri olan CASE IH Austoft® makine de eşlik edecek. Ayrıca Güney Amerika, Polonya ve Avustralya’da popüler olan Stara, Doble TT, Bizon, Randon ve Gessner Industries markaları seride ilk kez yer alacak. Böylece Farming Simulator 17’de 80’den fazla markanın 275’in üzerinde özgün tarım aracı ve ekipmanı olacak.

 


Giants Software sitesine retail/perakande sürümler için tıklayın.

Steam üzerinden satın almak için;
İlk defa satın alacaklar direkt Platinum versiyonunu alarak hem ana oyuna hem de genişleme paketine normal fiyata sahip olabilecek.

Daha önce ana oyunu alanlar ise Platinum eklentisini 57 TL’den satın alabilir. indirimler yine 14 Kasım’a kadar geçerli olacak.

PlayStation 4 ve Xbox One mağazalarında Season Pass satın alabilirsiniz.

Estancia Lapacho haritasından ekran görüntüleri;

 

Platinum DLC’si satın aldığınız Modding Tutorials 3.0 ve Farming Simulator 17’nin Yapım videolarına ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

 

Farming Simulator 17’nin 1.5.1 Güncellemesi

 

SimülasyonTÜRK

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here