Delivery Simulator Oynadık! [Video]
Connect with us

Transport Company Simulator

Delivery Simulator Oynadık! [Video]

Türk yapımı simülasyon oyunu Delivery Simulator için çok özel bilgiler ve görüntüler!

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Delivery Simulator Oynadık! [Video]

Türk yapımı simülasyon oyunu Delivery Simulator için çok özel bilgiler ve görüntüler!

Simula Games’in mobil için geliştirdiği Delivery Simulator bu yıl tekrar Gaming İstanbul’a katıldı. Oyunu ilk kez deneme fırsatını fuarın indie alanında yakaladık. Hem video hem de yazılar ile sizlere Delivery Simulator hakkında yeni özelliklerini ve çok özel bilgilerini sunacağız.

Dikkat çeken araçlar!

Fiat Fiorino ve Ford Transit kamyoneti oyunun en dikkat çeken araçları arasında yer alıyor. Fiorino modeli satın alınmış olsa interior modellemesi oyunun geliştiricilerinden Osman Balcı’ya ait. Birebir olarak modellemeyi başarmış ve açıkçası ETS 2’de görmek isterdik. Kendisi otomotiv bölümü öğrencisi olduğundan projede Ford Transit ise hala geliştirme aşamasında olduğu için kullanılamıyor. Fiorino ile yanlamaya çalıştığımız anları videodan izleyebilirsiniz.

El animasyonlu araçlar!

Kokpitte el animasyonu denemelerini yaptıklarını öğrenmiştik. Böyle bir özellikle bu tür motorlarda mümkün. Oyunda bulunan pick-up Sierra arabasında el animasyonlarını gördük ve beğendik. Şehirde biraz dolaşıp limandan römork alıp üzerine forklift ile paletleri yüklemeye çalıştık. Ehh biraz fuar olduğundan düzgün yükleyemedik. Oyundaki yüklerin fizikleri de bulunuyor bu nedenle genel olarak fiziklere çalışıldığını gösteriyor. Normalde PC oyunu bile olsa rezil fiziklerle çıkan oyunlar görmüştük.

Kepçeyi lowbed dorseye yükledik!

Scania çekicimize lowbed dorse bağlayabiliyoruz. Görevlerden birisini bu videoda sizlere göstermek istedik. Diğer görevlerde olduğu gibi yine yükleri sizin taşımanız gerekiyor. Bu görevde kepçeyi lowbed dorse üzerine bindiriyor ve sonra çekiciye bağlıyorsunuz. Burada altını çizmemiz gereken bir nokta var. İlk başlarda lowbed dorse oyuna eklendiğinde dönüşlerde ciddi sıkıntılar yaratmış. Daha sonra ise dorsenin tekerleklerinin döndürerek buna bir çözüm bulunmuş. Lowbed dorsenin tüm tekerlerkleri direksiyonuzun açısına göre dönebiliyor ve böylece köşeleri rahatlıkla çarpmadan alabiliyorsunuz. Dikkatli gidin kepçe deli gibi sallanmasın! 😀

Ek bilgiler!

Oyunda hava durumları olacak. Bunun için hala planlama yapılıyor. Yağmur efektinin camda olup olmaması elbette oyunun performansıyla alakalı ama bunu eklemek istiyorlar. Umarız bir çözüm bulunur. Mobil bile olsa bu kadar çok özelliği barındırması gurur verici. İlk ekran görüntülerinde oyunda kar görmüştük. Karlı yollar ve araçlar da olabilecek. Kayma etkisinin de olacağını uyaralım. O paletlere dikkat!

Şeytan dorse de eklendi!

Fuarın ardından BDF Tandem dorse çalışmasının bir bölümü tamamlandı. Fotoğrafı ilk kez görüyorsunuz!

Almanlar peşinden koşuyor!

Bu günleri de görecekmişiz meğer 🙂 Malum açık konuşmak gerek hepimiz çıkan simülasyon oyunlarını görüyoruz her ne kadar güzel olup güzel konulara değinseler de hep bir şeyler eksik. Yap sat kurtul mantığıyla geliştiriliyorlar. GİST 2017’de Alman simülasyon şirketi Aerosoft GmbH de standı ile B2B alanında yer aldı. Simula Games, Delivery Simulator için onlarla görüştü. PC sürümünü yayımlamak istediklerini belirtmişler. Hatta fuardan sonra oyununun bir demosu Aerosoft’a gönderdiler. Fuarda sözleşme bile hazırdı. Bakalım önümüzdeki süreçte neler olacak?

Sonraki PC sürümü Türkiye’de geçebilir!

Şu an odaklarında mobil platformlara çıkarmak olsa hepimiz PC için bekliyoruz. Peki PC’de hayali bir harita yerine Türkiye’de gerçek bir yerde geçen harita oluşturulabilir mi? Bunun düşündüklerini belirttiler. Delivery Simulator’ın mobil başarısı PC sürümünü etkileyecektir. Eğer Türkiye’de geçerse ve

Delivery Simulator, 3-4 ay içinde iOS ve Android ardından 2018 ilk çeyrekde PC için çıkış yapması bekleniyor.

 

Simula Games http://simulagames.com/tr/
Delivery Simulator Facebook https://www.facebook.com/DeliverySimulator/

SimülasyonTÜRKDelivery Simulator

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transport Company Simulator

Simula Games’in Oyunu Yeniden İsim Değiştirdi “Truck & Logistics Simulator”

Delivery Simulator üçüncü kez isim değişikliğine gidiyor. Transport Company Simulator’dan sonra şimdi de Truck and Logistics Simulator olarak değiştirildi. Simula Games’in geliştirdiği mobil kamyon ve lojistik simülatörü önümüzdeki yıl için hazırlanmaya devam ediyor

Simülasyon Türk

Published

on

Simula Games’in Oyunu Yeniden İsim Değiştirdi “Truck & Logistics Simulator”

Delivery Simulator üçüncü kez isim değişikliğine gidiyor. Transport Company Simulator‘dan sonra şimdi de Truck and Logistics Simulator olarak değiştirildi. Simula Games‘in geliştirdiği mobil kamyon ve lojistik simülatörü önümüzdeki yıl için hazırlanmaya devam ediyor. İlk olarak Nintendo Switch platformuna yayınlanacak olan oyun daha sonra iOS ve Android cihazları için çıkarılacak. Aerosoft firmasının Switch için yayınlayacağı ilk oyun olması bakımında da ayrı bir öneme sahip. Ardından PC için ayrı bir oyun geliştirilecek. Ancak hala kesin bir çıkış tarihi açıklanmaması oyuncuları endişelendiriyor. İsim değişikliğinin sebebine gelirsek Transport Company başlığının tycoon, strateji oyunları gibi görünmesinden dolayı oyunda araçların kullanılabildiğini anlatabilmek için bu karara varmışlar. Delivery Simulator adından da bu şekilde pizzacı, kargocu anlamına geldiği için vazgeçilmişti. Truck & Logistics Simulator isim şu an için yerinde görünüyor. Yıl bitmeden Simula Games’in göndereceği yeni sürüm ile eklenen yeni özellikleri ve oyunun son durumunu test etmeyi umuyoruz.

 

Ekran görüntülerinde yapımı tamamlanan Scania damperli kamyon, yeni eklenen forklift modeli, lisanssız Audi A6 ve Ford F150 pickup araçlarını görebilirsiniz. MAN TGE zaten daha önce tanıtılmıştı.

Simula Games’in Facebook, Twitter ve internet sayfasına ulaşabilirsiniz.

Truck and Logistics Simulator forum bölümü için buraya tıklayabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Transport Company Simulator

Transport Company Simulator için İlk İzlenimlerimiz | gamescom 2018 [Video]

Delivery Simulator yani yeni adıyla Transport Company Simulator’ın gamescom 2018 önizleme sürümünü inceliyoruz!

Simülasyon Türk

Published

on

Delivery Simulator yani yeni adıyla Transport Company Simulator’ın gamescom 2018 önizleme sürümünü inceliyoruz! Simula Games’in geliştirdiği Türk yapımı oyunda MAN TGE, SCANIA lisansları bulunuyor. Bu yıl sonu önce Nintendo Switch sonra iOS ve Android cihazlara çıkacak. 2019 yılında ise PC için bekleniyor.

 

Türk Yapımı Transport Company Simulator(Delivery Sim), Gamescom 2018’de Tanıtılacak!

 

FORUMU►https://park.simulasyonturk.com/c/kamyon-parki/transport-company-simulator

Continue Reading

Transport Company Simulator

Türk Yapımı Transport Company Simulator(Delivery Sim), Gamescom 2018’de Tanıtılacak!

Simula Games’in uzun süredir geliştirdiği Delivery Simulator resmi adını değiştirerek Transport Company Simulator oldu.

Simülasyon Türk

Published

on

Türk Yapımı Transport Company Simulator(Delivery Sim), Gamescom 2018’de Tanıtılacak!

Simula Games’in uzun süredir geliştirdiği Delivery Simulator resmi adını değiştirerek Transport Company Simulator oldu.

 

Türkiye’de geliştirilen simülasyon oyunu Delivery Simulator, Nintendo Switch için de duyuruldu. Aerosoft ile anlaşılarak oyunda isim değişikliğine gidildi ve oyunun yeni ismi Transport Company Simulator oldu. Sebebi ise Delivery kelimesinin anadili İngilizce olan ülkelerde kargocu, kurye veya pizzacı gibi anlamlarda kullanılması.

Transport Company Simulator, 21-25 Ağustos tarihleri arasında Köln’de gerçekleşecek olan Gamescom oyun fuarında Aerosoft’un Salon 10.1 / C-031 numaralı standında tanıtılacak. Fuarda oyunun Nintendo Switch sürümü ile ilgili detaylar paylaşılacak.

Oyun Nintendo Switch için Aerosoft tarafından yayımlayacak ve kutulu olarak da marketlerde satılacak. Türkiye’deki marketlerde bulunup bulunmayacağı ise henüz belli değil.

Oyun, 2018 yılının son aylarında Nintendo Switch için yayınlanacak ve konsol yayın tarihinden 2 hafta sonra da mobil platformlarda yayınlanacak.

Oyunu daha önce duymayanlar ve merak edenler oyunla ilgili bilgilere ekibin web sitesinden ulaşabilirler. www.simulagames.com

Ekran görüntülerinde lisanslı olarak bulunan MAN TGE aracını görebilirsiniz. Kokpiti birebir olarak modellendi. Ayrıca SCANIA R730 aracı da lisanslandı. Aerosoft sayesinde lisanslı markalar eklenmeye devam edecek. Nintendo Switch’de bu türde çıkan ilk oyun olacağını da belirtelim. Mobil sürümlerinin çıkışı Switch sürümünden sonra olacak.

Transport Company Simulator forumu için buraya tıklayın.

 

Vee müjde! Çok yakında teknik demosunu test edip sizlere video ile aktaracağız takipte kalın 🙂

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Trendler