Ana Sayfa Kamyon SimülasyonlarıSnowRunnerSnowRunner Haberler SnowRunner’ın Season Pass ve Premium Edition İçerikleri Açıklandı!

SnowRunner’ın Season Pass ve Premium Edition İçerikleri Açıklandı!

Yazar SimülasyonTÜRK

SnowRunner’ın Season Pass ve Premium Edition İçerikleri Açıklandı!

Off-road simülasyonu SnowRunner için yayımlanacak olan DLC paketlerinin içerikleri ortaya çıktı. Premium Edition ve Season Pass içeriklerinin tanıtıldığı videoda tomruk aktivitelerinin çıkıştan sonra bir güncelleme ile oyuna geri döneceği belirtiliyor. Yani oyunun çıkışında yıllardır taşıdığımız tomruklar olmayacak. Lumber Mill yerlerinden sadece kereste alabileceğiz. Oyundaki yeni yükler ve dorse çeşitliliği tomrukları unutturacak olsa da 3. aşamada gelecek olan DLC ve güncelleme ile tamamen yenilenmiş tomruk aktivitelerine kavuşacağız.

Phase #1 İlk DLC paketi Search and Recover oyunun çıkışından birkaç hafta sonra gelecek. Yeni haritalar, güçlü araçlar ve daha önce görmediğimiz aktiviteler getirecek. Bu DLC’de Rusya’da geçen karlı haritalar eklenecek. Tundra bölgesinde yeni gelecek görevlerle oynayacağız. Ayrıca 2. Dünya Savaşı’nda kullanılan bombardıman gemisinin kayıp enkazını arayacağız. Ortam da buna göre hazırlanmış. Güncelleme ile yeni aktiviteler, yeni extreme kargolar, yeni boyamalar ve daha fazlası gelecek. Ayrıca videoda buz tutmuş göllerde belli alanlardaki buzların kırılabildiği görülüyor!

Phase #2 İkinci DLC paketinde ise Explore and Expand Kanada bölgesinde geçen birkaç yeni harita ve çok özel görevler gelecek. Büyük sondaj kuyusu alanını inşa edebileceğiz. İşçilere gereken malzemeleri ve ekipmanları taşıyabileceğiz. Daha fazla araç ve yeni boyama da bu aşamada gelecek. Ayrıca ücretsiz güncelleme ile yeni kargo türleri, modlama özellikleri ve yakında açıklanacak bir sürpriz de olacak.

Phase #3 Üçüncü DLC paketinde Locate and Deliver ABD’nin Wisconsin eyaletinde geçen çok özel yeni haritalar, görevler ve aktiviteler ile tomruk taşımacılığı geri dönecek. Tamamen yeniden tasarlanan tomruk aktiviteleri SnowRunner’a geri dönüyor. Daha fazla araç ve boyama da bu üçüncü aşamada yer alacak. Ayrıca ücretsiz içerik olarak başka bir yeni aktivite, daha fazla araç eklentisi ve yeni kişiselleştirme araçları tüm oyunculara sunulacak.

Sonra olarak Phase #4 yani Dördüncü içerik paketi henüz açıklanmadı. Bununla ilgili bilgileri yakında verecekler.

 

Tanıtım videosu

SnowRunner, 28 Nisan 2020 tarihinde PC(Epic Games Store), PlayStation 4 ve Xbox One için yayımlanacak. Epic Games Store’da standart sürümü 160 TL, Premium sürümü ise 240 TL olarak satılıyor. DLC’ler ayrı olarak da satılacak.

SnowRunner forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

8 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

8 yorum

Avatar
off road delisi Nis 9, 2020 - 17:20

snowrunner için ilk çıkan modu indirdim PAK vardı onuda rardan çıkardım eski spintires ve mudrunner olduğu gibi yine aynı dosyaları kullanıyor oyun :DD bu güzel oldu yine araçların kodlarıyla oynayabileceğim demek tork, ağırlık,hız vs

Cevapla
Avatar
ysr Nis 10, 2020 - 16:09

Oyunun standart sürümünde karlı bölge yok mu

Cevapla
Avatar
off road delisi Nis 10, 2020 - 23:28

olmaz mı oyunun ismi bile “Snow” ile başlıyor :=) premium edition’da bir kaç tane daha karlı harita geliyor sadece.

Cevapla
Avatar
ysr Nis 11, 2020 - 12:32

Teşekkür ederim cevabın için

Cevapla
Avatar
off road delisi Nis 11, 2020 - 13:40

ne demek iyi günler oyunu almayı unutma 🙂

Cevapla
Avatar
anlamayanadam May 15, 2020 - 23:31

aga şimdi bu sezon pasla normal surumun farkı nedir ben anlamadım ?
100 tl vermeye değer mi ?

Cevapla
Avatar
abraham May 22, 2020 - 10:04

season pass alınca oyunuda almış mı oluyoruz yoksa oyunu ekstradan mı almamız gerekiyor?

Cevapla
SimülasyonTÜRK
SimülasyonTÜRK May 22, 2020 - 10:31

oyunu almadan onu alamazsınız season pass tüm dlcleri içeriyor

Cevapla

Yorum yazın