Ana Sayfa Uçuş SimülasyonlarıMicrosoft Flight Simulator Microsoft Flight Simulator 2020 için ufukta büyük şeyler var! Multiplayer videosu bu hafta yayınlanacak…

Microsoft Flight Simulator 2020 için ufukta büyük şeyler var! Multiplayer videosu bu hafta yayınlanacak…

Yazar SimülasyonTÜRK

Microsoft Flight Simulator 2020 için ufukta büyük şeyler var! Multiplayer videosu bu hafta yayınlanacak…

 

Yeni uçuş simülatörü Microsoft Flight Simulator 2020 için geçtiğimiz hafta sonundan önce teknik alfa sürümüne ait yeni ekran görüntüleri paylaşılmıştı. Multiplayer videosu ise 12 Mart 2020’de yayınlanacak. Özellik tanıtım serisinin 8. bölümü aslından 7. bölümü olan IFR ile yer değiştirmiş. IFR videosunu Mart ayı sonunda yayınlamayı planlıyorlar. Umarız bir erteleme olmaz.

Alpha sürümü için yeni bir davet güncellemesi de başlayacak. 12 Mart’ta Development Road yani yapım ile ilgili zaman çizelgesinin Nisan/Mayıs önizlemesi paylaşılacak. Buraya dikkat etmemiz gerektiği belirtiliyor. Çünkü Mart ayından itibaren pre-release takvimini öğrenmeye başlıyoruz. Nisan ve Mayıs ayında yapılacaklar yeni uçuş simülatörünün çıkış tarihi ve dönemi açısından önemli oluyor.

Feedback Snapshot önizlemesi ile Partnership serisi yeni güncellemesi de aynı gün paylaşılacak. Ayrıca SDK güncellemesi yapılacakmış. Ve yine önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan yeni özellik tanıtım videolarını öğreneceğiz.

Tüm bunların yanında bir de Corona virüsü nedeniyle stüdyoda işler birkaç hafta ertelenebilirmiş. Bu durum genel olarak tüm firmaları etkiliyor. Umarız herkes sağlıklı bir şekilde işine devam eder.

Ve ufukta büyük şeylerin olduğunu söyleyerek yazılarını noktalıyorlar.

 

Yeni ekran görüntüleri

 

Microsoft Flight Simulator 2020 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
snowrunnerin çıkmasını bekleyen biri Mar 13, 2020 - 20:51

uçuş simülasyon oyunları nedense gram hiç hoşuma gitmiyor ama snowrunner ilk duyurulduğu zaman aşırı dikkatimi çekmişti bu %1 iken snowrunner %99 😀

Cevapla

Yorum yazın