in , , ,

Yeni Farming Simulator oyunu Giants Software tarafından bağımsız yayımlanacak

Yeni Farming Simulator oyunu Giants Software tarafından bağımsız yayımlanacak

Farming Simulator 19‘un popülerliğini hala devam ettirdiği günlerdeyiz üstelik daha harita genişlemesinin olacağı paketi duyurulmadı bile! Focus Home Interactive tarafından yıllardır yayımlanan seri için ciddi bir gelişme yaşandı. Yeni Farming Simulator oyunu bildiğiniz üzere bu yıl çıkmıyor bunun yerine açıkladıkları DLC’leri tek tek yayınlıyorlar ve yeni nesil konsolların piyasaya çıkmasını bekliyorlar. Hatta 19 Temmuz’da dijital olarak herkese açık bir şekilde gerçekleştirilecek geleneksel hale gelen FarmCon20‘de FS 19 için yeni bir genişleme paketinin duyurulması bekleniyor. Yeni oyun ise daha önce belirtildiği üzere 2021 yılının başlarında duyurulacak. Adı henüz bilinmiyor.

Focus Home Interactive tarafından yayınlanan son şirket raporunda yeni oyun için artık Giants Software ile çalışmayacakları açıklandı. Giants ekibi artık Farming Simulator’ı hem geliştirip hem de yayımlayacak. Mevcut FS 19 ve içerikleri için anlaşma hala devam ediyor. Böylece Giants ekibi Farming Simulator 22/? artık adı ne olursa olsun kendi bünyesinde geliştirip dağıtmış olacak. Firmanın bağımsız olması attığı son adımlarda beklenen bir şey gibi görünüyordu. Hem ABD’de yeni bir ofis açıldı hem de pazarlama departmanı için birçok çalışan alındı. Bağımsız olması uzun vadede oyuncuların yararına olacak içeriklerin ve özelliklerin gelmesini sağlayabilir.

Yüzlerce marka ve tarım araçlarının bulunduğu Farming Simulator serisi her platformda milyonlarca oyuncuya ulaşıyor. Hiçbir zaman perakende piyasası da terk edilmemişti. 2020’nin başlarında ise Epic Games Store‘da ücretsiz olarak dağıtılmış ve daha fazla oyuncuya erişmişti. Yeni yapımın da aynı şekilde tüm platformlarda boy göstermesi bekleniyor.

 

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Farming Simulator 19 forumu için tıklayın.

 

 

Farming Simulator 21 çıkmayacak! FS 19 için 3 tane daha DLC gelecek…

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SnowRunner – MAN TGS 480 Modu Çıktı! Buzlar artık kırılıyor! [Video]

American Truck Simulator – Colorado eyaletindeki yeni endüstriler tanıtıldı