Ana Sayfa Haber Türk Squad Topluluğu Şampiyonası’nın 1. sezonu başlıyor!

Türk Squad Topluluğu Şampiyonası’nın 1. sezonu başlıyor!

Yazar SimülasyonTÜRK

best of TURK’s tarafından organize edilen 🇹🇷 TÜRK SQUAD TOPLULUĞU ŞAMPİYONASI‘nın 1. sezonu başlıyor! owL, wULF, FL, 141, TSF ve VTAF takımları her hafta sonu karşı karşıya gelecek. Her takım 16 oyuncu ile katılıyor. Turnuva hakemleri gözetiminde Nakavt, Yarı Final ve Final olmak üzere bütün maçları 2 devre şeklinde en fazla 45 dakika oynayacak. Nakavt aşaması için Fool’s Road Skirmish v2 haritası seçilirken Yarı Final için Kamdesh Skirmish v1 haritası seçilmiş. Final maçında ise Logar Valley Skirmish v1 haritasında oynayacağı belirtilmiş. Takımların temsilcileriyle beraber organizatörler kura çekimi yapacak ve turnuva günleri ile saatleri belirlenecek. Her maçın kazananı Squad’ın ticket farkı sistemine göre belirleniyor. Ortalama olarak her takım 7 günde en az bir maça çıkacak şekilde ayarlanacakmış. Canlı yayınlarla maçlar izleyiciler için aktarılacak. İlk canlı yayın 11 Temmuz 2020 Cumartesi akşamı SimülasyonTÜRK YouTube ve Twitch kanalında olacak. Cahit “Glaxy” Yıldız, MrbeattBox ile TigerrTolga Twitch kanallarında maçı aktaracak.

Best of Turk Discord kanalına ulaşarak turnuva hakkında kurallar dahil olmak üzere her şeyi öğrenebilirsiniz. Turnuva yapısı ve kuralları ayrıntılı olarak yazılmış durumda. Best of Turk organizasyonu bu turnuva haricinde çeşitli etkinlikler de planlıyor. Böyle bir organizasyonu ve turnuvayı desteklemekten mutluyuz. SQUAD’ın Türk topluluğuna büyük bir katkı ve fayda sağlayacağına inanıyoruz.

Turnuvayı kazanan takım 1. sezonun şampiyonu olacak. Aynı zamanda yabancı takımlarla da maç düzenlenebilecek.

Turnuvanın enleri de seçilecek! En iyi manga lideri, en iyi nişancı, en iyi medic, turvanın en değerli takımı, turvanın en değerli oyuncusu şeklinde en iyi oyuncular seçilecek ve Bronz, Gümüş, Altın Yıldız verilecek.

Örnek olarak;

TURNUVANIN ENLERİ NEDİR? —————————–EN İYİ MANGA LİDERİ—————————- Bronz Yıldız: A takımı ve B Takımı arasında oynanan karşılaşma sonucunda A Takımı genelinde en fazla puan toplayan Manga liderine ve B Takımı genelinde en fazla puan toplayan Manga liderine verilecektir. Gümüş Yıldız: A takımı ve B Takımı arasında oynanan karşılaşma sonucunda iki takım genelinde en fazla puan toplayan Manga liderine verilecektir. Altın Yıldız: En Fazla Bronz ve Gümüş Yıldız’a sahip olan Manga liderine turnuva sonunda verilecektir.


Ayrıca turnuvayı kazanan takımın tüm oyuncularına Anatolia Squad Community Türk sunucusunda belirli bir süre için Whitelist hakkı verilecek. Böylece sunucuya sıra beklemeden direkt girebilecekler.


Best of Turk organizasyonu nedir ve kimlerden oluşuyor?

Best Of Turk’s organizasyonu, Türk SQUAD topluluğu içerisinde amatör ruhla, profesyonel işler yapmayı hedefleyen ve bu doğrultuda çalışan bir grup arkadaş tarafından hayata geçirilmiştir. Bu organizasyonun Amacı ve hedefleri arasında: Topluluğun oyuncu profilini çıkarılabilecek en üst seviyeye taşımak, uluslararası seviyede hak ettiği etkiye ve yere ulaştırmak vardır. Best of Turk’s bünyesinde barındırdığı kişilerin profesyonel yeteneklerini ve tecrübelerini Türk SQUAD topluluğu için kullanılmasını amaçlayarak, bu doğrultuda çeşitli etkinlikler, turnuvalar ve aktiviteler hazırlamayı amaçlamaktadır.”BİR BOK YİYORSAK TAM YİYELİM” mottosunu benimsemiş, yaptığı her işte amatör ruha sahip bir o kadar da profesyonel yapmaya gayret göstermektedir. Best of Turk’s organizasyonun tek çıkarı, Türk SQUAD topluluğunun beğenisini ve takdirini kazanmaktır.

-Credits- < wULF| Apranax > < |57th| MET > < wULF| Fguzel > < |57th| Fatih > < wULF| likenoothers > < wULF| Temirlenk >


Bizler, siz izleyiciler için Türk Squad topluluğununda belirli bir seviyeyi yakalayabilmiş Türk takımlarının rekabet seviyelerini arttırmak, onlara rakabet edebilecekleri ortam ve imkan yaratmak, uluslararası etkinlikler öncesi takımlarımıza kapı açma amacı gütmüş ve siz izleyicilerin seyir zevkini maksimuma çıkarabilmek için çeşitli platformlarda yayın-yayıncı imkanı sunmaya çalışan, olabildiğince profesyonel adımlar atılmaya çalışılan ve bu doğrultuda ilerleyen organizasyonun gönüllü destekçileriyiz. Siz izleyicilerin varlığıyla bu organizasyon varlığını sürdürüp bu toplulukta ki rekabetçi ruh sürekliliğini koruyacaktır.

Best of TURK’s

 

 

 

Canlı yayın saatleri duyurulacaktır. Takipte kalın.

Squad Türk Topluluğu Şampiyona’sının 1. haftasındaki maçlar ve saatleri açıklandı.

OWL vs WULF – 11 Temmuz 2020 Cumartesi 21.00’de olacak.

FL vs  TSF – 11 Temmuz 2020 Cumartesi akşamı 22.30’de başlayacak.

VTAF vs WULF – 12 Temmuz 2020 Pazar akşamı 21.00’de düzenlenecek.

Tüm maçlar Fool’s Road Skirmish v2 haritasında oynanacaktır.

 

SimülasyonTÜRK YouTube ve Twitch kanalında maçlar her akşam yayınlanacaktır. Canlı yayın 10 dakika gecikmeli aktarılacak.

SimülasyonTÜRK

 

 

2 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

2 yorum

wony Tem 11, 2020 - 09:18

Yayın Saati belli oldu mu ?

Cevapla
SimülasyonTÜRK Tem 11, 2020 - 09:44

Konuya eklendi.

Cevapla

Yorum yazın