in , ,

Krone Trailers, Cool Liner soğutuculu dorsenin 25. Yıl Dönümünü ETS 2’de Kutluyor!

Krone markasının soğutuculu Cool Liner dorsesi 25. yaşını Euro Truck Simulator 2‘de kutluyor. 2018’den yılından beri ETS 2’de yer alan Krone dorseleri için bu yıl dönümüne özel bir boyama getirildi. Profi Liner’dan Box Liner tipine kadar pek çok dorse üreten markanın Cool Liner soğutuculu dorsesi ilk olarak 1996 yılında Krone-Wabash adı altında Krone tarafından tanıtılmıştı. Bu yeni kilometre taşını kutlamak için ETS 2’ye özel bir KRONE Cool Liner 25. Yıl Dönümü boyaması geliyor. Cool Liner dorsede bu boyamayı kullanabilirsiniz. Krone Trailer Pack DLC‘sine sahipseniz ücretsiz geliyor. Ayrıca Cool Liner dorseler için artık Celsineo soğutucu ünitesi de bulunuyor. Hepsi bu değil SCS Software ekibi hem bu yıl hem de 2022 yılı için Krone Trailers firması ile harika içerikler planlıyor.

Uzun süredir yeni Krone dorseleri ve yeni fabrikasının bir online etkinlik ile gelmesi bekleniyordu. Bu yıl dönümü kutlamasının ardından gözler buna çevrildi.

KRONE Cool Liner 25th Anniversary boyamasını kullanarak Twitter, Instagram ve Facebook (@KroneTrailer ve @SCSSoftware sayfalarını etiketleyip #25YearsCoolLiner hashtag ile paylaşabilirsiniz. Bazı şanslı kişilere Krone markasından çeşitli hediyeler verilecek.


Cuma günü 18:00’de SCS Software’ın Twitch ve YouTube kanalında Krone Trailers firmasından özel bir konuk ile canlı yayın düzenlenecek. Bu yayında Krone dorse paketi için çeşitli çekilişler de yapılacak.

Steam


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Yerli Otoban Faresi UNO Yardırıyor! Automobilista 2 – SimuşRacing #2 (video)

ETS 2’nin 1.41 güncellemesi “Convoy Multiplayer” için açık beta başladı!