Ana Sayfa Haber İstanbul Oyun Fuarına Gelenlere Yakınlardaki Konaklama Önerileri 

İstanbul Oyun Fuarına Gelenlere Yakınlardaki Konaklama Önerileri 

Yazar SimülasyonTÜRK

İstanbul Oyun Fuarına Gelenlere Yakınlardaki Konaklama Önerileri 

TÜYAP, İstanbul’da düzenlenen özellikle oyun fuarlarının vazgeçilmezi haline gelmiş olan bir fuar merkezidir. Her yıl düzenlenen GameX de TÜYAP Fuar Merkezinde düzenlenmektedir. Ulusal bir etkinlik olan GameX etkinlikleri ile oyun şirketleri tasarladıkları en güncel dijital oyunları ve yapay zekaya sahip olan robotları sergilemekte ve çeşitli karakterlerin cosplay çalışmaları sergilenmektedir.

İstanbul’daki oyun fuarlarına yakın konaklama seçenekleri

Fuar merkezinin İstanbul’un aşırı kalabalığından uzak olmasıyla ve ulaşım rahatlığı ile konaklama konusunda diğer gösteri merkezlerine göre daha fazla tercih ediliyor. İstanbul’un Büyükçekmece semtinde yer alan TÜYAP’a kendi aracınız haricinde diğer ulaşım araçları ile de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İstan    bul’da yapılacak bir etkinliğe ya da fuara şehir dışından gelecek olursanız ve İstanbul’da birkaç gün kalmayı düşünüyorsanız sizler için hazırladığımız İstanbul’un oyun fuarlarına yakın, güvenli ve konforlu otel seçeneklerine aşağıdan göz atabilirsiniz;

TÜYAP Palas

TÜYAP Palas, fuar alanına en yakın olan otellerin başında. Özellikle şahsi aracı ile fuara gelemeyen katılımcılar için yoldan ve zamandan kâr etmesine olanak sağlayan bu otel katılımcılar tarafında yoğun bir şekilde talep görüyor. Ayrıca gündüz fuarda yorulan katılımcılar için birçok aktivite de fuar deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor.


Kumburgaz Marin Princess Hotel

Diğer alternatiflere kıyasla Kumburgaz Marin Princess Hotel, 0-7 yaş arasında çocuğu olan konuklar için büyük bir fırsat sunuyor. Bu yaş aralığındaki çocuklara ücretsiz konaklama imkanıv eren bu otel katılımcılar için birçok konfor olanağına da sahip. Otele fuar alanından şahsi arabanız ile 20 dakikalık, toplu taşıma araçları ile yaklaşık 50 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Fuar dışı vakitlerde de eğlencenize devam edebilmek için Kumburgaz Marin Princess Hotel ve diğer otellerin tüm detaylarına otelleri.net sayfalarından ulaşabilirsiniz.


Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel

Yürüyerek 5 dakikada ulaşabileceğiniz, fuar merkezine 250 metre uzaklıkta olan bu otel lüks özellikleri sayesinde fuarın ardından keyifli bir gece geçirmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca otelin büyük avantajlarından olan toplantı salonları sayesinde içerik üretici grubunuzla birlikte günü değerlendirebilir ve ardından otelin imkanları dahilinde eğlencenize devam edebilirsiniz.


Mercia Otel

Fuar kapsamında İstanbul’a gelip, şehrin keşmekeşinden uzak kalmak istiyorsanız Mercia Otel akılcı bir tercih olabilir. Kumburgaz’da yer alan bu otelde akşamları fuar etkinliklerine ek olarak çeşitli aktiviteler ile seyahatinizi keyifli hale getirebilirsiniz. İstanbul Havaalanı’na 60 km, Beylikdüzü’ne 12 km, Esenler Otogarı’na ise 50 km mesafede olan otel, fuar kapsamında değerlendirebileceğiniz alternatifler arasında.


Eser Premium Hotel & Spa

Gerek deniz manzarası gerekse fuar merkezine ve havalimanına yakın mesafede bulunması Eser Premium Hotel & Spa’yı öne çıkan bir seçenek haline getiriyor. Konumu ve sunduğu hizmetlere rağmen otel, segmentindeki rakiplerine kıyasla fiyatıyla da dikkat çekiyor.


New Penguen Hotel

Fuar sonrasında küçük de bir tatil yapmak istiyorsanız New Penguen Hotel değerlendirilebileceğiniz otellerden. Kemerburgaz’da yer alan otel, uygun fiyatı ve gece aktiviteleri ile değerlendirmeniz gereken alternatifler arasında. New Penguen Hotel ile TÜYAP Fuar Merkezi arasında şahsi aracınızla sadece 20 dakika olduğunu söyleyelim.

 

 

Kaynak: https://shiftdelete.net/istanbuldaki-teknoloji-ve-oyun-fuarlari-icin-konaklama-tavsiyeleri

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın