Ana Sayfa Kamyon SimülasyonlarıSpin TiresSpinTires Genel Her arazide gidebilen Sherp Ark 10×10 aracı Spintires için geliyor!

Her arazide gidebilen Sherp Ark 10×10 aracı Spintires için geliyor!

Yazar SimülasyonTÜRK

Her arazide gidebilen Sherp Ark 10×10 aracı Spintires için geliyor!

Spintires off-road simülasyonu için ilk lisanslı araç olan SHERP Ark 10×10 duyuruldu. Temmuz ayında çıkacak olan SHERP Ural Challenge DLC‘si ile 10×10 şasiye sahip her arazide gidebilen SHERP Ark aracı ve Ural dağlarındaki Yugyd Va Ulusal Park’ından esinlenilmiş yüksek ayrıntılı bir harita eklenecek. Oovee Games geçtiğimiz hafta ücretsiz bir araç paketi yayınlamıştı. Buna ek olarak yeni güncelleme ile multiplayer oturumların kayıt sistemini getirmişti.

Spintires‘taki SHERP ATV yeteneklerini daha iyi aktarabilmek için amfibi araç desteği dahil olmak üzere oyuna bir dizi yeni işlevler eklenmiş. DLC ile ilgili daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

SHERP ATV aslında 4×4 bir araç ancak arkasına römork bağlanarak personel ve yük taşımacılığında 10×10 olarak kullanılabiliyor. Gerçek aracın tanıtım videosunda ise her türlü arazide kolaylıkla gidebildiğini görüyoruz. SHERP markasının sahibi olan Streit Group, Birlaşik Arap Emirlikleri merkezli bir firma ve bünyesinde pek çok zırlı personel taşıyıcı gibi çeşitli kamyonlar da bulunuyor. Zorlu çalışma koşullarında kullanılan bu araçları jeologlar, petrol işçileri, balıkçılar, avcılar ve heyecan arayanlar ile keşifçiler tercih ediyormuş. Bu araç sayesinde vahşi yaşamı kolaylıkla aşabiliyorsunuz. Bu siteden aracın diğer özelliklerine ve eklentilerine erişebilirsiniz.

Araç

  • SHERP 4×4 ATV
  • SHERP ARK 10×10 ATV

Özellikler

  • Maksimum hız 4km/s
  • 1 metrelik engellerden 35 derecelik eğimli arazilere kadar tırmanabiliyor
  • taşlı yüzeylerde, kum, çamur, devrilmiş ağaçların üstesinden kolayca geliyor ve buz üzerinde ve suda hareket edebiliyor
  • suyun içinde yüzüyor ve buzun üzerine çıkabiliyor
DLC Adı: The SHERP “Ural Challenge” DLC

 


Spintires ana konusu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

1 yorum
1

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
enes Haz 25, 2020 - 20:57

https://www.youtube.com/watch?v=23I0YYgGVIk Bu araç resmen Off-Road canavarı dehşet birşey videoyu izleyince göreceksiniz.

Cevapla

Yorum yazın