GTA Online The Business DLC’si Çıktı!

0

GTA Online The Business DLC’si Çıktı!the-business-update-gta-5-gta-online

Geçtiğimiz hafta geleceği duyurulan, iki yeni silah, dört yeni araç dahil olmak üzere GTA Online’a pek çok yeni içerik getiren ücretsiz The Business Güncellemesi, PSN ve Xbox LIVE’da yerini aldı!

Güncelleme, Legendary Motorsport’un listesine Albany AlphaDinka Jester ve Grotti Turismo R olmak üzere birbirinden hızlı üç yeni spor araba eklerken, Los Santos Customs modifiye dükkânlarına da bu arabalar için yeni araç kornaları ve tekerlek dumanları gibi çeşitli modifiye seçenekleri de getiriyor.

Güney San Andreas’ın havasını göklerde solumak isteyenleri de yeni ve lüks bir jet olan Vestra, Elitas’ta bekliyor. Öte yandan bu güncellemeyle birlikte Ammu-Nation silah dükkânlarında Heavy Pistol ve Special Carbine gibi birbirinden güçlü iki yeni silah, kıyafet mağazalarında ise iş hayatı temalı gömlekler, bluzlar, takım elbiseler, yelekler, etekler, şapkalar ve pek çok yeni lüks elbise yerini alıyor.

the-business-update-gta-5-gta-online2

Tüm bunların yanı sıra Rockstar, GTA Online dünyasına The Business paketinin tarzını yansıtan 4 adet yeni İş de eklemiş durumda. Bunların arasında, sahip olduğunuz yeni spor arabaların keyfini sürebileceğiniz 4 adet kara, Vestra uçağınızla da Los Santos’un semalarında süzülebileceğiniz 4 adet hava yarışı bulunuyor.

Ayriyetten, Buzzard ve Rhino Tank savaşı yapabileceğiniz iki yeni Vehicle Deathmatch, Little Seoul’da geçen yeni bir Last Team Standing, Los Santos City Hall’da geçen iki yeni takım mücadeli Capture ve Maze Bank Kulesi civarlarında geçen yeni bir Survival modu da güncellemeyle birlikte gelenler arasında.

Ve tabii ki geçtiğimiz DLC’lerde olduğu gibi bu DLC için de bu hafta sonunda Rockstar, özel RP ve GTA$ bonusları, yeni bir Snapmatic fotoğraf yarışması ve fazlasını içeren yeni bir özel Social Club etkinliği düzenleyecek. Bu hafta sonunda gelecek olan etkinlik detayları için takipte kalmaya devam edin.

the-business-update-gta-5-gta-online3

Bugün yayımlanan 1.11 güncellemesi, oyuna The Business paketini eklemesinin yanı sıra GTA Online’a birtakım düzenlemeler ve iyileştirmeler de getiriyor. Yarışlarda Slipstreaming özelliğini devre dışı bırakma, Quick GPS’deki gidilecek istikâmete berber dükkânları ve dövme salonlarını da ekleme gibi yeni eklenen özelliklerin yanı sıra GTA Online’a çok sayıda bug iyileştirmeleri ve düzenlemeler de yapıldı. Güncellemenin tüm detaylarına Rockstar Support sayfasından göz atabilirsiniz.

the-business-update-gta-5-gta-online4

Bu ücretsiz güncellemeye ulaşmak için, konsolunuzu internete bağladıktan sonra GTA V’e girmeniz yeterli. İnternet bağlantılı konsolunuzdan oyuna girdikten sonra otomatik bir güncelleme ekranı karşınıza gelecek (Xbox 360 kullanıcılarının ayrıca ek bir uyumluluk paketi yüklemesi gerekecek). Bunları gerçekleştirdikten sonra oyuna girip oyun içinde pause menüsünden Store sekmesine geçerek Business paketini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Keyifli online oyunlar!

 

Haber Çeviri: Rockstarturk

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar