in , ,

Farming Simulator 22 için GPS Mod Çıktı! VehicleControlAddon “Çift çeker, Diferansiyel, Adaptif Sürüş”

Farming Simulator serisinin popüler modlarından VehicleControlAddon, Farming Simulator 22 için yayınlandı.by Mogli Stefan Biedenstein tarafından geliştirilen mod oyuna GPS sistemi yani lane guidance özelliği kazandırıyor. Yeni kamera seçenekleri, adaptif sürüş modu, çift çeker ve diferansiyel özellikleri vb. gerçekçi özelliklerle FS 22 deneyimini geliştiriyor. FS 22 oyuncularına şiddetle tavsiye ediyoruz. Gerçekte olduğu gibi tarlalarınızı sürebilecek, ekebilecek, ilaçlayacak ve biçebileceksiniz.

Yeni özellikler

Snap direction yerin artık lane guidance ismi kullanılıyor. Ayrıca artık tarlayı bir sıra sürdükten sonra geri dönmek sağ veya sol tersine guidance lane özelliği var. Aşağıda kısayol tuşları bulunuyor. Birkaç kombinasyon ile tüm işleri halledebiliyorsunuz.

Mod yüklendikten sonra oyunda LCtrl+C tuşları ile ayar paneli açılmaktadır. Klavye kontrollerinizde modun getirdiği özelliklerin atanmış tuş kombinasyonları yer alıyor. Oradan kontrol edebilirsiniz.

 • LCtrl+W: (de-)activate lane guidane on nearest lane (bu tuşlar ile çizgileri çıkartabilir ve takip ettirebilirsiniz(aktif veya deaktif olabilir)
 • LCtrl+LAlt+W: detect width and offset of attached implements (bu tuş kombinasyonu ile bağlı ekipmanların çalışma genişliği ve offset ayarları yapılır)
 • LAlt+W: Disable lane guidance (Lane guidance özelliğini kapatır veya sıfırlar)
 • LCtrl+A / LCtrl+D: shift by one lane to the left / right (bir sıra sola veya sağa kaydırır)
 • LAlt+A / LAlt+D: switch to left / right reverse lane. (bununla bir sıra sürdükten sonra tersi yönde sağa veya sola otomatik olarak yönlendirirsiniz) You can specify the number of lanes to skip in the settings menu. There is no need to deactivate lane guidance for the turn. If you change direction, then the vehicle should steer into the right direction. If you deactivated guidance steering, then you can use LCtrl+S to reactivate it.
 • LCtrl+S: Reactivate last guidance lane – son sürüş çizgisini(lane guidance) aktifleştirir.

Multiplayer’da nasıl çalışıyor?

Her kullanıcının kendi ayarı oluyor. Ancak administrator/yönetici olarak oturumda global ayarları LCtrl+LAtr+C tuş kombinasyonu ile değiştirebilirsiniz.

Multiplayer sunucumuzda denedik çalışıyor. Size de tavsiye ederiz.

Yapımcı: by Mogli Stefan Biedenstein

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

github eklentinin resmi paylaşım yeridir. Lütfen farklı bağlantılardan indirmeyiniz. FS 22 ModHub sitesine eklendiğine daha kolay bir şekilde erişebileceksiniz.

Yukarıdaki gitHub bağlantısında FS22_VehicleControlAddon.zip isimli dosyayı Belgelerim/MyGames/FarmingSimulator22/mods klasörüne yükleyeceksiniz. Oyundaki profilinize girerken VehicleControlAddon modun aktifleştirebilirsiniz.

 

Ayarlar ekranı

 

 

 

Farming Simulator 22 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

  One Ping

  1. Pingback:

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Farming Simulator 22 Kış Mevsimi, Kar Küreme, Yol Tuzlama Oynanış 21. Bölüm (video)

  Farming Simulator 22 – En Kolay Para Kazandıran İş! Seracılık… (video)