in , , ,

Farming Simulator 21 çıkmayacak! FS 19 için 3 tane daha DLC gelecek…

Farming Simulator 21 çıkmayacak! FS 19 için 3 tane daha DLC gelecek…

Focus Home Interactive‘ın 2020-2021 finansal dönemi raporunda bizleri yeni bir Farming Simulator oyununun beklemediği ortaya çıkmıştı. Bugün yapılan yeni açıklama ile birlikte Giants Software yeni bir Farming Simulator 21 oyunu yerine Farming Simulator 19 için 3 tane daha DLC çıkaracağını belirtti. Böylece her iki yılda bir yayınlanan yeni FS, 2020 yılında yayınlanmamış olacak. Giants ekibi yeni nesil konsolları beklediği için bu kararı almış. PlayStation 5 ve Xbox Series X konsolarının 2020 sonunda piyasaya sürülecek olması birçok stüdyonun oyunlarını ertelemesinde etkili oldu. Ayrıca Farming Simulator 19 zaten bitecek gibi de durmuyordu. Platinum sürümü ile sadece Claas markasının olduğu bir araç paketi getirilmişti. Şimdi yeni DLC’lerde nelerin olacağı merak konusu oldu. Yeni bir bölgede geçen yeni makinelerin, yeni tarım yöntemlerinin ve yeni ürünlerin olduğu bir genişleme paketi olmasını umuyoruz.

Yeni oyun ne zaman çıkacak?

Bunun için bir açıklama yok. Ancak Farming Simulator 22? adı ile 2021 yılı sonunda yayınlanacağı açıklandı.. Duyurusunu muhtemelen 2021 yılınında başında göreceğiz. İsim değişikliği de olabilir. Yeni nesil konsollara ve PC platformuna gelecek.

Farming Simulator 19 için yeni içerikler ne zaman gelecek?

Focus şirketinin raporunda 2020/21 finansal döneminin ikinci yarısında Giants Software tarafından Farming Simulator 19 için PC ve konsollar olmak üzere yeni bir içerik yayınlanacağı belirtilmiş. 2020 yılı sonuna kadar üç tane DLC yayınlanacak. Böylece garajdaki araç sayısı 450’nin üzerine çıkacak. Ayrıntılar yakında paylaşılacak.

Farming Simulator League, 2020 sezonu ile devam edecek. 2021-2022 için de planları olabilir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. FS 19 büyük özelliklerle geldiği için bizleri 1 yıl daha idare edecek gibi duruyor. Daha fazla mod çalışmasının yanında Giants ekibinden yeni DLC’lerle birlikte yeni özelliklerin de olduğu güncellemeler bekliyoruz.

https://youtu.be/Jqlaat2Qqf8

 

 

Farming Simulator 19 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

5 Comments

Leave a Reply
 1. Aynı oyunun, iyi grafiklisini çıkarıp satış yapamadım demiyor da. İnsanlara sazan yerine koyup, grafik geliştirip 30 $ oyunu 60 $ satmaya çalışırsan, olacağı budur. Diğer alternatifler çiftlik dışında bir sürü seçenek sunuyor. Şu oyunun FIFA, COD gibi 2 sene de bir çıkması yerine, kendini ETS2 gibi geliştirmesi yararına olacaktır. En azından her sene kitle kaybetmez.

 2. Abi bu farming simulator 19 neden telefonlar için yapılmamış ve bende
  21 sürümünü bekliyordum ve gelirse
  telefonlar için yapılacakmı
  şimdiden teşekürler

 3. farming simülatör league nasıl oynıcam kayıt oluyorum giriş yapmama izin vermiyor sunucudan dolayı mı ?

 4. Farming simulator 22 gelecek mi yoksa fs 20 ile devam edip geliştirmelerini
  bekleye bilirmiyiz bide fs 22 gelirse
  nasıl özelikleri gelecek şimdiden teşekürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Ford Trucks F-MAX modu Steam Atölye’de 76 bin aboneyi geçti! 170 Kilometrelik Dağ Yolunda Kutluyoruz… [Video]

Farming Simulator 19, Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak!