Ana sayfa Çiftçilik Simülasyonları Farming Simulator 19 Farming Simulator 19 için Giants Software ve Logitech İş Birliğini Duyurdu

Farming Simulator 19 için Giants Software ve Logitech İş Birliğini Duyurdu

0

Farming Simulator serisinin yapımcısı Giants Software ile Logitech aralarında imzaladıkları iş birliğini duyurdu. Her iki firma da 2019 yılında Farming Simulator deneyimini geliştirmek için uğraşacaklar. 20 Kasım’da yayınlanan Farming Simulator 19 için bu yıl pek çok plan var. Giants Software’ın başarılı formatı balya toplama ve yükleme yarışması Farming Simulator Championship 2. sezonu için hazırlıklara başlanmış. Daha önce Saitek tarafından Farming Simulator için özel olarak üretilen donanım seti Logitech’in firmayı satın almasıyla Logitech G markası altında satışlarına devam etmişti. Logitech G29/G920, Extreme 3D Pro Joystick gibi cihazlarla Farming Simulator 15,17,19 oyunlarını oynayabiliyoruz. Logitech G’de simülasyon oyunculuğundan sorumlu genel müdür Vincent Borel, 2019’un tarım simülasyonu oyunculuğu için önemli bir yıl olacağına inanıyor.

Önümüzdeki haftalarda Giants Software’ın 2019 için espor planlarının ayrıntıları da açıklanacak.

Ancak Farming Simulator 19’da hala doğru dürüst force feedback ayarı yapılamadığı sürece bir önemi yok. Bu iş birliğinden önce simülatörün kontroller ekranının tamamen elden geçirilmesi gerekirdi.

 

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here