Ana Sayfa Video Cargo Simulator 2019: Türkiye İncelemesi [Video]

Cargo Simulator 2019: Türkiye İncelemesi [Video]

Yazar SimülasyonTÜRK

smSoft tarafından mobil için geliştirilen Cargo Simulator 2019: Türkiye oyununu test ettik. Tüm illerin olduğu haritada kamyonculuk yapabiliyorsunuz. Videoda İstanbul-Tekirdağ-Edirne şehirleri arasında oynuyoruz. Birçok farklı çekici modeli bulunan oyunda Ford 2025 ile başlıyor para kazanmaya çalışıyorsunuz. Çeşitli dorse ve yüklerle Türkiye’nin her yerine teslimat yapabiliyorsunuz. TIR Galerilerine giderek yeni çekiciler alabiliyor ve aracınızı çeşitli modifiye parçaları ile yükseltebiliyorsunuz. Gece-gündüz döngüsü, yağmur yağışı gibi ayrıntılar da var. Ancak en önemlisi multiplayer özelliğinin yer alması olmuş. 20 kişilik oturumlarda arkadaşlarınızla veya başkaları ile birlikte TIR sürebiliyorsunuz. Multiplayer oturumunda AI trafik yer almasa da beta olmasına rağmen iyi çalışıyor. 1.50 güncellemesi ile oyuna Lord F-Type yani Ford Trucks F-MAX eklenmiş.

Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smsoft.cargosimulatorturkey&hl=tr

App Store► https://apps.apple.com/tr/app/cargo-simulator-2019-turkey/id1450192877

 

Cargo Simulator 2019: Türkiye oyunu gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri içeren ve ölçeklenmiş yollar kullanılarak hazırlanan ilk tırcılık simülasyonudur.
Bu oyun ile uçsuz bucaksız bir haritada çeşitli yükler ve çekiciler ile taşımacılık deneyimi yaşayacaksınız. Yapacağınız her teslimat ile bütçenizi artırın ve yeni çekicilere sahip olun.
Ankara’da başlayacağınız bu maceraya, Edirne’den Ağrı’ya, Adana’dan Sinop’a Türkiye’nin tüm şehirlerinde devam edebileceksiniz.
Oyun, içerdiği gerçekçi tır ve kamyon modelleri ve gelişmiş fizik motoru ile size harika bir şöforlük deneyimi yaşatmak üzere geliştirilmiştir.
Tır sürme deneyiminiz sırasında karşılaşacağınız galerilerden beğendiğiniz tır çekicileri satın alabilirsiniz.
Ekskavatör, yükleyici, dozer gibi iş makinaları, çimento, inşaat malzemeleri, gıda ve akaryakıt tankeri gibi birçok yük çeşidini taşıyacağınız görevler bulunmaktadır.
Bu tır simülasyonunda, trafik ortamındaki diğer araçlara dikkat etmeniz ve yükünüzü hasarsız şekilde teslim etmeniz istenmektedir. Yapacağınız kazalar, kazancınızdan kesinti yapılmasına sebep olur.
Cargo Simulator 2019: Türkiye gelecekte de heyecan verici yeniliklerle gelişimini sürdürecektir.

Video

 

SimülasyonTÜRK

2 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

2 yorum

Avatar
Barış May 22, 2020 - 01:19

Merhabalar oyununuz çok güzel elinize sağlık yanlız bazı hatalar var yollarda ağaçlar ve bazen yolda birşeye takılıyor tır karşı şeride geçiyor ışıklar uzun süre yaniyo ve multiplayer oynarken arkadaslarima yeşil bana kırmızı yanıyor bir de gişe olayı olursa iyi olur özel oda da sesli sohbet de olur bunları cozerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Cevapla
Avatar
Batuhan Eki 26, 2020 - 22:24

Daha çok tır olsun grafikleri düzenlerseniz daha iyi olur inşaat şirketimiz olsun tıra forklift ile kendimiz yüklesek çok güzel olur fiziklerde iyi olabilirdi bide tırlar kendini gazdan çekiyorlar o sorunuda çözerseniz mutlu olurum:)

Cevapla

Yorum yazın