Ana Sayfa Haber Gündem Simülasyon #19 “FERNBUS GERÇEKTEN DÜZELİYOR MU?”

Gündem Simülasyon #19 “FERNBUS GERÇEKTEN DÜZELİYOR MU?”

Yazar SimülasyonTÜRK

Gündem Simülasyon 19. bölümü ile yayında! ATS’nin Utah DLC’si resmen duyuruldu. ETS 2 F-MAX modundan yeni görüntüler paylaşıldı. ProMods son güncellemeye uyarlandı. Iveco S-WAY çekicisi tanıtıldı. FS 19 için yeni markalar espor takımları kurdu. Claas traktörü göründü. Forza Horizon 4 için yarış traktörü eklendi. Forza Motorsport 7 için güncelleme desteği Ağustos’ta bitiyor. Gran Turismo serisinin yeni oyun çok farklı olacak. Car Mechanic Simulator konsol sürümlerine Türkçe dil desteği geliyor. Fernbus Simulator ve Tourist Bus Simulator için FPS düşüşleri sona mı eriyor? Otobüs fizikleri mi güncelleniyor? Wreckfest 27 Ağustos’ta konsollara çıkacak. Bus Simulator: Ultimate için yeni güncelleme çıktı. FIA ETRC European Truck Racing Championship 18 Temmuz’da çıkacak. GRID oyununun çıkış tarihi 11 Ekim’e ertelendi.

Website ►https://www.simulasyonturk.com/
Park►https://park.simulasyonturk.com/

3 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

3 yorum

Avatar
YSR Tem 6, 2019 - 02:09

Hocam şu oyun hakkında bilgin var mı raw sandbox mmorp game gta ya sağlam bi rakip gta nın daha önce hiç böyle dişli bir rakibi olmamıştı 🙂

Cevapla
Simülasyon Türk
Simülasyon Türk Tem 6, 2019 - 10:53

GTA’ya rakip değil tırnağı bile olamaz. 😀 Onun için ayrı bir video yapmak gerek ama iyi bir optimizasyon ve oynanışla çıkış yaparsa çok güzel olur ancak bu tür oyunlarda odak noktası bu boş beleş işler olunca sıkıntı oluyor. ARMA3, Rust, GTAV vs. bunların odak noktaları farklı yani RAW oyununun sürekli meslek, iş üzerinden yürümemesi gerek.

Cevapla
Avatar
YSR Tem 6, 2019 - 11:09

Cevabın için teşekkür ederim bi an trailerı izleyince heyecanlandım 🙂

Cevapla

Yorum yazın