in , ,

Yeni mikrofonumuz Elgato Wave:3 (video)

Elgato markasının desteği ile mikrofonumuzu yeniliyoruz. Bundan sonra tüm video ve yayınlarda Elgato Wave 3 mikrofonu ve ekipmanları ile karşınıza çıkacağız.

Elgato web sitesine buradan https://e.lga.to/SimulasyonTurk ulaşabilirsiniz.

Şu an dünya genelinde çeşitli stok sorunları olduğu için StreamDeck MK.2 ile Shock Mount, Mic Arm LP ürünleri daha sonra gelecekmiş. Onları da geldiğinde ayrıntılı tanıtırız. StreamDeck MK.2 yayın haricinde simülatörlerde çok işimize yarayacak.


Destekleri için Elgato’ya çok teşekkürler.

 

Cardioid condenser mikrofonları üretmeye başlayan Elgato, Project Wave için Avusturyalı LEWITT Audio ile çalışmış. Wave:1 ve Wave:3 mikrofonları deneyimli ses mühendisleri ile birinci sınıf test tesislerinde titizlikle kalibrasyon ve kalite kontrolüne tabi tutulmuş.

Elgato Wave:3 mikrofonunu tak ve çalıştır olarak kullanabilirsiniz. Tabii Elgato Wave Link programı ile birlikte kullandığınızda çok kanallı olarak mikrofon sesi, müzik, tarayıcı, sistem sesleri, oyun sesi, Discord vb. sohbet sesleri dahil hepsi ayrılıyor ve böylece yayında kontrol sağlanıyor. Kendi yazılımı içerisinde tüm ihtiyaçlarımızı gideriyoruz. Clip guard özelliği de burada açılıyor. Ayrıca yazılım VST eklentilerini destekliyor.

 

Kapasitif Sessizlik

Mikrofonun üzerinde dokunarak sesini kapatabileceğiniz kapasitif bir kısma tuşu var. Parmağınızla dokunsanız yetiyor ve kapanıyıor. Aşağıda ses ayarı butonu kırmızı oluyor. Yayın sırasında büyük kolaylık sağlıyor.

Elgato Pop Filter

Çift katlı mesh katmana sahip. Mikrofona kolayca takılıyor. Ayrı satılıyor. Gürültü patlamalarına karşı koruyor. Aslında mikrofonun kendi içerisinde de ekstra pop filter var. Wave:1 veya Wave:3 mikrofonlarında kullanılabilir.

Clipguard!

Elgato’nun geliştirdiği Clipguard özelliği sayesinde yüksek sesle konuşurken ses atlamaları veya patlamalarının ses kaydını bozması engelleniyor. Ne kadar yüksek sesle bağırırsanız bağırın temiz bir ses çıkışı sağlıyor.

İçindekiler:

Wave:3
USB-C Kablosu
Masa Standı
Boom Kol Adaptörü
Hızlı Kurulum Rehberi

Teknik Özellikler:

Kapsül: 17 mm Electret
Polar Tekniği: Kardiyoit
Çözünürlük: 24-bit
Örnek Hızı: 48 / 96 kHz
Frekans Yanıtı: 70 – 20000 Hz
Duyarlılık: -25dBFS (minimum) | 15dBFS (maksimum)
Maks SPL: 120dB (140dB Clipguard ile)
Dinamik Aralık: 95dB (115dB Clipguard ile)
Arayüz: USB-C
Ebatlar: 153 x 66 x 40 mm
Ağırlık: Mikrofon & U-Mount 280 g | Taban 305 g

 

Sistem Gereksinimleri:

  • Windows 10 (64-bit) / macOS 10.15 ve üstü
  • USB 2.0 port
  • 4GB RAM

 

 
Fotoğraflar

 

 

Resmi tanıtım görselleri

 

Elgato ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Elgato Wave 3 ana konu burada.

SimülasyonTÜRK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Heart of Russia DLC’si Yeni endüstri bölgeleri #2

ETS 2 TruckersMP için otobüsler ve yolcu bindirme geliyor (BusersMP)