in , , ,

SnowRunner – Season 5 Build & Dispatch DLC’si Rusya Rostov Oblastı ve ücretsiz yeni güncellemesi

 

SnowRunner için Season Pass içeriklerinin 2. yılı başladı. Season 5: Build & Dispatch DLC’si ile Rusya’nın Güney Federal Bölgesi’nde bulunan Rostov Oblastı geliyor. Burada bir bölün yakınında bulunan eski TATRA fabrikasını yeniden inşa ediyoruz. Ayrıca tüm PC platformları için Crossplay getirildi. Böylece Steam ve Epic Games Store oyuncuları birlikte multiplayer oturumu açabilecek. Daha sonra bu özelliğin konsollar için de gelmesi bekleniyor. Saber Interactive ekibi genel bir bakış videosu ile 2. Season Pass yılında gelecek olan içerikleri açıkladı.

Build & Dispatch ile Rusya, Rostov Oblast bölgesi için 2 yeni büyük harita getiriliyor. ağır sanayinin olduğu bir Factory Grounds haritası ve Antonosky Nature Reservation isimli haritalarda eski TATRA fabrikasını inşa edeceğiz. Bunun için 2 yeni TATRA kamyonu ekleniyor. 4 dingilli 8 tekerlekli TATRA FORCE T815-7 ve TATRA PHOENIX çekicileri DLC’ye sahipseniz kullanılabilir olacak.

Ve ücretsiz güncelleme ile topluluk tarafından çok istenen dinamik rampa gibi yeni eklentiler geliyor. Crossplay de Steam, Epic Games Store oyuncuları için açıldı. Bunun için yeni bir kod tabanlı davet ve eşleştirme sistemi getirildi. Tamamen yeni isteğe bağlı olarak kullanılabilir Immersive Mode ile artık oyun arayüzündeki her şeyi kapatabiliyorsunuz.

Topluluk tarafından beğenilen bir harita olduğunu ekleyelim. Fakat SnowRunner’ın Mod Browser gibi problemleri hala sürüyor. Mod galerisinde indirme, yenileme gibi sorunlar yaşanıyor ve oyun çökebiliyor.

Tanıtım videosunda 2. sezon içeriklerinden bahsediliyor.

Season 5 Build & Dispatch DLC
Epic Games Store – 28 TL satın almak için buraya
Steam – 39 TL satın almak için buraya

Season Pass Year 2 satın alarak çıkacak olan 4 DLC’ye şimdiden sahip olabilirsiniz. Year 2 DLC (Steam, Epic)

Season 5 Değişiklik Listesi

[DLC] Don bölgesinde 2 yeni harita:

  • Factory Grounds
  • Antonovsky Nature Reserve

[DLC] 2 yeni kamyon:

  • Tatra Force T815-7
  • Tatra Phoenix

●Don 71 için yeni bir skin
● Yeni dış sticker seçenekleri
● Tamamen oynanabilir “immersive mode”

  • Vites ve işlevler menüsü gibi arayüz kısımları gizleniyor ve sadece oyuncu kullandığında gösteriliyor.

● Steam, Epic Games Store, ve Microsoft Store sürümleri için davet kodu veya eşleştirme tabanlı Crossplay desteği getirildi.

 

Güncellemenin diğer değişiklikler, düzeltmeler, iyileştirmeler gibi kısımlarını öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.


 

SnowRunner forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 22 Fact Sheets #2 FENDT silaj makinesi, PlanET biyogaz tesisi, John Deere 7810 traktörü ve dahası…

SnowRunner – Jeep Dual Pack DLC’si çıktı!