Ana Sayfa Haber Mount & Blade II: Bannerlord, Türkçe dil desteğiyle erken erişime açıldı!

Mount & Blade II: Bannerlord, Türkçe dil desteğiyle erken erişime açıldı!

Yazar SimülasyonTÜRK

Mount & Blade II: Bannerlord, Türkçe dil desteğiyle erken erişime açıldı!

TaleWorlds tarafından geliştirilen ve yıllardır beklenen Mount & Blade II: Bannerlord sonunda erken erişime açıldı. 30 Mart itibariyle oyunu Steam üzerinden erken erişim sürümü olarak satın alabiliyorsunuz. Türkçe dil desteği de bulunuyor. Satış fiyatı 150 TL olarak belirlenmiş ancak çıkışa özel %10 indirim var. Eğer eski Mount & Blade oyunlarından birine sahipseniz %10 indirim daha ekleniyor ve 120 TL’ye düşüyor. 13 Nisan’a kadar bu fiyattan satın alabileceksiniz. Erken erişim sürecinin 1 yıl kadar sürmesi beklenen oyuna diğer özellikler güncellemelerle eklenecek.

Not: Türkçe dil desteği tamamı olmasa da eklenmiş.

Epic Games Store’da ise 31 Mart 2020 tarihinde yayımlanacak. Gog.com’da da satışa sunulacak.

SimülasyonPark’ta açtığımız ana konuda Mount & Blade II: Bannerlord deneyimlerimizi aktarmaya devam edeceğiz.

Erken erişimin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

 

Ekran görüntüleri

 


Savaş boruları çalar, kuzgunlar toplanır. İç savaş koca bir krallığı yıpratır. Sınırların ötesinde yeni krallıklar yükselir. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve şan kazanmak için Kalradya savaş alanlarına atıl. Egemenliğini kur ve eskisinin küllerinden yeni bir dünya yarat.

Mount & Blade II: Bannerlord, orta çağ savaş simülasyon ve rol-yapma oyunu olan Mount & Blade: Warband’in heyecanla beklenen devamı niteliğindedir. 200 yıl öncesinde geçen, detaylı dövüş sistemini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı ele alır. Dağlardaki sığınakları talan edin, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun ya da güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılın.

Strateji / Aksiyon RPG
Engin Kalradya kıtasında keşfe çıkın, baskınlar düzenleyin ve yolunuz boyunca dostlar düşmanlar edinin. Kendi ordunuzu yetiştirip savaşa sokun; bir yandan birliklerinizi komuta ederken diğer yandan onların yanında aksiyonun kalbine dalıp düşmanla çarpışın.

Tek Oyunculu Sandbox Haritası
Oyunu dilediğiniz gibi oynayın! Hiçbir oynanışın birbirinin aynısı olmadığı dinamik sandbox macerasında güce giden yolunuzu kendiniz çizin.

Kapsamlı Karakter Oluşturma ve Geliştirme Sistemi
Oyun tarzınıza uygun karakterinizi oluşturup geliştirin. Ustalığınızı temsil eden özelliklere erişim sağladıkça görevleri yerine getirerek becerileri geliştirin.

Gerçekçi Ekonomi
Tütsüden savaş atlarına hemen her şeyin fiyatının arz ve talebe göre dalgalandığı, iniş çıkışlı simüle edilmiş bir feodal ekonomide mevcut malları görün. Kuşatma sonrası açlıkla savaşan bir şehre tahılı ilk getiren olarak ya da haydutların kestiği bir karavan rotasını yeniden açarak anarşiyi kendi lehinize kullanın.

Çok Oyunculu Oyun Modları
Küçük ölçekli çatışmalardan yüzlerce oyuncunun dahil olduğu destansı savaşlara, birçok farklı çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı taktiksel hünerlerinizi ve dövüş becerilerinizi test edin.


Beceri Tabanlı Yönlü Dövüş Sistemi
Öğrenilmesinin kolay ancak ustalaşmanın da bir o kadar zor olduğu, derin ve sezgisel dövüş sistemini kullanarak düşmanlarınızı mağlup edin.

Nefes Kesen Savaşlar
Savaş alanına inin ve ortaçağ savaşlarının vahşiliğini ekranda, her biri kendi detaylı yapay zekasına sahip yüzlerce birlikle kendi gözününden ya da üçüncü bir göz gibi deneyimleyin.


Kapsamlı Modlanabilirlik
Oyunu, kendi hazırladığınız, tamamen benzersiz bir macerayı deneyimlemek üzere uyarlayın. Mount & Blade II: Bannerlord’u geliştirmek için kullanılan oyun motoru ve araçlar, topluluğumuzun erişimine açık, böylece mod geliştiriciler Kalradya’yı yeniden yorumlayabilir ya da kendi benzersiz dünyalarını yaratabilirler!

Bu oyunun Türkçe versiyonu henüz mevcut değildir. Tercümenin, ilerleyen zamanlarda yüklenmesi planlanmaktadır.


Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.

Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.

 

3 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

3 yorum

Avatar
off road delisi Mar 30, 2020 - 16:54

vay be oyuncuların yıllardır beklediğin oyun sonunda çıktı eğer bu oyun başarıyla çıktıysa HALF LİFE 3 yakındır :=)

Cevapla
Avatar
off road delisi Mar 30, 2020 - 22:29

şimdi steam incelemelerini okudumda oyun optimizasyon sorunlarıyla çıkmış zaten sistem gereksimlerinden belliydi performans sorunlu çıkacağı.

Cevapla
Avatar
off road delisi Nis 1, 2020 - 01:19

bu arada half life 3 demişken eğer “HL3” olurda bir gün valve tarafından duyurulursa çok fazla ses getirir. vay be ilk oyununu 2012’de deli gibi oynardım biraz geç başladım ne günlerdi harbiden efsane günlerdi. fps oyunlarından off road simulator oyunlarına geçiş yaptım :DDDD

Cevapla

Yorum yazın