Forza Horizon 4'ün Rota Oluşturma Özelliği 25 Ekim'de Eklenecek!
Connect with us

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4’ün Rota Oluşturma Özelliği 25 Ekim’de Eklenecek!

Route Creator adlı özellik oyunun haritasında dilediğimizde yarış organize etmemizi sağlıyordu.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Forza Horizon 4’ün Rota Oluşturma Özelliği 25 Ekim’de Eklenecek!

Route Creator adlı özellik oyunun haritasında dilediğimizde yarış organize etmemizi sağlıyordu.

Forza Horizon 4’ün yaratıcı yönetmeni Ralph Fulton, Inside Xbox’tan Graeme Boyd‘a verdiği röportajda Route Creator özelliğinin 25 Ekim’de ekleneceğini açıkladı. Forza Horizon 3’te var olan bu özellik nedense FH4’ün çıkışında yer almamıştı. 25 Ekim’de gelecek olan güncelleme ile Route Creator/Rota Oluşturucu özellik oyuna eklenecek. Bu özellik ile Britanya haritasında dilediğiniz yerde dilediğiniz araç sınıfı ile çok farklı oyun modları ve yarışları organize edebileceksiniz. Hazırladığınız yolları arkadaşlarınızla veya başkalarıyla paylaşabilecek ve oynayabileceksiniz. Üzerinde çalışıldığında harika işlerin çıkarıldığı bir özellik olduğu için topluluk tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

 

 

Forza Horizon 4 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Forza Horizon 4’ün Fortune Island DLC’si için Video Yayınlandı

Kuzey Işıkları altında yarışa devam ediyoruz. Playground Games yine harita tasarımındaki kalitesini konuşturmuş. Paylaşılan videoda çok farklı manzaralar, yollar görüyoruz. Fortune Island isimli harita genişleme paketi açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4 için 13 Aralık’ta yayınlanacak.

Simülasyon Türk

Published

on

Kuzey Işıkları altında yarışa devam ediyoruz. Playground Games yine harita tasarımındaki kalitesini konuşturmuş. Paylaşılan videoda çok farklı manzaralar, yollar görüyoruz. Fortune Island isimli harita genişleme paketi açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4 için 13 Aralık’ta yayınlanacak. Eğer Ultimate Edition, Ultimate eklentiler paketi veya Genişleme Paketi sahibiyseniz bu haritayı ücretsiz olarak alabileceksiniz. Standart sürüm satın aldıysanız ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Asfalt, toprak ve drift  yarışları için haritada etkileyici yollar yer alıyor. Fırtınalar, rüzgalar, şimşekler ile birlikte Aurora Borealis yani Kuzey Işıkları eşliğinde oynayabileceksiniz.

 

 

Fortune Island ile eklenecek olan araçlar; 2019 Lamborghini Urus, 2018 BMW M5, 2017 Ram 1500 Rebel TRX Concept, 2002 Koenigsegg CC8S, 2018 Exomotive Exocet Off-Road, 2010 Saleen S5S Raptor, 2018 Funco Motorsports F9, 1953 Morris Minor Series II Traveler, 2012 Lamborghini Aventador J ve fotoğrafı henüz paylaşılmayan 2015 Hoonigan GYMKHANA 8 Ford Fiesta ST RX43

Forza Horizon 4 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Haber

Forza Horizon 4’ün İlk Genişleme Paketi “Fortune Island” 13 Aralık’ta Çıkacak

Xbox için 10 Kasım gecesi Xbox Fanfest: X018 adında bir etkinlik düzenlendi. Orada pek çok için duyuru gelirken Xbox Game Pass’e birçok oyun eklendi. Forza Horizon 4 için ise ilk genişleme paketi duyuruldu.

Simülasyon Türk

Published

on

Forza Horizon 4’ün İlk Genişleme Paketi “Fortune Island” 13 Aralık’ta Çıkacak

Xbox için 10 Kasım gecesi Xbox Fanfest: X018 adında bir etkinlik düzenlendi. Orada pek çok için duyuru gelirken Xbox Game Pass’e birçok oyun eklendi. Forza Horizon 4 için ise ilk genişleme paketi duyuruldu. Adı Fortune Island olan paketin kapak fotoğrafı ve aşağıdaki videodan izleyebileceğiniz birkaç görüntüsü var. Açıklamaya göre 13 Aralık’ta yayınlanacak. Britanya adalarının kuzeyinde yer alan adada şimşekli fırtınalar gibi olağanüstü koşullarda oynayacağız. Keski virajlı ve uçurumların bulunduğu toprak dağ yollarında yarışıp gizli hazineleri arayacağız.

GamesPrey YouTube kanalında ilk görüntüler yayınlandı.

 

Xbox Game Pass şu an 1 TL’den satılıyor. Bu indirim kampanyası 3 Ocak’ta sona erecek. Forza Horizon 4, Sea of Thieves gibi pek çok oyunu bu hizmeti satın aldığınızda oynayabiliyorsunuz. Tavsiye ediyoruz.

Forza Horizon 4 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4’ün İkinci Güncellemesinde “Rota Oluşturucu” Eklendi!

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4’ün beklenen ikinci büyük güncellemesi geçtiğimiz hafta yayınlandı. Rota oluşturucu özelliği nihayet bu güncellemede geldi. Artık oyuncular kendi yarışlarını, oyun modlarını bu özellikle tasarlayıp başkalarıyla paylaşabilecekler.

Simülasyon Türk

Published

on

Forza Horizon 4’ün İkinci Güncellemesinde “Rota Oluşturucu” Eklendi!

 

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4’ün beklenen ikinci büyük güncellemesi geçtiğimiz hafta yayınlandı. Rota oluşturucu özelliği nihayet bu güncellemede geldi. Artık oyuncular kendi yarışlarını, oyun modlarını bu özellikle tasarlayıp başkalarıyla paylaşabilecekler. Rota oluşturucuda oyuncular 40 mil uzunluğunda asfalt, toprak, kırsal yarışları oluşturabiliyorlar. Elbette sadece bu yok çeşitli iyileştirmeler de yapıldı.

Horizon yaz mevsiminde iki yeni mevsim etkinliği olacak. 7 tane yeni günlük mücadele görevleri ve 1 tane de haftalık. Yeni bir özel araç mevsim etkinliğini kazananlara verilecek. Hot Wheels Twin Mill kazanmak için bunu yapmanız gerek. Ayrıca Forzathon Shop için yeni özellikler var. Car Pass sahiplerine iki yeni araba da eklenecek. Sonbahar mevsiminde ise iki yeni mevsim etkinliği dışında bir önceki mevsimde diğer mevsimlerde olacak olan günlük ve haftalık mücadeleler var. Forzathon Shop için her mevsimde hediyeler var. Kıyafet, korna vb. özellikleri açmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Her mevsimde Car Pass sahiplerine ikişer yeni araç eklenecek. Sonbahar mevsiminde Hot Wheels Boneshaker arabasını Forzathon mağazasından satın alabileceksiniz. Kış mevsiminde topluluğun seçtiği bir araba Forzathon mağazasında satın alınabilecek. İlkbahar mevsiminde ise Hoonicorn V2 aracı yine Forzathon mağazasından satın alınabilecek.

 

Yeni Horizon Hikaye görevi de eklendi. British Racing Greeen‘de bu kültürün efsane araçlarını deneyebileceksiniz. Tamamladığınızda yeni kıyafetler, hızlı sohbet mesajları, ve klasik Bentley 8 Litre aracına sahip olacaksınız.

 

Forza Horizon 4’ün ikinci büyük güncellemesinin notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Forza Horizon 4 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler