Forza Horizon 4 için İlk Gün Araç Paketi: James Bond 007 Filmlerinin En İyi Araçları!
Connect with us

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 için İlk Gün Araç Paketi: James Bond 007 Filmlerinin En İyi Araçları!

Forza Horizon 4 Ultimate sürümünü satın alanlar 28 Eylül’de oynamaya başlayacaklar. Bu paketin bir parçası da Best of Bond Car Pack olacak

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Forza Horizon 4 için İlk Gün Araç Paketi: James Bond 007 Filmlerinin En İyi Araçları!

Demo sürümün yayınlanması ile birlikte ilk gün çıkacak olan araç paketi de ortaya çıktı. Forza Horizon 4 Ultimate sürümünü satın alanlar 28 Eylül’de oynamaya başlayacaklar. Bu paketin bir parçası da Best of Bond Car Pack olacak. 2 Ekim tarihindeki global çıkışta ise ayrı olarak satın alınabilecek. James Bong filmlerinden 10 efsane araç bu paketle Forza Horizon 4’e ekleniyor. Haliyle Birleşik Krallık’ta geçen oyunun Ajan 007’nin araçları olmadan yayınlanması beklenemezdi.

İşte o araçlar!

James Bond Car Pack;

· 1964 Aston Martin DB5 inspired by Goldfinger (1964), Thunderball (1965), GoldenEye (1995), Skyfall (2012) and Spectre (2015)

· 1969 Aston Martin DBS from On Her Majesty’s Secret Service (1969)

· 1974 AMC Hornet X Hatchback from The Man With the Golden Gun (1974)

· 1977 Lotus Esprit S1 from The Spy Who Loved Me (1977)

· 1981 Citroën 2CV6 from For Your Eyes Only (1981)

· 1986 Aston Martin V8 from The Living Daylights (1987)

· 1999 BMW Z8 from The World is Not Enough (1999)

· 2008 Aston Martin DBS from Quantum of Solace (2008)

· 2010 Jaguar C-X75 from Spectre (2015)

· 2015 Aston Martin DB10 from Spectre (2015)

 

Paketteki araçların birçoğu ise Forzavista modundayken Bond filmlerinden esinlenilen özel modifikasyonlarla donatılacak. Örnek olarak 1964 Aston Martin DB5 dönebilen plaka ve uzatılabilir tampon gibi çok sayıda alete sahip olacak. Buna ek olarak ise Lotus Esprit S1 aracında The Spy Who Loved Me(1977) filmindeki “Wet Nellie” isimli denizaltı aracından esinlenilen özel bir gövde seti yer alacak.

Pakete sahip olan oyunculara oyun içinde iki Bond kıyafeti ile multiplayer sohbetinde kullabilecekleri 6 özel ifade verilecek.

 

 

Forza Horizon 4 için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4’ün İlk Genişleme Paketi “Fortune Island” 13 Aralık’ta Çıkacak

Xbox için 10 Kasım gecesi Xbox Fanfest: X018 adında bir etkinlik düzenlendi. Orada pek çok için duyuru gelirken Xbox Game Pass’e birçok oyun eklendi. Forza Horizon 4 için ise ilk genişleme paketi duyuruldu.

Simülasyon Türk

Published

on

Forza Horizon 4’ün İlk Genişleme Paketi “Fortune Island” 13 Aralık’ta Çıkacak

Xbox için 10 Kasım gecesi Xbox Fanfest: X018 adında bir etkinlik düzenlendi. Orada pek çok için duyuru gelirken Xbox Game Pass’e birçok oyun eklendi. Forza Horizon 4 için ise ilk genişleme paketi duyuruldu. Adı Fortune Island olan paketin kapak fotoğrafı ve aşağıdaki videodan izleyebileceğiniz birkaç görüntüsü var. Açıklamaya göre 13 Aralık’ta yayınlanacak. Britanya adalarının kuzeyinde yer alan adada şimşekli fırtınalar gibi olağanüstü koşullarda oynayacağız. Keski virajlı ve uçurumların bulunduğu toprak dağ yollarında yarışıp gizli hazineleri arayacağız.

GamesPrey YouTube kanalında ilk görüntüler yayınlandı.

 

Xbox Game Pass şu an 1 TL’den satılıyor. Bu indirim kampanyası 3 Ocak’ta sona erecek. Forza Horizon 4, Sea of Thieves gibi pek çok oyunu bu hizmeti satın aldığınızda oynayabiliyorsunuz. Tavsiye ediyoruz.

Forza Horizon 4 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4’ün İkinci Güncellemesinde “Rota Oluşturucu” Eklendi!

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4’ün beklenen ikinci büyük güncellemesi geçtiğimiz hafta yayınlandı. Rota oluşturucu özelliği nihayet bu güncellemede geldi. Artık oyuncular kendi yarışlarını, oyun modlarını bu özellikle tasarlayıp başkalarıyla paylaşabilecekler.

Simülasyon Türk

Published

on

Forza Horizon 4’ün İkinci Güncellemesinde “Rota Oluşturucu” Eklendi!

 

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4’ün beklenen ikinci büyük güncellemesi geçtiğimiz hafta yayınlandı. Rota oluşturucu özelliği nihayet bu güncellemede geldi. Artık oyuncular kendi yarışlarını, oyun modlarını bu özellikle tasarlayıp başkalarıyla paylaşabilecekler. Rota oluşturucuda oyuncular 40 mil uzunluğunda asfalt, toprak, kırsal yarışları oluşturabiliyorlar. Elbette sadece bu yok çeşitli iyileştirmeler de yapıldı.

Horizon yaz mevsiminde iki yeni mevsim etkinliği olacak. 7 tane yeni günlük mücadele görevleri ve 1 tane de haftalık. Yeni bir özel araç mevsim etkinliğini kazananlara verilecek. Hot Wheels Twin Mill kazanmak için bunu yapmanız gerek. Ayrıca Forzathon Shop için yeni özellikler var. Car Pass sahiplerine iki yeni araba da eklenecek. Sonbahar mevsiminde ise iki yeni mevsim etkinliği dışında bir önceki mevsimde diğer mevsimlerde olacak olan günlük ve haftalık mücadeleler var. Forzathon Shop için her mevsimde hediyeler var. Kıyafet, korna vb. özellikleri açmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Her mevsimde Car Pass sahiplerine ikişer yeni araç eklenecek. Sonbahar mevsiminde Hot Wheels Boneshaker arabasını Forzathon mağazasından satın alabileceksiniz. Kış mevsiminde topluluğun seçtiği bir araba Forzathon mağazasında satın alınabilecek. İlkbahar mevsiminde ise Hoonicorn V2 aracı yine Forzathon mağazasından satın alınabilecek.

 

Yeni Horizon Hikaye görevi de eklendi. British Racing Greeen‘de bu kültürün efsane araçlarını deneyebileceksiniz. Tamamladığınızda yeni kıyafetler, hızlı sohbet mesajları, ve klasik Bentley 8 Litre aracına sahip olacaksınız.

 

Forza Horizon 4’ün ikinci büyük güncellemesinin notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Forza Horizon 4 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Continue Reading

Forza Horizon 4

BMW 1 Series M Coupe Topluyoruz – Forza Horizon 4

Takipçilerimizden Azim için BMW 1 Series M Coupe model araba topluyoruz. Kendi arabası 1.16i olsa da ona benzer bir model toplamak zorunda kaldık.

Simülasyon Türk

Published

on

Takipçilerimizden Azim için BMW 1 Series M Coupe model araba topluyoruz. Kendi arabası 1.16i olsa da ona benzer bir model toplamak zorunda kaldık. Siyah jantlar, sunset rengi boya ve daha fazlası… Forza Horizon 4 araba toplama videoları devam edecek. Bu video da uzun oldu. Daha farklı tarzda yapmaya çalışacağız. Artık kamera kullanılmayacak.

 

FH4 haberleri►https://www.simulasyonturk.com/kategori/yaris/forza-horizon-4/
ForzaHorizon4forum►https://park.simulasyonturk.com/c/garaj/forza-horizon-4
Mağaza►https://www.microsoft.com/tr-tr/p/forza-horizon-4-standard-edition/9PGSK5G6N31X?ocid=

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler