Forza Horizon 4 Demosu Xbox One ve Windows 10 için Çıktı!
Connect with us

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 Demosu Xbox One ve Windows 10 için Çıktı!

Açık dünya yarış oyununu yayınlanmadan denemek isteyenler koşun!!!

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Forza Horizon 4 Demosu Xbox One ve Windows 10 için Çıktı!

Açık dünya yarış oyununu yayınlanmadan denemek isteyenler koşun!!!

Bu sefer ki demo biraz daha dolu olmuş dün gece yayında bitmek bilmedi. 1 saat tam anlamılya Forza Horizon 4 oynadık. 2 Ekim’de çıkacak olan oyunun demosu Windows 10 ve Xbox One kullanıcılarına yayınlandı. Microsoft mağazasına giderek Forza Horizon 4 demosunu ücretsiz indirebilirsiniz. Sistem gereksinimleri de açıklanmıştı. Forza Horizon 3’e göre minimum sistem gereksinimi birazcık daha düşük olmuş. Türkçe altyazı desteği de harika olmuş! Yalnız demo olmasından dolayı sanki bazı yerlerde grafiksel sorunlar var. Downgrade kısmen söz konusu olabilir. Çok daha yüksek grafikte oynamayı deneyeceğiz. Bu arada demo oynanışını bitirip oyundan çıkarsanız tekrardan başlıyorsunuz ama karakteriniz duruyor.

Forza Horizon 4 demosunu buradan indirebilirsiniz. İndirebilmek için sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor. Xbox One, Xbox One X için bu geçerli değil.

28 GB indirme yapacaksınız.

Birkaç görüntü;

 

Demo sürümde dün gece yayın sırasında benchmark testi gerçekleştirdik.

 

Forza Horizon 4 ana konusu için buraya

Forza Horizon 4 – Screenshots konusu için buraya (ilk görüntüleri ekledik 😀 )

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
2 Comments

2 Comments

  1. ysr

    Eyl 13, 2018 at 19:28

    Allah heyecanlandım o değilde dışardayım işlerim var hemen eve gitmem lazım 😀

  2. Chrome Deagle

    Eyl 14, 2018 at 14:08

    oyun çok güzel yav

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4’ün İlk Genişleme Paketi “Fortune Island” 13 Aralık’ta Çıkacak

Xbox için 10 Kasım gecesi Xbox Fanfest: X018 adında bir etkinlik düzenlendi. Orada pek çok için duyuru gelirken Xbox Game Pass’e birçok oyun eklendi. Forza Horizon 4 için ise ilk genişleme paketi duyuruldu.

Simülasyon Türk

Published

on

Forza Horizon 4’ün İlk Genişleme Paketi “Fortune Island” 13 Aralık’ta Çıkacak

Xbox için 10 Kasım gecesi Xbox Fanfest: X018 adında bir etkinlik düzenlendi. Orada pek çok için duyuru gelirken Xbox Game Pass’e birçok oyun eklendi. Forza Horizon 4 için ise ilk genişleme paketi duyuruldu. Adı Fortune Island olan paketin kapak fotoğrafı ve aşağıdaki videodan izleyebileceğiniz birkaç görüntüsü var. Açıklamaya göre 13 Aralık’ta yayınlanacak. Britanya adalarının kuzeyinde yer alan adada şimşekli fırtınalar gibi olağanüstü koşullarda oynayacağız. Keski virajlı ve uçurumların bulunduğu toprak dağ yollarında yarışıp gizli hazineleri arayacağız.

GamesPrey YouTube kanalında ilk görüntüler yayınlandı.

 

Xbox Game Pass şu an 1 TL’den satılıyor. Bu indirim kampanyası 3 Ocak’ta sona erecek. Forza Horizon 4, Sea of Thieves gibi pek çok oyunu bu hizmeti satın aldığınızda oynayabiliyorsunuz. Tavsiye ediyoruz.

Forza Horizon 4 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4’ün İkinci Güncellemesinde “Rota Oluşturucu” Eklendi!

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4’ün beklenen ikinci büyük güncellemesi geçtiğimiz hafta yayınlandı. Rota oluşturucu özelliği nihayet bu güncellemede geldi. Artık oyuncular kendi yarışlarını, oyun modlarını bu özellikle tasarlayıp başkalarıyla paylaşabilecekler.

Simülasyon Türk

Published

on

Forza Horizon 4’ün İkinci Güncellemesinde “Rota Oluşturucu” Eklendi!

 

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4’ün beklenen ikinci büyük güncellemesi geçtiğimiz hafta yayınlandı. Rota oluşturucu özelliği nihayet bu güncellemede geldi. Artık oyuncular kendi yarışlarını, oyun modlarını bu özellikle tasarlayıp başkalarıyla paylaşabilecekler. Rota oluşturucuda oyuncular 40 mil uzunluğunda asfalt, toprak, kırsal yarışları oluşturabiliyorlar. Elbette sadece bu yok çeşitli iyileştirmeler de yapıldı.

Horizon yaz mevsiminde iki yeni mevsim etkinliği olacak. 7 tane yeni günlük mücadele görevleri ve 1 tane de haftalık. Yeni bir özel araç mevsim etkinliğini kazananlara verilecek. Hot Wheels Twin Mill kazanmak için bunu yapmanız gerek. Ayrıca Forzathon Shop için yeni özellikler var. Car Pass sahiplerine iki yeni araba da eklenecek. Sonbahar mevsiminde ise iki yeni mevsim etkinliği dışında bir önceki mevsimde diğer mevsimlerde olacak olan günlük ve haftalık mücadeleler var. Forzathon Shop için her mevsimde hediyeler var. Kıyafet, korna vb. özellikleri açmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Her mevsimde Car Pass sahiplerine ikişer yeni araç eklenecek. Sonbahar mevsiminde Hot Wheels Boneshaker arabasını Forzathon mağazasından satın alabileceksiniz. Kış mevsiminde topluluğun seçtiği bir araba Forzathon mağazasında satın alınabilecek. İlkbahar mevsiminde ise Hoonicorn V2 aracı yine Forzathon mağazasından satın alınabilecek.

 

Yeni Horizon Hikaye görevi de eklendi. British Racing Greeen‘de bu kültürün efsane araçlarını deneyebileceksiniz. Tamamladığınızda yeni kıyafetler, hızlı sohbet mesajları, ve klasik Bentley 8 Litre aracına sahip olacaksınız.

 

Forza Horizon 4’ün ikinci büyük güncellemesinin notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Forza Horizon 4 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Continue Reading

Forza Horizon 4

BMW 1 Series M Coupe Topluyoruz – Forza Horizon 4

Takipçilerimizden Azim için BMW 1 Series M Coupe model araba topluyoruz. Kendi arabası 1.16i olsa da ona benzer bir model toplamak zorunda kaldık.

Simülasyon Türk

Published

on

Takipçilerimizden Azim için BMW 1 Series M Coupe model araba topluyoruz. Kendi arabası 1.16i olsa da ona benzer bir model toplamak zorunda kaldık. Siyah jantlar, sunset rengi boya ve daha fazlası… Forza Horizon 4 araba toplama videoları devam edecek. Bu video da uzun oldu. Daha farklı tarzda yapmaya çalışacağız. Artık kamera kullanılmayacak.

 

FH4 haberleri►https://www.simulasyonturk.com/kategori/yaris/forza-horizon-4/
ForzaHorizon4forum►https://park.simulasyonturk.com/c/garaj/forza-horizon-4
Mağaza►https://www.microsoft.com/tr-tr/p/forza-horizon-4-standard-edition/9PGSK5G6N31X?ocid=

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler