in , , ,

CLAAS markası Farming Simulator 19’a Platinum Edition ile 22 Ekim’de katılıyor

CLAAS markası Farming Simulator 19’a Platinum Edition ile 22 Ekim’de katılıyor

FarmCon 19‘un başlamasıyla Farming Simulator 19 için beklenen Platinum sürüm tanıtımı da gerçekleşti. Çok uzun süredir beklenen CLAAS markası Platinum sürümü ile 22 Ekim 2019‘da PC/Mac, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. FarmCon 19 şu an CLAAS markasının Almanya, Harsewinkel’deki fabrikasında düzenleniyor. Aslında CLAAS DLC’si de diyebileceğimiz Platinum sürümü ile FS 19’a bu markanın 35’ten fazla güçlü araç ve ekipmanları eklenecek. Yayınlanan teaser videosunda Claas marka traktörler, ekipmanlar, biçerdöver ve silaj makinelerini görebiliyoruz. Ancak şu an yeni bir harita gelmiyor. Video Felsbrunn haritasında çekilmiş ve açıklamada yeni bir haritanın geleceği belirtilmemiş. Aslında beklenenden çok daha önce çıkıyor. Bunun nedenleri sayarsak hem Farming Simulator League hem Claas markası ile daha önce anlaşılmış ve çok bekleniyor olması diyebiliriz. Oyuncular hala mobil platformlar için çıkması beklenen Farming Simulator 20’yi merak ediyor. Ama bir açıklama yapılmadı. gamescom 2019’da bununla ilgili bir gelişme olur mu? Bekleyip göreceğiz.

 

Ön sipariş ile satın alanlara Claas Dominator 108 SL biçerdöver ve Claas Torion 1914 büyük kepçe araçları hediye edilecek. Elbette bunlar sadece bir mod ve daha sonra kolayca ulaşılabilir.

Claas paketi yani Platinum sürümü satın alınmalı mı? Türkiye fiyatını henüz bilmiyoruz ve yakında Steam’de listelenebilir daha ayrıntılı oyun içi görüntüler elde edebiliriz. Çok farklı araçlar olduğu için bunları modla temin etmek yerine orijinal olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. DLC çıktığında inceleme videomuz olacak.

Farming Simulator 19 forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 ProMods için Ortadoğu haritası çıktı!

Car Mechanic Simulator 2018 için Jant Paketi Çıktı