ETS 2 ProMods için Ortadoğu haritası çıktı!

4

ETS 2 ProMods için Ortadoğu haritası çıktı!

ETS 2‘nin en iyi harita modlarından ProMods için Orta Doğu eklentisi çıktı. Middle East eklentisi ile ProMods haritasının 2.41 sürümüne Lübnan, İsrail, Ürdün, Mısır ekleniyor. Böylece ortadoğu’ya adım atmış oluyorsunuz. Euro Truck Simulator 2 için daha önce pek çok Kuzey Afrika modları çıkmıştı. Elbette bir takım ortadoğu harita denemeleri olmuştu ancak popüler bir harita moduna eklenmesi çok başka. Ancak elbette bu sadece bir oyunun modu o yüzden politik konulardan uzak kalınıyor. Filistin resmi olarak yok gibi görünse de bölgesi bulunuyor. Hatta bayraklar da dalgalanıyor.

ProMods Middle-East Add-On içerikleri;
– Israil: Tel Aviv, Haifa, Jerusalem (West), Ashdod, Beer Sheva, Akko, Netanya, Herzliya, Rishon, Ashkelon, Ein Gedi, Dimona, Eilat
– West Bank: Ramallah, Jericho
– Lübnan: Beirut, Sayda, Tyr, Zahle, Byblos, Tripoli
– Mısır: Taba, El Arish, Port Said, Damietta
– Ürdün: Aqaba

ProMods haritasında diğer şehirlerden feribotla bu bölgeye gidebiliyorsunuz. Larnaka-Tripoli,Larnaka-Beirut,Larnaka-Haifa,Thessaloniki-Ashdod,Thessaloniki-Port Said,Lemesos-Port Said

 

Eğer ProMods 2.41 sürümü zaten varsa tekrar indirmenize gerek yok ancak Middle-East için yeni dosyayı ayrı olarak indirmeniz gerekiyor.

ProMods indirmek için tıklayın. Normal indirme sayfasında Middle-East için yeni bir indirme bağlantısı eklenmiş. Oradan indirebiliyorsunuz.

SimülasyonPark’ta yer alan ProMods ana konusunu takip edebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

4 YORUMLAR

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here