American Truck Simulator'ın 3. Yıldönümü Canlı Yayınından Bilgiler
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın 3. Yıldönümü Canlı Yayınından Bilgiler

SCS Software, American Truck Simulator’ın 3. yıldönümünü 4 Şubat akşamı yaptığı canlı yayınla kutladı. Bu canlı yayında başta stüdyonun CEO’su Pavel Sebor olmak üzere ATS’nin harita tasarım takımının lideri de açıklamalarda bulundu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator’ın 3. Yıldönümü Canlı Yayınından Bilgiler

SCS Software, American Truck Simulator’ın 3. yıldönümünü 4 Şubat akşamı yaptığı canlı yayınla kutladı. Bu canlı yayında başta stüdyonun CEO’su Pavel Sebor olmak üzere ATS’nin harita tasarım takımının lideri de açıklamalarda bulundu.

 • Washington DLC‘si çok daha erken çıkacak. Başka bir eyalet ise her şey planlandığı gibi giderse yıl sonunda çıkacak. Hangisi olduğu açıklanmadı. Idaho ve Utah bekleniyordu. İpuçları bu eyaletleri göstermişti. İkisi aynı anda mı gelecek hala bilinmiyor. Ancak doğuya gideceklerini belirttiler ve bu da Utah oluyor.
 • ATS’nin gelişimi ETS 2 çıktıktan sonra Amerikan oyuncularının geri bildirimleri dolayısıyla başlamış. İlk olarak SCS Software tüm kıtayı yapabileceklerinden şüpheliymiş ancak harita ve geliştirme takımları büyüyünce ABD’yi tamamlayacaklarını umuyorlar.
 • ATS için yeni bir araç geliyor. International LoneStar oyuna eklenecek(aşağıda görüntüsü var). Diğer araç Freightliner Cascadia da bu yıl çıkabilir. Özetle 2019’da iki tane yüksek kaliteli araç bekleniyor.
 • ATS için lisanslı dorse paketi bu yıl sonunda çıkabilir. Üzerinde küçük bir takım çalışıyormuş.
 • Roket parçaları gibi yükler ileride olabilirmiş. SCS daha fazla yük türü ekleyecek ve bunlarla birlikte yeni tesislerle yeni yük türleri gelecek.
 • ATS kabin aksesuarları için yeni bir açıklama yok. Yasal kanunlardan dolayı eklenmiyor.
 • SCS, ATS haritasının eski parçalarını güncellemeyi umuyor ve ayrıca California, Nevada eyaletleri için sıradaki 1.34 güncellemesinde küçük iyileştirmeler ve değişiklikler olacakmış.
 • ETS 2 için küçük bir güncelleme yayınlandı. Düzeltme ve iyileştirmeler var. Çin boyama paketine Domuz boyaması eklendi.
 • Çin Yeni Yılı için Steam’de indirim başladı. ETS 2 ve ATS’yi tüm DLC’leri ile daha ucuza satın alabilirsiniz.
 • ATS’de Special Transport için daha fazla rota 1.34 güncellemesinde eklenecek(eklenmedi 1.35’te olacak). ATS için daha büyük çeşitli yükler yakında eklenecek(hayvan taşıma, tomruk taşıma gibi).
 • 1.35 güncellemesi İlkbaharı’ın sonuna doğru çıkacak ve özellikler olacak. Bazı yeni eklemeler içerecekmiş. Ayrıca bu güncelleme DX 11’e geçişin ilk aşaması olacak. Bu da DirectX12, Vulcan ve konsol sürümleri için yolu açacak olan eski kodların da yavaş yavaş kalkacağı anlamına geliyor.
 • 1.34’te ATS için yeni yol, tomruk dorsesi ve bir bakım güncellemesi olacak. Ayrıca ETS 2 için  de 1.34’te düzeltmelerin olduğu bakım güncellemesi olacak.
 • 2019’da herhangi bir çekici modifiye paketi çıkmayacak. Ama 2020’de American Truck Simulator bir çekici modifiye paketi yayımlanacak.

 

 

 

 

reddit’ten classic36 bu yayında maddeler halinde ne konuşulduğunu listeledi.

International LoneStar yıllar önce modellenmeye başlanmıştı. Geçtiğimiz yıl Navistar firmasına da gitmişlerdi. Lisans görüşmelerinin olumlu gittiği anlaşılıyor.

 

Washington DLC’sinden yayın sırasında kısa bir video gösterildi.

 

 

 

Yayının tamamı buradan izlenebilir.

 www.twitch.tv’de SCSsoftware’den American Truck Simulator Anniversary Stream – Today at 16:30 UTC !’i izleyin

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
2 Yorum

2 Comments

 1. Simülasyon Türk

  Simülasyon Türk

  Şub 5, 2019 at 01:10

  Konu güncellendi. Ana konuları burada https://park.simulasyonturk.com/c/kamyon-parki/american-truck-simulator açıyoruz. Yeni bilgi geldikçe güncelleyeceğiz.

 2. Avatar

  Samet

  Şub 5, 2019 at 18:33

  1.35 İlkbahar sonunda çıkacaksa 1.34 çok yakında çıkacak demektir.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator – Utah DLC’si için dinlenme noktaları tanıtıldı (ekran görüntüleri)

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde yer alan dinlenme tesisleri(truckstop) için blog yazısı paylaşıldı. Yayınlanan 10 ekran görüntüsünde Utah’ı keşfederken uğrayacağımız dinlenme noktalarını görüyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator – Utah DLC’si için dinlenme noktaları tanıtıldı (ekran görüntüleri)

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde yer alan dinlenme tesisleri(truckstop) için blog yazısı paylaşıldı. Yayınlanan 10 ekran görüntüsünde Utah’ı keşfederken uğrayacağımız dinlenme noktalarını görüyoruz. SCS Software bu eyalet için henüz bir çıkış tarihi vermedi.

 

 

 

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın (tüm ana konular)

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 ve ATS sesli navigasyonu için yeni diller eklendi

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesi ile gelen sesli navigasyon özelliği için yeni diller eklendi. Topluluk oldukça pozitif yorumlar alan bu özellikte seslendirme yapanlarla da ayrıca bir röportaj videosu paylaşıldı. 1.35 için çıkan bu ek sürümde Çekçe, Slovakça, Japonca, Korece, Portekizce, Brezilya Portekizcesi ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın 1.35 güncellemesi ile gelen sesli navigasyon özelliği için yeni diller eklendi. Topluluk oldukça pozitif yorumlar alan bu özellikte seslendirme yapanlarla da ayrıca bir röportaj videosu paylaşıldı. 1.35 için çıkan bu ek sürümde Çekçe, Slovakça, Japonca, Korece, Portekizce, Brezilya Portekizcesi ekleniyor. Gelecekte daha fazla dil de olacakmış. Steam Atölye’de birçok sesli navigasyon modunun yayınlandığını da belirtiyorlar. Aşağıda İngilizce sesli navigasyonda seslendirme yapan Skye Bennett ve Doug Cockle hem bu projede hem de diğer video oyun karakterlerindeki seslendirmelerini anlatıyor. Doug Cockle zaten The Witcher 3’te Geralt’ın seslendirmesini yaptığı için tanınıyor. Ve sesli navigasyondaki Geralt’ın sesi ile de oynayabiliyorsunuz.
 

 

ETS 2 ve ATS forumları için Kamyon Parkı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

 

Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

ATS Utah DLC’sinden ilk oynanış videosu yayınlandı

American Truck Simulator’ın sıradaki harita genişlemesi olan Utah eyaleti için ilk oynanış videosu SCS Software tarafından yayımlandı. Utah’ın ulusal parkları, sıra dağları, tarihi ve kültürü ile ABD’nin en büyük açık hava eyaletlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ATS Utah DLC’sinden ilk oynanış videosu yayınlandı

American Truck Simulator’ın sıradaki harita genişlemesi olan Utah eyaleti için ilk oynanış videosu SCS Software tarafından yayımlandı. Utah’ın ulusal parkları, sıra dağları, tarihi ve kültürü ile ABD’nin en büyük açık hava eyaletlerinden biri olarak kabul ediliyor. SCS aşağıdaki videonun henüz tamamlanmamış olan Utah eyaleti DLC’sine ait olduğunu vurguluyor.

Road to the Starvation Reservoir başlıklı videoda kırsaldaki petrol çıkarma alanlarına yenilenen tanker dorsesi ile girilmiş. Ortam etkileyici ve büyük görünüyor. Eyaletin takma adı “Beehive State”  olduğu labin aksesuarı olarak arı eklenmiş. Sevdiğimiz toprak yol modelleri sıkça kullanılmış. Bölgede bir sürü farklı şirket bulunuyor. Şirketlerin birisinde yeni eklenecek olan dorseyi de gördük. Utah DLC’si bu yıl sonuna doğru çıkacak.

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın. (Utah DLC ana konu dahil)

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler