in , ,

American Truck Simulator – California Yenileme Çalışmaları – The Golden State #2

American Truck Simulator – California Yenileme Çalışmaları – The Golden State #2

California Rework çalışmaların 3. aşama tanıtıldı. The Golden State takma adı ile California için yapılan yenileme çalışmalarının öncesi ve sonrası karşılaştırılıyor. American Truck Simulator‘da mevcut DLC kalitesine yükseltilen Kaliforniya eyaleti öncesine göre çok daha kaliteli görünüyor. 1:19 ölçek için sıfırdan inşa edilen yollar, genişletilen ve yenilenen şehirler ile yeni eklenen endüstriler bizleri bekliyor.

The Golden State #2 olarak paylaşılan görüntülerde SCS takımı eyaletteki en ikonik yollardan biri olan CA-1/US-1 sahil şeridi manzara rotası üzerinde yaptığı yenileme çalışmalarını gösteriyor. Çalışmaların özellikle otoyolun San Francisco ve Santa Cruz bölümleri arasında gerçekleştiği ve bu bölümler yeni 3D varlıklar ve yeni bir düzen ile daha fazla ayrıntı ile doğruluk sağlamak için yeni ölçek kullanılarak sıfırdan inşa ediliyor.

CA-1 otoyolunu sürücüler için cazip kılan şey ise doğal çevresinin eşsiz güzelliğidir. ATS’de bu otoyol boyunca bir yanda Pasifik Okyanusu’nu diğer yanda ise yemyeşil, engebeli kıyı kayalıklarının hayranlık uyandıran manzaralarıyla karşılaşacaksınız. Yolda inişli çıkışlı tepeler, yüksek sekoya ormanları ile büyüleyici kıyı toplulukları arasında dolanarak ilerleyeceksiniz. SCS Software harita ekibi burada yeniden yaratmak için çalışırken manzaraları ve alanları özellikle dikkat etmiş.

Çıkış tarihi bilgisi henüz verilmedi. ATS’nin 1.49 güncellemesi için bekletiliyor olabilir.


American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator Marketplace ürün fiyatlarına zam geldi!

Farming Simulator 22 Premium Editon – Zielonka Haritası için tanıtım videosu