Amerika'nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]
Connect with us

Video

Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]

Train Sim World için geçtiğimiz yıl çıkan Lond Island Rail Road DLC’sini test ediyoruz. Bu paket ile LIRR kod adlı Amerika’nın 7/24 çalışan ve en yoğun demiryolu hattı simülasyona eklenmişti. Videoda senaryolardan birini yapıyoruz. New York ile özdeşleşen Bombardier M7 LIRR lokomotiflerini kullanıyoruz.

 

 

Dovetail Games, Unreal Engine 4 ile geliştirdiği demiryolu simülatörü Train Sim World için 20 Kaısm’da Amerika’da geçen Long Island Island Rail Road paketini yayınladı. Kısa adı “LIRR” olan demiryolu New York City’nin doğusunda Lond Island’ın Greenport ve Montauk bölgelerine kadar uzanan 324 milden fazla uzunluğa sahip ve onbir hattında her iş günü 310 binden fazla yolcuya hizmet veriyor. Burada 124 istasyon hizmet verirken 1100’den fazla yolcu vagonu yönetiliyor. Amerika’nın en yoğun yolcu istasyonu(New York Penn) ve en yoğun demiryolu kavşağı(Jamaika, New York) bu hatta yer alıyor. Bir yılda neredeyse 90 milyon yolcu taşınıyor ve hafta içi her gün 700’den fazla tren hareket ediyor. Bu sıra dışı koşuşturma ve yoğunluk yakında Train Sim World‘e eklendi. TSW sürümünde bu demiryolundan 42 mil uzunluğunda 26 istasyona sahip bir rota bulunuyor. 1834 yılında faaliyet geçen demiryolu şirketinin genel merkezi New York’un Jamaica bölgesinde bulunuyor. Sahibi ise Metropolitan Transportation Authority (MTA). Paketin içerisinde LIRR Bombardier M7 7396, LIRR Bombardier M7 7369 lokomotifleri bulunuyor. Aşağıdaki haritada işaretlenmiş alan Jamaica, Queens

Aşağıda Lond Island Rail Road – New York > Hicksville hattının rotasını görebilirsiniz.

 

Çıkış haberi

Train Sim World’e Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı “Long Island Rail Road” Eklendi

 

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Truck & Logistics Simulator

Truck & Logistics Simulator – İlk Multiplayer Oynanış Videosu

Türk yapımı Truck & Logistics Simulator’ın multiplayer testlerinde kaydettiğimiz oynanış videolarının 1. bölümünü yayınlıyoruz. Simula Games’in geliştirdiği oyunun Nintendo Switch, iOS ve Android için Kasım 2019’da çıkması planlanıyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Türk yapımı Truck & Logistics Simulator’ın multiplayer testlerinde kaydettiğimiz oynanış videolarının 1. bölümünü yayınlıyoruz. Simula Games’in geliştirdiği oyunun Nintendo Switch, iOS ve Android için Kasım 2019’da çıkması planlanıyor. Görüntülerdeki oyun hala geliştirme aşamasındadır.

Haberler►https://www.simulasyonturk.com/kategori/kamyon/truck-and-logistics-simulator/
SimulaGames► https://simulagames.com/tr/
Facebook sayfaları ►https://www.facebook.com/TruckAndLogisticsSimulator/
FORUM► https://park.simulasyonturk.com/c/kamyon-parki/Truck-and-Logistics-Simulator

Okumaya devam edin

Haber

Truck & Logistics Simulator İlk Oynanış – gamescom 2019

Simula Games tarafından geliştirilen Truck & Logistics Simulator’ın yeni sürümünü gamescom 2019 haftasına özel olarak oynuyoruz. Multiplayer testlerine katıldığımız oyunun videoları sırası ile kanalımızda paylaşılacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Truck & Logistics Simulator İlk Oynanış – gamescom 2019

Simula Games tarafından geliştirilen Truck & Logistics Simulator‘ın yeni sürümünü gamescom 2019 haftasına özel olarak oynuyoruz. Multiplayer testlerine katıldığımız oyunun videoları sırası ile kanalımızda paylaşılacak. Truck & Logistics Simulator, Nintendo Switch için bu yılın Kasım 2019’da yayınlanacak. Ve 2-3 hafta ardından ise iOS ve Android için yayınlanması planlanıyor. Bu 3 platform arasında multiplayer için çarpraz oynama desteği de bulunacak. Buna daha sonra PC sürümü de katılacak. Biz oyunun mobil sürümünü şu an Steam’de test ediyoruz. Daha kolay test ve kayıt alabilmek için bu yöntemle oynuyoruz. Direksiyon seti, gamepad ve joystick desteğini de test ettik. Ancak yine de mobil sürümünde bunları kullanamayacaksınız. Logitech G920 ve Thrustmaster T16000M ile oyunu oynayabiliyoruz. PC için çıktığında uyumluluğun hazır olması adına şimdiden eklendi.

En büyük yenilik Multiplayer!

16 kişilik multiplayer oturumunda arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. İsterseniz bölge sunucusunu seçip şifreli kendi oturumunuzu isim vererek açabiliyorsunuz. Otomatik oyuna katıl dediğinizde dolu olan oturumlara giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla konvoy yapabilmek için aynı şirkette bir kişi iş aldığında diğerlerine de uyarı ekranı çıkıyor ve böylece aynı yerden aynı hedef noktasına beraber giderek konvoy halinde oynayabiliyorsunuz. Aynı anda forkliftlerle paletleri yükleyebiliyor ve yolculuk yapıyorsunuz. Tek oyunculu ve çoklu oyuncu profilleri tamamen senkronize ve aynı çalışıyor. Multiplayer’da AI trafik yok ve beta sürümünde var ama senkronize değil. PC sürümünde olması planlanıyor.

İyi seyirler…

 

 

Özellikler

 • Aracınızı lojistik alanındaki yükleme araçlarını kullanarak kendiniz yükleyin (forklift, kepçe vb.)
 • Araba, Forklift, Kepçe, ATV gibi araçları dorseye kendiniz yükleyin ve çekici aracı kullanarak hedefe ulaştırın
 • Gündüz/Gece döngüsü. Kar, yağmur, sis gibi hava şartlarında araçlarınızı daha dikkatli kullanmalısınız
 • Araç içindeki veya haritadaki GPS’i takip ederek hedef noktaya kargoyu ulaştırın
 • Araçlarda gerçeğe yakın yakıt tüketimi hesaplaması; Aracınızla benzin istasyonuna giderek yakıt alın
 • Minivandan Tır’lara kadar araçlar satın alarak lojistik filonuzu genişletin
 • Kendi lojistik şirketinizi kurun. Sürücü işe alın ve araçları onlara devredin (PC)
 • Gerçekçi yapay zekaya ve fiziğe sahip trafik.
 • Tüm araçlarda ibreleri ve GPS’i çalışan gerçekçi araç içleri (PC’de araç içi interaktif butonlar)
 • Zorlu ve tehlikeli Off-Road yollar ve görevler
 • Multiplayer (çoklu oyuncu) desteği. Aynı haritaya girerek konvoylar oluşturup, beraber görev yapın
 • Serbestçe dolaşılabilen 24 kilometrekarelik harita
 • Türkçe dil desteği

Daha önce yayınladığımız haberler;

 

Truck & Logistics Simulator’ın multiplayer özelliği tam istediğiniz gibi!

 

Truck & Logistics Simulator’ın Nintendo Switch kapak fotoğrafı ve yeni özellikler listesi

 

Truck & Logistics Simulator ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Need for Speed: Heat için oynanış videosu paylaşıldı (gamescom 2019)

gamescom 2019 fuarının başlaması ile Need for Speed: Heat için ilk oynanış videosu yayınlandı. Need for Speed: Heat, 8 Kasım 2019 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox One için çıkış yapacak. Origin Access sahipleri 5 Kasım’da erkenden oynayabilecek.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Need for Speed: Heat için oynanış videosu paylaşıldı (gamescom 2019)

gamescom 2019 fuarının başlaması ile Need for Speed: Heat için ilk oynanış videosu yayınlandı. Need for Speed: Heat, 8 Kasım 2019 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox One için çıkış yapacak. Origin Access sahipleri 5 Kasım’da erkenden oynayabilecek.

Need for Speed: HEAT sonunda tanıtıldı

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler