Amerika'nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]
Connect with us

Train Sim World

Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]

Train Sim World için geçtiğimiz yıl çıkan Lond Island Rail Road DLC’sini test ediyoruz. Bu paket ile LIRR kod adlı Amerika’nın 7/24 çalışan ve en yoğun demiryolu hattı simülasyona eklenmişti. Videoda senaryolardan birini yapıyoruz. New York ile özdeşleşen Bombardier M7 LIRR lokomotiflerini kullanıyoruz.

 

 

Dovetail Games, Unreal Engine 4 ile geliştirdiği demiryolu simülatörü Train Sim World için 20 Kaısm’da Amerika’da geçen Long Island Island Rail Road paketini yayınladı. Kısa adı “LIRR” olan demiryolu New York City’nin doğusunda Lond Island’ın Greenport ve Montauk bölgelerine kadar uzanan 324 milden fazla uzunluğa sahip ve onbir hattında her iş günü 310 binden fazla yolcuya hizmet veriyor. Burada 124 istasyon hizmet verirken 1100’den fazla yolcu vagonu yönetiliyor. Amerika’nın en yoğun yolcu istasyonu(New York Penn) ve en yoğun demiryolu kavşağı(Jamaika, New York) bu hatta yer alıyor. Bir yılda neredeyse 90 milyon yolcu taşınıyor ve hafta içi her gün 700’den fazla tren hareket ediyor. Bu sıra dışı koşuşturma ve yoğunluk yakında Train Sim World‘e eklendi. TSW sürümünde bu demiryolundan 42 mil uzunluğunda 26 istasyona sahip bir rota bulunuyor. 1834 yılında faaliyet geçen demiryolu şirketinin genel merkezi New York’un Jamaica bölgesinde bulunuyor. Sahibi ise Metropolitan Transportation Authority (MTA). Paketin içerisinde LIRR Bombardier M7 7396, LIRR Bombardier M7 7369 lokomotifleri bulunuyor. Aşağıdaki haritada işaretlenmiş alan Jamaica, Queens

Aşağıda Lond Island Rail Road – New York > Hicksville hattının rotasını görebilirsiniz.

 

Çıkış haberi

Train Sim World’e Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı “Long Island Rail Road” Eklendi

 

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Train Sim World

Train Sim World için Rapid Transit S-Bahn hattına DB BR 182 lokomotifi eklendi

Tren simülatörü Train Sim World içerisinde yer alan Alman demiryolu hattı S-Bahn’ın Rapid Transit paketine bugün gelen güncelleme ile ardından DB BR 182 lokomotifi DLC olarak eklendi.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Tren simülatörü Train Sim World içerisinde yer alan Alman demiryolu hattı S-Bahn’ın Rapid Transit paketine bugün gelen güncelleme ile ardından DB BR 182 lokomotifi DLC olarak eklendi. DLC’nin fiyatı 32 TL olarak belirlenmiş. Artık DB BR 182 lokomotifi ile S-Bahn Leipzig hattında yolcu taşıyabileceksiniz.  PC platformu dahil PS4 ve Xbox One için geçerlidir. İyi oyunlar…

Not: Rapid Transit daha önce ayrı bir DLC olarak yayınlanmıştı ancak geçtiğimiz yaz sonunda oyunun tüm platformlarda tamamlanması ile ana içeriğe dahil edildi.

 

 

Train Sim World forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Train Sim World

Train Sim World – Northern-Trans Pennine Hattında Arızalı Yolcu Treni [Video]

Train Sim World’de Northern-Trans Pennine DLC’sini oynuyoruz. Manchester – Leeds arasında 43 mil uzunluğunda bir rota ekliyor. Bu senaryoda arızalı yolcu trenini Leeds istasyonundan varış yerine BR Class 147 lokomotifi ile çekiyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Train Sim World’de Northern-Trans Pennine DLC’sini oynuyoruz. Manchester – Leeds arasında 43 mil uzunluğunda bir rota ekliyor. Bu senaryoda arızalı yolcu trenini Leeds istasyonundan varış yerine BR Class 147 lokomotifi ile çekiyoruz. Eski model lokomotifleri kullanışı da farklı!

DLC bilgileri►https://www.simulasyonturk.com/train-sim-world-northern-trans-pennine-dlcsi-yayinlandi/
TSW Forum►https://park.simulasyonturk.com/c/istasyon
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/577353/Train_Sim_World_Northern_TransPennine_Manchester__Leeds_Route_AddOn/

Okumaya devam edin

Train Sim World

Train Sim World – Main Spessart Bahn DLC’si Konsollara Çıktı

Main Spessart Bahn: Aschaffenburg – Gemünden demiryolu hattı Train Sim World’ün Xbox One ve PlayStation 4 konsol sürümleri için yayımlandı. Almanya’nın kırsal bölgesinde geçen Main Spessart Bahn DLC’si ile 54 kilometrelik bir rotada kullanabileceğiniz DB DoppelStockwagen (DoSto) yolcu lokomotifi ve vagonları ile yolcu taşıyacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Train Sim World – Main Spessart Bahn DLC’si Konsollara Çıktı

Main Spessart Bahn: Aschaffenburg – Gemünden demiryolu hattı Train Sim World’ün Xbox One ve PlayStation 4 konsol sürümleri için yayımlandı. Almanya’nın kırsal bölgesinde geçen Main Spessart Bahn DLC’si ile 54 kilometrelik bir rotada kullanabileceğiniz DB DoppelStockwagen (DoSto) yolcu lokomotifi ve vagonları ile yolcu taşıyacak. DB BR 185.2 ve DB BR 146.2 lokomotiflerini kullanabileceksiniz. Hem yolcu taşıyabiliyor hem de çeşitli yükleri güzergah üzerinde teslim edebiliyoruz.

PlayStation 4 için 139 TL için buraya tıklayın.

Xbox One için 138 TL için buraya tıklayın.

Özellikler

 • Aschaffenburg’dan başlayan ve Gemünden şehrinde biten 54 kilometrelik Main Spessart Bahn rotası
 • DB BR 185.2 lokomotifi (DB Traffic Red ‘Railion’ boyaması)
 • DB BR 146.2 lokomotifi (DB Traffic Red Livery)
 • DB DoppelStockwagen (DoSto) Yolcu Lokomotifi ve Vagonları (DB Traffic Red Livery)
 • Habbiins 344, Laaers 560, Shimmns-u 708 ve Zacns yük vagonları
 • Yüksek ayrıntılı, zengin özelliki, sürüş kabinleri ile her lokomotif için gerçek hayattakine benzer performansı ve kullanımı
 • Gerçek lokomotiflerden kaydedilmiş özgün ve ayrıntılı ses kayıtları
 • 5 tane ayrıntılı ve ilgi çekici senaryo
 • Rota Haritaları, Düşmüş Ağaç Dalları, Tehlike Konileri ve Çit Delikleri içeren 100 Koleksiyon
 • Her lokomotif için eğitimler
 • 24 saatlik Service Mode zaman çizelgesi

 

Train Sim World – Main Spessart Bahn: Aschaffenburg – Gemünden DLC’si Çıktı!

 

Yayınladığımız videolar

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Recent Comments

Trendler