Amerika'nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]
Connect with us

Train Sim World

Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı – Train Sim World [Video]

Train Sim World için geçtiğimiz yıl çıkan Lond Island Rail Road DLC’sini test ediyoruz. Bu paket ile LIRR kod adlı Amerika’nın 7/24 çalışan ve en yoğun demiryolu hattı simülasyona eklenmişti. Videoda senaryolardan birini yapıyoruz. New York ile özdeşleşen Bombardier M7 LIRR lokomotiflerini kullanıyoruz.

 

 

Dovetail Games, Unreal Engine 4 ile geliştirdiği demiryolu simülatörü Train Sim World için 20 Kaısm’da Amerika’da geçen Long Island Island Rail Road paketini yayınladı. Kısa adı “LIRR” olan demiryolu New York City’nin doğusunda Lond Island’ın Greenport ve Montauk bölgelerine kadar uzanan 324 milden fazla uzunluğa sahip ve onbir hattında her iş günü 310 binden fazla yolcuya hizmet veriyor. Burada 124 istasyon hizmet verirken 1100’den fazla yolcu vagonu yönetiliyor. Amerika’nın en yoğun yolcu istasyonu(New York Penn) ve en yoğun demiryolu kavşağı(Jamaika, New York) bu hatta yer alıyor. Bir yılda neredeyse 90 milyon yolcu taşınıyor ve hafta içi her gün 700’den fazla tren hareket ediyor. Bu sıra dışı koşuşturma ve yoğunluk yakında Train Sim World‘e eklendi. TSW sürümünde bu demiryolundan 42 mil uzunluğunda 26 istasyona sahip bir rota bulunuyor. 1834 yılında faaliyet geçen demiryolu şirketinin genel merkezi New York’un Jamaica bölgesinde bulunuyor. Sahibi ise Metropolitan Transportation Authority (MTA). Paketin içerisinde LIRR Bombardier M7 7396, LIRR Bombardier M7 7369 lokomotifleri bulunuyor. Aşağıdaki haritada işaretlenmiş alan Jamaica, Queens

Aşağıda Lond Island Rail Road – New York > Hicksville hattının rotasını görebilirsiniz.

 

Çıkış haberi

Train Sim World’e Amerika’nın En Yoğun Demiryolu Hattı “Long Island Rail Road” Eklendi

 

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Train Sim World

Train Sim World için Main Spessart Bahn: Aschaffenburg – Gemünden Demiryolu DLC’si Duyuruldu

Almanya’nın kırsal bölgesinde geçen Main Spessart Bahn: Aschaffenburg – Gemünden demiryolu hattı DLC’si duyuruldu. 21 Şubat’ta çıkacak olan paketi şimdiden %20 indirimle 40 TL’den ön siparişle satın alabiliyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Almanya’nın kırsal bölgesinde geçen Main Spessart Bahn: Aschaffenburg – Gemünden demiryolu hattı DLC’si duyuruldu. 21 Şubat’ta çıkacak olan paketi şimdiden %20 indirimle 40 TL’den ön siparişle satın alabiliyorsunuz. İndirim sonrası 50 TL fiyatla satılmaya devam edecek. Train Sim World için artık neredeyse iki ayda bir yeni demiryolu hattı yayınlanıyor. Dovetail Games bu paketle birlikte Almanya’da geçen 3. hattı yayınlamış olacak. DB DoppelStockwagen (DoSto) yolcu lokomotifi ve vagonları ile yolcu taşırken birlikte DB BR 185.2 ve DB BR 146.2 lokomotiflerini kullanacağımız hat üzerinde çok farklı yüklerin bulunduğu vagonları çekeceğiz.

Özellikler

 • Aschaffenburg’dan başlayan ve Gemünden şehrinde biten 54 kilometrelik Main Spessart Bahn rotası
 • DB BR 185.2 lokomotifi (DB Traffic Red ‘Railion’ boyaması)
 • DB BR 146.2 lokomotifi (DB Traffic Red Livery)
 • DB DoppelStockwagen (DoSto) Yolcu Lokomotifi ve Vagonları (DB Traffic Red Livery)
 • Habbiins 344, Laaers 560, Shimmns-u 708 ve Zacns yük vagonları
 • Yüksek ayrıntılı, zengin özelliki, sürüş kabinleri ile her lokomotif için gerçek hayattakine benzer performansı ve kullanımı
 • Gerçek lokomotiflerden kaydedilmiş özgün ve ayrıntılı ses kayıtları
 • 5 tane ayrıntılı ve ilgi çekici senaryo
 • Rota Haritaları, Düşmüş Ağaç Dalları, Tehlike Konileri ve Çit Delikleri içeren 100 Koleksiyon
 • Her lokomotif için eğitimler
 • 24 saatlik Service Mode zaman çizelgesi

 

Steam

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Train Sim World

Train Sim World – New York’ta Kusursuz Bir Senaryo [Jamaica>Hempstead]

Train Sim World’de New York seferlerimize devam ediyoruz. Jamaica-Hempstead semtleri arasında kusursuz bir seferi başarıyla tamamladık. Bombardier M7 LIRR lokomotifini artık öğrendik sayılır. 😀

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Train Sim World’de New York seferlerimize devam ediyoruz. Jamaica-Hempstead semtleri arasında kusursuz bir seferi başarıyla tamamladık. Bombardier M7 LIRR lokomotifini artık öğrendik sayılır. 😀 Lond Island Rail Road DLC’sinde çekilmiştir.

Devam edecek…

DLC bilgileri►https://www.simulasyonturk.com/train-sim-worlde-amerikanin-en-yogun-demiryolu-hatti-long-island-rail-road-eklendi/
Steam sayfası►https://store.steampowered.com/app/577354/Train_Sim_World_Long_Island_Rail_Road_New_York__Hicksville_Route_AddOn/
TSW forumu►https://park.simulasyonturk.com/c/istasyon

Okumaya devam edin

Train Sim World

Train Sim World: Northern Trans-Pennine DLC’si Yayınlandı

Bu paketle tekrar İngiliz demiryollarına geri dönüyoruz. Train Sim World için geliştirilen Northern Trans-Pennine DLC’sinde BR Class 45 express yolcu lokomotifi, BR Class 47 trafik lokomotifi ve BR Class 101 Dizel Lokomotifi kullanıyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Train Sim World: Northern Trans-Pennine DLC’si Yayınlandı

Bu paketle tekrar İngiliz demiryollarına geri dönüyoruz. Train Sim World için geliştirilen Northern Trans-Pennine DLC‘sinde BR Class 45 express yolcu lokomotifi, BR Class 47 trafik lokomotifi ve BR Class 101 Dizel Lokomotifi kullanıyoruz. 43 mil uzunluğundaki rota Manchester’dan başlayıp Huddersfield üzerinden geçip Leeds’de sona eriyor. Her lokomotifi için farklı boyamalar bulunuyor. Dovetail Games stüdyosu lokomotifler üzerindeki ayrıntılı modelleme, sesler ve işlevler konusundaki tecrübesini yine konuşturmayı başarmış. Northern Trans-Pennine hattı için 5 tane ayrıntılı senaryo hazırlanmış. Ve elbette 24 saatlik servis modunda farklı görevler yapabiliyorsunuz. BR Classes 45/1, 47/4 ve 101 lokomotifleri için eğitim bölümleri de var. Böylece ilk defa kullananlar lokomotifleri tanıyabilecek. Train Sim World: Northern Trans-Pennine hattı Steam’de 13 Aralık 2018 tarihinde yayınlandı. PlayStation 4 ve Xbox One için ise 15 Ocak 2019’da çıkacak.

 

Steam’de 59 TL’den satın alabilirsiniz.

 

İngiliz Raylarının geçmiş dönemini dirilten Train Sim World: Northern Trans-Pennine’de büyük bozkırları, zorlayıcı yokuşları ve keskin dönüşleri fethedebileceksin. Tarihi geçmiş bir altyapı sahip eski bir ray ağında, sana yardımcı olacak modern güvenlik sistemleri olmadan trenlerini yönet. Muhteşem detaylarla yeniden üretilen her istasyon, uyarı ve kilometre işareti o kadar gerçekçi hissettiriyor ki; tarihte geriye dönüp onlara dokunabileceksin. Ünlü Trans-Pennine Tren Yolunda yolcuları taşımak senin işin. İngiltere’nin Pennine Tepelerinde bükülerek yolunu çizen tren yolunda güçlü lokomotiflerini yönet ve günümüzde mevcut olmayan lokomotif hizmetlerini işletmenin tadını çıkar. İster sürüyor ol, ister yolcu ol, ister bunları izliyor ol; unutulan İngiliz tren yollarının bir kısmının tüm manzaralarını ve seslerini deneyimle.

 

PlayStation 4 için 111 TL fiyatla(çıkmadan önce) buradan ön sipariş verebilirsiniz

Xbox One için 138 TL fiyatla buradan ön sipariş verebilirsiniz.

 

Tanıtım videosu

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler