Menu
in , ,

ETS 2 için TIRSAN Dorse Paketi DLC’si Steam’de listelendi!

SCS Software, TIRSAN Dorse Paketi DLC‘sini Steam’de listeledi. ETS 2 için çok yakında çıkacak olan TIRSAN DLC’sinde 6 farklı dorse modeli ile modifiye ve aksesuar seçenekleri bulunuyor. TIRSAN DLC’sinin geleceğini Aralık 2022‘de öğrenmiştik. Henüz çıkış tarihi kesinleşmeyen DLC için bitiş çizgisine yavaş yavaş yaklaştıklarını vurguluyorlar.

West Balkans DLC ile birlikte Türk oyuncuların en çok beklediği iki DLC’den biri oluyor. Türkiye merkezli büyük bir dorse üreticisinin Euro Truck Simulator 2’ye katılması sevindiriyor.

Perdeli ve soğutuculu dorse ile birlikte 40feet ve 20feet için iki ayrı konteyner taşıyıcı dorse, damperli dorse, sal dorse paketin içerisinde yer alıyor. TIRSAN lisansı ile geliştirilen bu dorselerde gerçek hayattaki modellerine ve seçeneklerine uygun olarak geliştirilen birçok aksesuar var. SCS Software, TIRSAN ekibinin veri paylaşımı ve geri bildirimi gibi konularda harika bir iş birliği sağladıkları için teşekkür ediyor. Son olarak daha uzak bir gelecek ise paketi daha da genişletmeyi planladıklarını belirtilmişler. Yüksek ihtimalle TIRSAN’ın çıkaracağı yeni dorse modelleri ve seçenekleri ETS 2’ye aktarılmaya devam edilecek.

Çok merak edilen diğer bir konu ise TIRSAN fabrikası yer alacak mıydı? Bunun Sakarya’daki konumu nedeniyle şimdilik mümkün olmadığını belirtelim.

TIRSAN DLC’si içeriği;

  • TIRSAN SCS Multiride : Curtainsider
  • TIRSAN SRI: Reefer
  • TIRSAN SKS: Tipper
  • TIRSAN SPL: Platform with sideboards
  • TIRSAN SGH: 40 feet Container Carrier
  • TIRSAN SHF: 20 feet Container Carrier
  • Tuning & Accessories

 

 

 

 

 

 

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

 

Türkiye merkezli TIRSAN, iş ihtiyaçları için yüksek kaliteli treylerlerin en iyi üreticisidir. 46 yılı aşkın tecrübesiyle yaratıcı tasarımları, mükemmel yapıları ve mükemmel müşteri desteği ile tanınmaktadır. Böylesine seçkin bir markayı Euro Truck Simulator 2 dünyasına tanıtabildiğimiz için heyecanlıyız.

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Leave a Reply

Written by HasanOfke

Exit mobile version