Menu
in , ,

Mavi Örtünün Altındaki Renault Trucks E-Tech T Çekicisi Yakında Ortaya Çıkacak!

Mavi Örtünün Altındaki Renault Trucks E-Tech T Çekicisi Bizi Bekliyor!

SCS Software ve Renault Trucks iş birliği ile E-Tech T çekicisi için tasarım yarışmasında birinci gelen Diamond Echo tasarımının uygulandığı mavi örtünün altındaki çekici 9 Nisan 2024 tarihinde Euro Truck Simulator 2 aracılığıyla ortaya çıkacak. T Evolution çekicisi de aynı tanıtımla 2021 yılında gelmişti. Şimdi elektrikli versiyonu için kollar sıvanıyor.

Aylar önce SCS ve Renault Trucks takımları topluluktan seçilen kişilerle tasarımlar hazırlamış ve iki boyama arasında oylama yapılmıştı. Diamond Echo bu yarışmayı kazanan tasarım olmuştu. Elektrikli çekicilerin bu yıl itibariyle geleceğini de SCS’in yılbaşı özel yayınında öğrenmiştik. İlk çekici geliştirme süreci daha ileride olan Renault Trucks E-Tech T modeli oldu.

Renault Trucks E-Tech T için çığır açan boya tasarımında herhangi bir yüzeydeki renk katmanlarının küçük elektrik darbeleriyle aydınlatılmasını sağlayan son teknoloji bir yöntem olan LumiLor teknolojisi ilk kez bir çekicide uygulanıyor. SCS ise topluluğun katıldığı bir oylama ile Diamond Echo ve Lightinin Bolt tasarımları arasından Diamond Echo’yu seçti. Ardından E-Tech T çekicisi boyanmak üzere Dresden yakınlarındaki LumiLor laboratuvarlarına gönderildi.

SCS Software resmi blog yazısı ile tanıtım sürecini başlattı. ETS 2 için de küçük bir güncelleme ile mavi örtülü araç Renault Trucks galerileri önüne eklendi. Paris şehrinde direkt bulabilirsiniz.

 

#ETechTrucking etiketi ile sosyal medyada mavi perdenin yanında çekildiğiniz görüntüleri paylaşabilirsiniz. Her hafta çeşitli ödüller verilecek.

 

Renault Trucks E-Tech T – Good Truck kampanya sayfasında buradan ulaşabilirsiniz. Diamond Echo boyaması ile birlikte ortaya çıkacak.

 

 

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Leave a Reply

Written by HasanOfke

Exit mobile version