Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber Yeni Western Star çekicisi American Truck Simulator’a geliyor!

Yeni Western Star çekicisi American Truck Simulator’a geliyor!

Yazar SimülasyonTÜRK

Yeni Western Star çekicisi American Truck Simulator’a geliyor!

Sürpriz bir şekilde Western Star’ın yeni çekicisi resmi olarak American Truck Simulator için duyuruldu. Son birkaç aydır üzerinde çalıştıkları çok gizli projeyi bugün açıklıyorlar. The NEXT Western Star olarak adlandırılan ve tanıtılan yeni çekici resmen ATS’ye ekleniyor. Yeni Western Star çekicisinin adı bile henüz belli değil. Açığa çıkmış görüntüleri bile yok ama buna rağmen Daimler Trucks Kuzey Amerika‘ya bağlı olan Western Star’ın yeni çekicisi için SCS Software ile çok özel bir şekilde çalışmışlar. 29 Eylül 2020‘de yeni Western Star çekicisi herkese tanıtılacak. Kendi sitelerinde resmi sayım başladı. SCS Software açıklamasında The NEXT Western Star çekicisinin piyasaya sürülmesinden çok kısa bir süre sonra American Truck Simulator’a geleceğini belirtiyor. Şu an yeni çekicinin hiçbir görüntüsü bulunmuyor. Ne kokpiti biliniyor ne de tam adı. Ayrıntı paylaşılmıyor ama çok yakında hem gerçek çekiciyi hem de ATS versiyonunu göreceğiz. Amerikalı kamyon üreticisi Western Star ile yapılan bu aynı anda yepyeni bir çekicinin piyasaya sürülmesini senkronize etmek SCS için bir ilk oldu. Bu mükemmel fırsat ve iş birliği için onları takdir ediyorlar. ATS’ye aktarmak için CAD modelini almak dışında prototip çekiciye de fiziksel olarak erişim imkanına sahip olmuşlar. Bu gerçekten büyük bir güveni gösteriyor.

 

Western Star markasının yeni duyurusu

Birkaç ekran görüntüsü

 

 

Yeni Western Star çekicisini sabırsızlıkla bekliyoruz. Çoğu kullanıcı daha önce ATS güncellemesinde Western Star galeri modelini gördüğü için bu beklentiye girmişti ancak daha piyasaya çıkmamış, görüntüleri paylaşılmamış böyle bir çekiciyi aynı anda simülasyon için geliştireceklerine yaşanan süreçten ötürü inanamıyorlardı. Bugün ATS ve SCS’in markalarla arasındaki önemli bir ilerlemeyi de görmüş olduk. Bundan sonra diğer markalar ve çekici modelleri için kimse karamsar olmayacak. 🙂

 


ATS – Western Star ana konusu açıldı!

 

SimülasyonTÜRK

 

 

1 yorum
2

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Isimsiz Eyl 10, 2020 - 20:20

Oregon’da fabrikası var. Oyunda da Portland tersane bölgesinde fabrikası. Aktif değil ama o fabrikada açılır.

Cevapla

Yorum yazın