in ,

Yeni Ship Simulator NAUTIS Home, PC için 2020’de çıkacak!

Yeni Ship Simulator NAUTIS Home, PC için 2020’de çıkacak!

VSTEP simülatör firması sonunda yeni Ship Simulator’ı resmen duyurdu. NAUTIS simülatörü geçtiğimiz yıllar boyunca gelişerek çok güzel bir noktaya gelmişti. Yeni bir Ship Simulator beklememek elde değildi ve Mayıs ayında bir anket yayınlanarak kullanıcılara yeni Ship Simulator’da hangi özellikleri görmek istedikleri sorulmuştu. Şimdi ise yeni Ship Simulator resmen NAUTIS Home adı ile duyuruldu. Herkesi hedefleyen bu yeni nesil gemi simülatörü için Alpha test başvuruları bile başladı. Buradan katılabiliyorsunuz. Yeni bilgileri ve görüntüleri bu ayın sonunda göndermeyi planlıyorlar. Çıkış tarihine gelirsek hazırladıkları sayfada NAUTIS Home yeni gemi simülatörünün 2020 yılında yayımlanacağı belirtilmiş.

NAUTIS Home

Bir gemi simülatöründen daha fazlası…

2006 yılında VSTEP ilk Ship Simulator‘ı yayımlamıştı ardından Ship Simulator 2008 ve son olarak da Ship Simulator Extremes ile seri noktalanmıştı. Daha sonra tüm odağını NAUTIS isimli denizcilik simülatörleri geliştirmeye yönlendirmişti. Şu an NAUTIS denizcilik simülatörleri UNIGINE 2 Sim oyun motorunu kullanıyor. Daha iyi grafikler, gerçekçi su fizikleri ile karşımızda yeni nesil bir denizcilik simülatörü var. Paylaştıkları her görüntüde yeni Ship Simulator için heyecanlanıyorduk.

UNIGINE oyun motoru Ruslar tarafından geliştiriliyor ve harika fiziklere sahip. NAUTIS Home’da tüm bu özelliklerin ev bilgisayarları için optimize edilmesi gerekiyor. Her ne kadar bunun için uğraşacak olsalar da simülatörün daha iyi bir sistem isteyeceği kesinlikle ortadadır. Ancak bir gemi simülatörünü oyunlaştırmak ve yaptıkları ankete verilen cevaplar, istenilen özellik nedeniyle çok daha farklı bir olay. Örnek olarak şu an Ship Simulator Extremes, Steam’de multiplayer şekilde oynanamıyor. Yeni yapımda bu gibi önemli pek çok özellik var. VSTEP firması bu nedenle alfa sürümünü paylaşıp geri bildirimlerle beraber geliştirmek istiyor. Tüm gelişmeleri yine sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın! 🙂

UNIGINE 2 Sim – Naval simulation tanıtım videosu
VSTEP firması elbette kendi simülatörüne daha farklı uyarladı. Ancak izlemenizde fayda var. 🙂

https://www.facebook.com/ShipSim/videos/648736528988998/

Kısa bir video

Yeni Ship Simulator NAUTIS Home ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

GRID (2019) İlk Oynanış /w Thrustmaster T300 RS GT [Video]

Farming Simulator 20, 3 Aralık’ta çıkacak!